2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ya kuzum böyle düşünme lütfen olur mu öyle şey herşey çocuk değil ki bak benim eşim 34 yaşında hiç çocuğu yok bende sorun çıkınca bana söylediği ilk şey bizim çocuğumuz olmasına gerek yok hatta istemiyorum bile ben seni sevdim seninle evlendim oldu inan bana senin eşinde böyle düşünüyor olur mu öyle şey. Kendini yıpratma böyle düşünme rabbimin vardır bi bildiği geciktiriyorsa güzelleştiriyordur en kısa zamanda senden güzel haberler alıcaz devam et bu ay kullandıklarına bende anca fayda edicek yumurtlama görüyorsun sonuçta sadece denk gelmedi bu ay öyle düşün lütfen salma kendini seni seviyorum canım arkadaşım üzülmeni istemiyorum dualarımdasın

Testim negatif çıktı benim için bu ayda olmadı. O kadar belirtinin sebebi ne anlamadım.

Yaa düşünme öyle Vakti gelince o da olacak
Yarın tekrar deneyeceksin bir de belki de erkendir.

Çok şükür şuan çok çok azaldı canım ama yinede bugün hemşiresine yazıcam anlatıcam bide ilaç yazmamıştı antibiyotik falan onu sorucam

Aşkolar şimdi testin beklemiş haline baktım dün de beklemiş haline bakmıştım çok inceden sizi var fotoda çıkmıyor bile demiştim ama bugünkü beklemiş çizgi dünkünden daha net gözlerimi ayırmadan görebiliyorum. Üstteki dünkü, alttaki bugünkü. Testte sarılık ışıktan kaynaklı sanırım aslında sarılık yok ya anlamadım. Freely kullananlar sizde böyle olmuş muydu sonradan pozitife dönenler A Afratafrac melegim can melisaa93 golden-snitch edahandro tweeetyyy Papatyamaviss The Little Mermaid C Conqueror123 Safransari IADK @hamileyimmmm

Eklentiler

• IMG_8203.jpeg
    83,4 KB · Görüntüleme: 104
  • IMG_8201.jpeg
    97,5 KB · Görüntüleme: 101
  • IMG_8200.jpeg
    113,9 KB · Görüntüleme: 95
  • IMG_8199.jpeg
    121,3 KB · Görüntüleme: 92
  • IMG_8204.jpeg
    90,3 KB · Görüntüleme: 105
Canım ben bildiğin gölge görüyorum ve yarın daha net belli edecek kendini. Hayırlı olsun demek istiyorum

Aaay evet alttaki daha koyulaşmis. Bu bende freelyde değil innovita da olmuştu negatif gözüküyordu ama saatler sonra çizgi var kuruma çizgisi diye umursamamistim,ertesi gün yine öyle oldu ama çizgi daha belirgindi. İnşallah bebiştendiir

Benim 8 gün testim aynı böyleydi canım yarın belirgin görücez

Belki gerçekten hamilesin, bilmeyeceğim. Ancak bunlar kuruma çizgisi canım. Sadece kafanı karıştırırsın bu kuruma çizgileri ile. Varsa bebiş yarın sabah ben göreceğimizi düşünüyorum.

Belki gerçekten hamilesin, bilmeyeceğim. Ancak bunlar kuruma çizgisi canım. Sadece kafanı karıştırırsın bu kuruma çizgileri ile. Varsa bebiş yarın sabah ben göreceğimizi düşünüyorum.
Dünkünde olmadı ama kuzum bugünkü bariz görünüyordu.neyse haklısın bekleyelim bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…