2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar selam yumurtlama günlerinde göğsümde iğne batması hissi yaşayan var mı minik minik böyle koltukaltına doğru birde A Afratafrac kuzum yumurtlama günleri tavsiyelerini bulamadım
Canım ben yumurtlama dönemim yeni bitti göğüslerim acıyor hala inşallah acısı geçmez normalde adet öncesi ağrımıyor..

Çok şükür şuan çok çok azaldı canım ama yinede bugün hemşiresine yazıcam anlatıcam bide ilaç yazmamıştı antibiyotik falan onu sorucam
Aslında aksef yazması lazımdı yazmasa bile al bence saglik ocağından yazdır çünkü çok önemli enfeksiyon kapma riski oluyo işlemden sonra ben 3 gün sabah akşam içtim Dr verdi hamileleri de kullandigi bı ilaç ayrıca hem çocuk düşünüyorsan korkmadan içebilirsiniz

ovu testine başladnmı canm aktarda oluyor aslnda çakşır ama kısmet artık :)
Küçük ilçe olunca burda bulamadım ile de gitme firsatim olmadı bi gün kaplıcalara gittim esimle baya sicak suya girdim inş faydasi olur dün ovuda belirmeye başladı ikinci cizgi bugun 12 gibi yine yapacam bugün yarin piki görürüm gibi sen ne durumdasjn canım

Bana hamileymişsin gibi geliyo

inşallah vesile olur canm benmde iki gündür belimde kasıklarımda ağrı var dün öylesine test yptım çook çok hafif çizgi çıktı daha var snırm pike gerçi bellide olmuyor biranda pikte oluyor

Canım belki kızlar cevap vermiştir ama ben yeni gördüm. Doğumdan sonra bana da oyle olmuştu. Kırım çıktıktan bir hafta sonra adet olmuştum o da 1 hafta sürmüştü. Normal bence...

inşallah vesile olur canm benmde iki gündür belimde kasıklarımda ağrı var dün öylesine test yptım çook çok hafif çizgi çıktı daha var snırm pike gerçi bellide olmuyor biranda pikte oluyor
Geçen ay benim öyle oldu ya hiç bisey yokken bi anda pik oldu sanırım aynı gün de çatladı ama boş muş tutmadı inş bu ayki dolu olur benimde seninki de tutar canım

Canım benim bende seni çok sevdim hepinizin yeri bende ayrı ayrı. Biliyorum hepimizin sınavları, yükü ağır. Bugüne nasıl geldiysek bundan sonra da devam edeceğiz. Bu ay sadece biraz yorulduğumu hissettim. Dayanmak zor geliyor artık. Çok özlüyorum bebeğimi. Sanki bana geri gelecekti. İçimde hep bir umut vardı. Hayırlısı böyleymiş. Dualarımda da en hayırlı şekilde olmasını istiyorum demek ki daha o vakte gelmedik.

Daha önceki gebeliğimde şu an olduğumdan başka biriydim. Kötü alışkanlıklarım vardı namaz kılmazdım bu kadar dua etmezdim. O zaman hemen vermişti rabbim. Ama sonrasında yaşadıklarımın da etkisiyle değiştim. Daha çok rabbime yöneldim. Bu sefer olmuyor. Demek ki daha çok dua etmem gerekiyor. Rabbim onun huzurunda daha çok bulunmamı istiyor

Ben oldugunu düşünüyorum kuzum yarın net görecez inşallah

Ne kadar güzel şeyler yazmışsınız gözlerim dolmadı değil

İnsanız elbette yoruluruz bunların hepsi çok normal. Ben burda biri üzülünce çok üzülüyorum. Çünkü taa içimden hissediyorum duamız aynı yaşadığımız şey aynı. Hayal kırıklıklarımız, mutluluklarımız... Biz gölgeye sevinen insanlarız
bu enerjimiz boşa gitmeyecek inşallah isteyen herkes hamile kalacak en yakın zamanda.

İnşAllah bebeğim İnşAllah İnanıyorum bir gün hepimize nasip olacak. İnşAllah sen ve diğer tüm hamilelerde sağlıkla kucağınıza alırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…