2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aşkolar şimdi testin beklemiş haline baktım dün de beklemiş haline bakmıştım çok inceden sizi var fotoda çıkmıyor bile demiştim ama bugünkü beklemiş çizgi dünkünden daha net gözlerimi ayırmadan görebiliyorum. Üstteki dünkü, alttaki bugünkü. Testte sarılık ışıktan kaynaklı sanırım aslında sarılık yok ya anlamadım. Freely kullananlar sizde böyle olmuş muydu sonradan pozitife dönenler A Afratafrac @melegim can melisaa93 melisaa93 @golden-snitch @edahandro @tweeetyyy Papatyamaviss Papatyamaviss @The Little Mermaid @Conqueror123 @Safransari IADK IADK @hamileyimmmm
Bende görüyorum 😍

Aaay evet alttaki daha koyulaşmis. Bu bende freelyde değil innovita da olmuştu negatif gözüküyordu ama saatler sonra çizgi var kuruma çizgisi diye umursamamistim,ertesi gün yine öyle oldu ama çizgi daha belirgindi. İnşallah bebiştendiir 😍🙏
İnşallah kuzum bekleyelim bakalım inşallah bebiştendir🤲🏻🤲🏻

Dünkünde olmadı ama kuzum bugünkü bariz görünüyordu.neyse haklısın bekleyelim bakalım
Ben bu testin artık ciğerini biliyorum. Bekleyince her testte olmasa bile çoğunlukla kuruma çizgisi çıkartıyor bir süre sonra. Gerçekten şu an sana hamilesin yaşasınnnnnn falan demek istiyorum ancak az daha sabır.

Öyle tabiki ama işte bazen bu düşünceler içinde kayboluyoruz. Bende hep çıktım yine çıkarım İnşAllah 🤲🏻☺️
J
İnşAllah bebeğim regl olup yeniden başlayınca aynı pozitifliğimle gün saymaya devam ☺️
Aynen bebegim o bebisler gelecek bize bak bende yeniden başladım bu arada caksirida bulamadim ne yapalım aynı vitaminler devam 😅 yarın yumurtlamayı görürüm diye bekliyorum yine aynı heyecanlar 🥰

İnşAllah bebeğim 🤲🏻 İster istemez üzüldüm bu ay çok umutlandım bir çok belirti vardı, piki çok koyu görmüştüm. Olacak bu sefer dedim hep pozitif oldum.o kadar çok dua ettim ki. Demek ki daha vakti değilmiş.
Kuzum daha günün var inşallah ilerleyen günlerde gösterir kendisini. Olmazsa da vardır bir hayır deriz umut her zaman var ♥️

Kızlar selam yumurtlama günlerinde göğsümde iğne batması hissi yaşayan var mı minik minik böyle koltukaltına doğru😅 birde A Afratafrac kuzum yumurtlama günleri tavsiyelerini bulamadım 🙈

Kızlar ayak üşümedi oluşta hamile olanlar varmıydı ya bu havada 2 gündür ayaklarım üşüyor ya normal bir durum değil bu 😂

Kızlar selam yumurtlama günlerinde göğsümde iğne batması hissi yaşayan var mı minik minik böyle koltukaltına doğru😅 birde A Afratafrac kuzum yumurtlama günleri tavsiyelerini bulamadım 🙈
  • İlişki takvimimiz: Pikten 2 gün önce, pikle birlikte aralıksız 4 gün değerlendirme.
  • Dikkat Ettiğim Hususlar: İlişki hep ben altta o üstteyken oldu. İlişkiden sonra hemen kalkmadım yarım saat hepsinde de kalçamı yukarı tutup bekledim. Duşa 3 saat sonra girdim ve sıcak değildi buna dikkat ettim.
  • Takviyeler: Inofolic (mavi kutu), çörek otu kürü, ve çakşır kökü suyu kullandım. Inofolic her gün içtim. Çakşır kökünü adetin ilk gününden 10. güne kadar her akşam 1 bardak tükettim. Çörek otu kürünü adetin ilk gününden 10. gününe kadar 1 gün arayla tükettim. Ayrıca eşim sabah akşam çakşır kökü suyu tüketti.

Aşkolar şimdi testin beklemiş haline baktım dün de beklemiş haline bakmıştım çok inceden sizi var fotoda çıkmıyor bile demiştim ama bugünkü beklemiş çizgi dünkünden daha net gözlerimi ayırmadan görebiliyorum. Üstteki dünkü, alttaki bugünkü. Testte sarılık ışıktan kaynaklı sanırım aslında sarılık yok ya anlamadım. Freely kullananlar sizde böyle olmuş muydu sonradan pozitife dönenler A Afratafrac @melegim can melisaa93 melisaa93 @golden-snitch @edahandro @tweeetyyy Papatyamaviss Papatyamaviss @The Little Mermaid @Conqueror123 @Safransari IADK IADK @hamileyimmmm
Aşkım alttakinde gozukuyor gerçekten 🙈

Ya kuzum böyle düşünme lütfen olur mu öyle şey herşey çocuk değil ki bak benim eşim 34 yaşında hiç çocuğu yok bende sorun çıkınca bana söylediği ilk şey bizim çocuğumuz olmasına gerek yok hatta istemiyorum bile ben seni sevdim seninle evlendim oldu inan bana senin eşinde böyle düşünüyor olur mu öyle şey. Kendini yıpratma böyle düşünme rabbimin vardır bi bildiği geciktiriyorsa güzelleştiriyordur en kısa zamanda senden güzel haberler alıcaz devam et bu ay kullandıklarına bende anca fayda edicek yumurtlama görüyorsun sonuçta sadece denk gelmedi bu ay öyle düşün lütfen salma kendini seni seviyorum canım arkadaşım üzülmeni istemiyorum 😢 dualarımdasın 🙏
Sağol canım benim ☺️ Devam edicem takviyelere İnşAllah bu ay nasip olur

Testim negatif çıktı 🥹 benim için bu ayda olmadı. O kadar belirtinin sebebi ne anlamadım.

Her nasip vaktine esir Melisa.
Oluyorsa da sebebi var olmuyorsa da sebebi var. Her kulun sınavı farklı farklı. Herkesin ki kendine göre acı. Gecikiyor evet haklısın.

Yazdığın her şeyde ben seni çok iyi anlıyorum. Ben tam 3 yıl eşimle birlikte olamayınca senin yaptığın o ayrılık konuşmalarını kaç kere yaptım. Kaç kere ikimiz de sabahlara kadar ağladık uyumadık kalktık o kafayla da işe gittik. O bahsettiğin travmaların alasını yaşadım. Bir de bütün bunlar olurken çevreye mükemmel karı kocayı oynadık. Bana biri çocuk dediğinde hamilelik konusunu açtığında boğazlayacak oluyordum. Benim derdim o kadar farklıydı ki.. en yakınımdaki bir insan bile benim yaşadığım şeyi bilmiyordu.

Sende biliyorsun inanmak dua etmek vaz geçmemek bu işin sırrı aslında. Çok şükür diğer arkadaşların da hepsinin yazdığı gibi sen hamile kalabiliyorsun ikinizin de bu konuyla ilgili bir sıkıntısı yok. Allah sana en güzelini verecek ben biliyorum. Ama onun istediği zamanda olacak. İnşallah o zaman artık gelmiştir. Allah seni daha fazla bekletmesin.

Biz şimdi olmuyor diye kıvranıp üzülüyoruz ya her şey bir bebeğe sahip olmak değil ki. Allah kimseyi evladıyla sınamasın. Büyüdüğünde seni şu anki halinden daha fazla üzcekse. Doğduğuna piman olacağın bir evlat olmasındansa bir ay daha geç olsun. Annesine babasına hayırlı evlat olsun yeter ki. Sağlıklı olsun, mutlu bir çocuk olsun inşallah

Ben farklı konularda da çok acı sınavlar verdim. Çocuk istememe rağmen Rabbim yaşadığım şeyleri kendi öz evladım da bana yaşatacaksa ben anne olmamaya razıyım dedirtti bana. Bizim aklımızın ermediği bir dünya bu. Ben seni çok sevdim. Allah sevdiği kulların sevgisini diğer kullarının kalbine de verirmiş. Rabbim bu kadar seviyorsa seni, istediğini de tez vakitte verecek inşallah.

Kusura bakma kendimden bahsetmek değildi amacım ama ayrılık konuşması deyince aklıma geldi yaşadıklarım.
üzme kendini inşallah en güzeli olacak🙏

Canım bence senin ikinci yumurta tutmuş olabilir çünkü çok çok silik cizgi var dediğine göre de zaten ikinci yumurtlamanın daha 10 gün olmamış o yüzden senin hamile olduğunu düşünüyorum umarım oyledır iki gün bekleyip tekrar test yap derim 🥰

Baya görünüyor bebeğim İnşAllah kuruma çizgisi değildir 🤲🏻🥰

Merhaba 🥳 benimde yumurtlama günümden 7 gün geçti. Heyecanla bekliyorum. Dün şiddetli bir karın ağrım vardı. Gögüs ucu ağrısı bir de . En en ennn erken ne zaman test yapayım sizce ? 🥰

X