2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Sağol bebeğim İnşAllah bu son üzüldüğüm ay olur
İnşallah canı gönülden dua ediyorum sizin için
Haklısın vallahi kuzum. Ne çekiyorum bu doktorlardan gerçekten inşallah bebeğim iyi olsun da
İyi olacak gayet sağlıklı bir gebelik geçirip sağlıklı bir minnos alacaksın kucağına inşallah gönlünü ferah tut

İnşallah canım inşallah sen de pozitif i görürsün

Canım sen niye böyle seyler düşünüp kendini yipratiyorsun ki sen ilk aydan hamile kalmıştin zaten yani hamile kalabiliyorsun. Her şey nasip bunu içimizde en iyi sen anlarsın. Kolay bir süreç atlatmadin, kendine bu kadar yüklenme lütfen. Rahat olduğunu düşünsen de içten içe belki tam rahat olamıyorsun o yüzden süreçleri etkiliyor olabilir bu durum. Burada hep gördük tam umudumu kestim hamile kaldım diyenleri. Bence kendine yüklenme bebeğin geleceği bir vakit var biz sadece elimizden geleni yapalım onlar gelsin. Senlik hiçbir durum goremiyorum ben sen hamile kaldın ve aylarca bir bebeği karnında taşıdın bu yüzden herhangi bir problemin yok, sadece zamanı gelince gelecek o bebek dualarım seninle rabbim en kısa zamanda bebek haberiyle sevindir seni ve eşini inşallah

Sanki o hamilelik hiç yaşanmamış gibi geliyor bazen. Hiç olmamış ve olmayacakmış duygusuna kapılıyorum. Ama dua ediyorum İnşAllah tekrar nasip olacak

İnşAllah öyle bir mucize gerçekleşir senin için Çok isterim canım benim

Çatlamadan sonraki güne 1 dersen 9.-10.günde çok hafifte olsa belli olmaya başlıyor canım

Çok sağol canım benim İnşAllah nasip olur Regl yakın ya hormonların etkisiyle iyice duygusallsştım. Birkaç gün sonra çıkıcam bu düşüncelerden biliyorum

Kızlar devlet hastanesinde rahim filmi çekilmek için hemen sıra veriyorlar mı yoksa çok bekliyor muyuz istanbulda oturuyorum bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…