2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Sağol bebeğim İnşAllah bu son üzüldüğüm ay olur 🤲🏻☺️
İnşallah canı gönülden dua ediyorum sizin için ☺️🙏🏻
Haklısın vallahi kuzum. Ne çekiyorum bu doktorlardan gerçekten 🙈 inşallah bebeğim iyi olsun da 🙏❤️😍
İyi olacak gayet sağlıklı bir gebelik geçirip sağlıklı bir minnos alacaksın kucağına inşallah gönlünü ferah tut 🙏🏻

Kızlar sizin için daha çok erken. İnşallah sizleri bu ayda bırakacağım ben inanıyorummm. Belki benim de Merve3553 Merve3553 gibi 14. Günümde süprizim gerçek olur.

golden-snitch golden-snitch canım sen 12. Mi 13. Günde mi pozitf görmüştün? Benim bugün 12. Günüm negatif çıktı
İnşallah canım inşallah sen de pozitif i görürsün

İnşAllah bebeğim bol bol dua ediyorum 🤲🏻 Bir gün nasip olacağına inanıyorum. Bir yandan da evleneli beş yıl oldu eşim başkasıyla evlenseydi belki şimdiye 2 çocuğu olurdu.sanki onun hayatını çalıyormuşum gibi hissediyorum. Sabah biraz ağlarken gördü beni geldi yanıma sarıldı. Söyledim testin negatif çıktığını. Yeniden deneriz daha iyi takviyeler kullanırız dedi. Bu durum seni üzmüyor mu dedim. Ben sen üzülünce üzülüyorum dedi. Ama ben yinede ona karşı kendimi suçlu hissediyorum bunu nasıl aşacağımı da bilmiyorum. Benim suçum yok biliyorum ama ister istemez bu duyguyu içimden atamıyorum.
Canım sen niye böyle seyler düşünüp kendini yipratiyorsun ki 😔 sen ilk aydan hamile kalmıştin zaten yani hamile kalabiliyorsun. Her şey nasip bunu içimizde en iyi sen anlarsın. Kolay bir süreç atlatmadin, kendine bu kadar yüklenme lütfen. Rahat olduğunu düşünsen de içten içe belki tam rahat olamıyorsun o yüzden süreçleri etkiliyor olabilir bu durum. Burada hep gördük tam umudumu kestim hamile kaldım diyenleri. Bence kendine yüklenme bebeğin geleceği bir vakit var biz sadece elimizden geleni yapalım onlar gelsin. Senlik hiçbir durum goremiyorum ben sen hamile kaldın ve aylarca bir bebeği karnında taşıdın bu yüzden herhangi bir problemin yok, sadece zamanı gelince gelecek o bebek 🙏 dualarım seninle rabbim en kısa zamanda bebek haberiyle sevindir seni ve eşini inşallah 🙏

Üzüntünü anlıyorum. Ben doğuma 2-3 hafta kala kaybetmiştim bebeğimi. Üzerinden seneler geçti yeni atlatabildik. Bu 3 cü ay olmaması adına çok yeni ama insanoğluyuz üzülüyoruz acaba hiç mi olmuycak diyoruz ağlıyoruz yıpranıyoruz ama herkesin ayrı bir sınavı ve nasibi var🤲🏻
Rabbim sanada burda bulunan herkesede içinde banada hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin inşAllah🤲🏻🤲🏻
Rabbim arattırmasın kucaklarımızı boş bırakmasın🤲🏻
Sanki o hamilelik hiç yaşanmamış gibi geliyor bazen. Hiç olmamış ve olmayacakmış duygusuna kapılıyorum. Ama dua ediyorum İnşAllah tekrar nasip olacak 🤲🏻

Kızlar sizin için daha çok erken. İnşallah sizleri bu ayda bırakacağım ben inanıyorummm. Belki benim de Merve3553 Merve3553 gibi 14. Günümde süprizim gerçek olur.

golden-snitch golden-snitch canım sen 12. Mi 13. Günde mi pozitf görmüştün? Benim bugün 12. Günüm negatif çıktı
İnşAllah öyle bir mucize gerçekleşir senin için 🤲🏻 Çok isterim canım benim

Daha hayırlı zamanda rabbimin katından sağlıklısı hayırlısı olur inşAllah adınıza🤲🏻🌸
Kusura bakmayın bilmediğimden soruyorum yumurtlamadan sonra 10. Günde kaset testte hamile olup olmadığımız çıkıyor mu bu şekilde?
Çatlamadan sonraki güne 1 dersen 9.-10.günde çok hafifte olsa belli olmaya başlıyor canım

Canım sen niye böyle seyler düşünüp kendini yipratiyorsun ki 😔 sen ilk aydan hamile kalmıştin zaten yani hamile kalabiliyorsun. Her şey nasip bunu içimizde en iyi sen anlarsın. Kolay bir süreç atlatmadin, kendine bu kadar yüklenme lütfen. Rahat olduğunu düşünsen de içten içe belki tam rahat olamıyorsun o yüzden süreçleri etkiliyor olabilir bu durum. Burada hep gördük tam umudumu kestim hamile kaldım diyenleri. Bence kendine yüklenme bebeğin geleceği bir vakit var biz sadece elimizden geleni yapalım onlar gelsin. Senlik hiçbir durum goremiyorum ben sen hamile kaldın ve aylarca bir bebeği karnında taşıdın bu yüzden herhangi bir problemin yok, sadece zamanı gelince gelecek o bebek 🙏 dualarım seninle rabbim en kısa zamanda bebek haberiyle sevindir seni ve eşini inşallah 🙏
Çok sağol canım benim İnşAllah nasip olur 🤲🏻 Regl yakın ya hormonların etkisiyle iyice duygusallsştım. Birkaç gün sonra çıkıcam bu düşüncelerden biliyorum ☺️

Kızlar devlet hastanesinde rahim filmi çekilmek için hemen sıra veriyorlar mı yoksa çok bekliyor muyuz istanbulda oturuyorum bu arada

X