2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlaaar müjdeli haberler alanlara çok seviniyorum , sormak istediğim birşey var adete 7 gün var ve ovülasyon testim tekrar koyulaşmaya başladı , yapan var mı böyle ovülasyon testi ve yine birbirinden biraz farklılar 😀

Eklentiler

• E65619DF-BFF3-43FD-963A-6A56FA04B184.jpeg
    E65619DF-BFF3-43FD-963A-6A56FA04B184.jpeg
    49,2 KB · Görüntüleme: 82
Benim onlardan biri 🥰 Perşembe gece başladı Cuma Öğlene çatlamıştı. Valla benim yumurtladığım günden beri ağrıyor. Ancak şu an için zaten belirti olması imkansız yerleşmeden. Yumurtanın döllenip tüpten rahme gelmesi 6 gün sürüyor zaten. Rahme gelecek de yerleşecek. Ancak öyle bir şeyler hissetmeye başlarız, sanırım. 7. günde filan yavaş yavaş.
Evet bencede canım

Kızlaaar müjdeli haberler alanlara çok seviniyorum , sormak istediğim birşey var adete 7 gün var ve ovülasyon testim tekrar koyulaşmaya başladı , yapan var mı böyle ovülasyon testi ve yine birbirinden biraz farklılar 😀
Ay hadi inşallah bebiştendir.

Bu arada dikkatimi bir şey çekti. İnnovita ve zannediyorum laboquick hemen altındaki ikisinde tam pik görünmese de en alttaki testte yani miratech te pik gözüküyor. O turunculu olanı ilk kez görüyorum. Geçen benim pik i miratech ile yakaladım bende. Diğerlerinde koyulaştı ama T çizgisi C yi geçememişti bir tek miratech geçmişti.

Belki de 2. ye yumurtluyorsun

Bu arada dikkatimi bir şey çekti. İnnovita ve zannediyorum laboquick hemen altındaki ikisinde tam pik görünmese de en alttaki testte yani miratech te pik gözüküyor. O turunculu olanı ilk kez görüyorum. Geçen benim pik i miratech ile yakaladım bende. Diğerlerinde koyulaştı ama T çizgisi C yi geçememişti bir tek miratech geçmişti.

Ay olabilir mi öyle bişey acaba 🙂 yarın da çalışma yapayım ozaman

Bu arada 3. Nün markası bu bende yeni gördüm ineternettrn aldım

Eklentiler

• 85FDAB6C-D336-4F04-A487-D6A3DF076A8B.jpeg
    85FDAB6C-D336-4F04-A487-D6A3DF076A8B.jpeg
    89,4 KB · Görüntüleme: 73
Ayy olabilir bence, olsa ben de yapıcam😄 Tahmini yumurtlamadan 5 gün sonra yapmıştım ben de, en silik hali değildi belirgindi biraz. Başka da yapamadım yok çünkü başka. Kursağımda kaldı o neydi acaba şimdi ne durumda bilmiyorum. Olma ihtimali olabilir bence çünkü adete yakınken yapmışsın.

Ayy olabilir bence, olsa ben de yapıcam😄 Tahmini yumurtlamadan 5 gün sonra yapmıştım ben de, en silik hali değildi belirgindi biraz. Başka da yapamadım yok çünkü başka. Kursağımda kaldı o neydi acaba şimdi ne durumda bilmiyorum. Olma ihtimali olabilir bence çünkü adete yakınken yapmışsın.
Canım 3 yıldır olmuyor geçen ay tüp bebek yaptık tutmadı, bende normal deneyeyim dedim ama umudum pek yok, yumurtlamalarımda sıkıntı yok ama kısmet olmadı işte , bende bu ay birsürü ovülasyon aldım, yumurtlama döneminde sadece innovita yaptım yanımda o vardı, şimdi bir sürü duruyor 😀

Canım 3 yıldır olmuyor geçen ay tüp bebek yaptık tutmadı, bende normal deneyeyim dedim ama umudum pek yok, yumurtlamalarımda sıkıntı yok ama kısmet olmadı işte , bende bu ay birsürü ovülasyon aldım, yumurtlama döneminde sadece innovita yaptım yanımda o vardı, şimdi bir sürü duruyor 😀
Kız tüp bebek tedavisinde yumurtalıklar aşırı çalışmaya başlıyor. Bak Bizim kızlardan biri tüp bebek tedavisi sonrası doğal yolla hamile kaldı mesela. Senin de öyle olmuş olabilir.🙏

Kız tüp bebek tedavisinde yumurtalıklar aşırı çalışmaya başlıyor. Bak Bizim kızlardan biri tüp bebek tedavisi sonrası doğal yolla hamile kaldı mesela. Senin de öyle olmuş olabilir.🙏
Aa kim canım okumamışım çok sevindim onun adına çünkü süreç yıpratıcı, karlılığını almış çok şükür 🙏

Çok varsa yarına bi daha yaparsın bakalım pik olup silikleşme görecek mi gün geçtikçe. Bi ihtimal belki 2.yumurtlamadır ya da👶🏻
😀

Benim onlardan biri 🥰 Perşembe gece başladı Cuma Öğlene çatlamıştı. Valla benim yumurtladığım günden beri ağrıyor. Ancak şu an için zaten belirti olması imkansız yerleşmeden. Yumurtanın döllenip tüpten rahme gelmesi 6 gün sürüyor zaten. Rahme gelecek de yerleşecek. Ancak öyle bir şeyler hissetmeye başlarız, sanırım. 7. günde filan yavaş yavaş.

Benim kasigim agriyor canım sinir oluyorum beynimin bir oyunu bu kadar erken olamaz diyorum senin de agriyormus😅😘💜🧿

destinesiaa destinesiaa canım hastaneyi aradım genetik test sonucum çıkmış ama bu hafta başka bir doktor var benim gittiğim doktor haftaya hastanede en erken 19 una aldım. E nabiza düşmemiş ogrenebilecegim görebilecegim online bir yer var mıdır?

Dün bir kadınla tanıştım darmaduman oldum.Ne hayatlar var sınavları çok ağır, rabbim yardımcıları olsun. Kadın kaçarak evlenmiş bu yüzden ailesi tarafından reddedilmiş. 4 kez gebelik yaşamış her seferinde ikizleri olmuş maşaAllah.Ama yine her seferinde doğumda yada 1 yaşını göremeden ikizlerden birini kaybetmiş.Son gebeliğinde doğuma giderken trafik kazası geçirmişler. Hem kocasını hemde bebeklerden birini kaybetmiş. Kocası ölünce kocasının ailesi yeni doğan bebeği çocukları olmayan bir akrabalarına 200 bin tlye satmış. Kadın bunu duyunca tabi çıldırıp her şeyi geride bırakıp çocuklarını alıp kaçmış. kendi ailesi de sahip çıkmamış. 2 sene önce yaşadıklarına dayanamayıp intihar etmiş ama tabi ömrü veren Allah daha ömrü varmış demek ki komşular kurtarmış 1,5 ay yoğun bakımda yatmış.şimdi en küçüğü 4 yaşında 4 çocuğu ile yaşıyor. bende 1 kaybıma üzülüyorum diye utanıyorum böyle insanlarla tanıştıkça

X