2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Gerçektende öyle zamanı geldi mi allahım nasip ederse oluyor. Benimki resmen mucize mesela kim derdi geçen seneki hamile kaldıgım ayda allah tekrar verecek yerini dolduracak aynı anda aynı günde tekrar hamile oldugumu ögrendim testimi vermek bile aynı güne denk geldi yani anca bu kadar olur allahım çok büyük. İnşallah bu sefer saglıkla ilerler gebeligim 🙏🙏🙏
Ben de hep kışın yazın sıcaklarda zor kışın doğurmam lazım diyordum Kasım annesi olacaktım ama nasip olmadı şimdi Nisan ya da Mayıs annesi oluyorum nasipse. Gerçekten her şeyin zamanı var ne yaparsak yapalim. Sağlıkla kucaklarimiza alalım inşallah 🙏

Tablon mukemmel gıdıyor bebegım bugunde test yap,moral bozma sakın sadece takip için yap,burda cok kısıler gorduk 1 gun sonra pozıtıfe donen,ki senın batına daha cok var.ben cok umutluyum senden🙏😘❤️🌸
Aşkım yaa umutlanmalıyım değil mi çünkü kaç aydır ateş takibi yapıyorum böyle tablom olmamıştı🥹🥹😍❤️

Tatili yapıp dönüp öyle denemiştik bu ay kuzum😅 Hem işe başladım tekrardan bir kaç ay ertelemem her anlamda iyi olucak ama siz doğurmadan hamilelik haberimle yetişicem siz gebelikte tecrübelenin ben tecrübelerinizden faydalanırım🙏🏻💃🏻😍😍
Sen kendin için daha iyisini bilirsin 😍 inşallaah 🙏🥰

Aşkım yaa umutlanmalıyım değil mi çünkü kaç aydır ateş takibi yapıyorum böyle tablom olmamıştı🥹🥹😍❤️
Evet çok iyi atesın ,bu kadar ıyı olmasının nedenı bence progestronun cok ıyı bu ay,onunla alakalı oldugunu dusunuyorum.hergun takıp yap bebegım ınsallah karsılıgını alacaksın emeklerının🙏❤️

Evet çok iyi atesın ,bu kadar ıyı olmasının nedenı bence progestronun cok ıyı bu ay,onunla alakalı oldugunu dusunuyorum.hergun takıp yap bebegım ınsallah karsılıgını alacaksın emeklerının🙏❤️
Ya bedenim o kadar sıcak ki bir de. Resmen ateş gibi hissediyorum. Allahım inşallah sonu da güzel olur 🤲🏻

Günaydın kızlar benimde kendime göre bi tablom var 😄😄 nolmus simdi catlamamıs mı daha

Eklentiler

• IMG_8808.png
    IMG_8808.png
    146,4 KB · Görüntüleme: 35
Testim negatif çıktı 🥹 benim için bu ayda olmadı. O kadar belirtinin sebebi ne anlamadım.
Dün gece mesajını görünce pozitif göreyim yazdığın, dua ettim sana allahım acısını unutturacak bir evlat en dogru zamanda ver diye, demekki daha gelmemis canım üzülme hem belki daha testte çıkmıyordur bekleyelim hayırlısı 🙏🏻

Keşke biraz umursamaz ve takmayan yapın olsaydı kuzum. Test yapabilirdin böylece her gün. Yap diye yazmıyorum bu arada. Ancak görüyorum seni aşırı streslisin. Bu stresten kendini biraz çekmen lazım. 💕💕💕
Ah ah ordan tanıdın bak beni. Keşke öyle olsaydım bakalım ne olacak bu halim😁😁

X