2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bu arada A Afratafrac ben dün tam gününde regl oldum canım epey ağrılı geçiyor buralara giremedim bile😔 Dediğim gibi çocuk fikrine 3 4 ay ara vermeyi düşünüyorum ama buralardayım herkesi takipteyim hadi bakalım güzel haberlerle gelsin herkes🙏🏻💃🏻😍
Canım neden ara verme fikrine kapıldın😔 bence bı tatile çıkın adetin duzenliyse de yumurtlama dönemine denk gelecek şekilde çıkarsınız kafayı çocuğa takmamis olursun. Hem tatil yapıp rahatlarsın hem bebis haberiyle gelirsin 😍

Ya kızlar hsg çektirenler cevap verirse çok sevinirim benim karnımın içi ağrıyor böyle gaz sancısı gibi kramp giriyor nefesimi kesiyor bunu yaşayan oldumu çok korkuyorum
Korkma normal bir iki güne geçer bende hafif kramp yaşadım sonrasinda ama Dr devam ederse gel demişti o eğer tinaklik varsa o açıldıysa oluyo inşallah sorun olmaz gonlununferah tut kanama oldumu

Noluyor şimdi söylemediğim için kaydını almayacaklar mı sonradan gidince.
Hiç bulaşma şimdi onlara ya bi test yaptılar benim kaç günümü çaldılar Allah bilir, yaptıkları testlerden doktorlar bile şikayetçi hiçbir şey olmaz kaydını alırlar havada kapıyorlar zaten herhalde her izlemden para alıyorlar ya da sıkı denetim var bu kadar üstüne düştüklerine göre diyorum

Kızlar tekrar merhaba, hamişliğini öğrenenlere hayırlı uğurlu olsun inşallah, bekleyenlere de bir an önce hayırlısıyla ve sağlıkla nasip olsun 💚
Bir sorum daha olacaktı, normalde adet dönemi öncesi kasıklarında regl ağrısı yaşayıp, gebe kaldığı ay da aynı derecede ağrı yaşan var mı? Bana doktor ağrı olabilir ama hafif olur çok şiddetli olmaz demişti. Ama benim aynı normal regl dönemindeki gibi ağrım oldu 2 gündür ve şiddeti de regl dönemi gibi. Bu durumda olup da gebeliğini öğrenen var mı veya duydunuz mu?

Korkma normal bir iki güne geçer bende hafif kramp yaşadım sonrasinda ama Dr devam ederse gel demişti o eğer tinaklik varsa o açıldıysa oluyo inşallah sorun olmaz gonlununferah tut kanama oldumu
Haraket edemiyorum ya otururken normal ayakta iki büklüm oluyorum resmen gaz sancısı gibi. Ateşimde 38

Kızlar yumurtam dün çatladı göründü bugün yine test yaptım silik tamamen .. bugün yine değerlendirme oldu 4 gün üstüste olmuş oldu, sperm problemimiz yok çok şükür.. daha gerek var mıdır kesin çatlama oldu mu acaba bugün sol kasıkta iğne batması oldu , testte çatladı ama iğne batması olunca yine değerlendirdik 🙈

Kızlar yumurtam dün çatladı göründü bugün yine test yaptım silik tamamen .. bugün yine değerlendirme oldu 4 gün üstüste olmuş oldu, sperm problemimiz yok çok şükür.. daha gerek var mıdır kesin çatlama oldu mu acaba bugün sol kasıkta iğne batması oldu , testte çatladı ama iğne batması olunca yine değerlendirdik 🙈
Yarın da yapabilirseniz yapın bence ☺️

Kızlar tekrar merhaba, hamişliğini öğrenenlere hayırlı uğurlu olsun inşallah, bekleyenlere de bir an önce hayırlısıyla ve sağlıkla nasip olsun 💚
Bir sorum daha olacaktı, normalde adet dönemi öncesi kasıklarında regl ağrısı yaşayıp, gebe kaldığı ay da aynı derecede ağrı yaşan var mı? Bana doktor ağrı olabilir ama hafif olur çok şiddetli olmaz demişti. Ama benim aynı normal regl dönemindeki gibi ağrım oldu 2 gündür ve şiddeti de regl dönemi gibi. Bu durumda olup da gebeliğini öğrenen var mı veya duydunuz mu?
Ben şu an hamileyim dün adet gunumdu normalde. Bugün adet sancisi gibi ağrılarım oldu kasıklarımda. Normal bir zamanda kesin regl oldum diyip lavaboya koşardım bugünkü ağrım da o şekildeydi ara ara geldi ama devamlı değildi

4 gün üst üsteden sonra ben 1 gün ara verip sonraki günü degerlendirirdim :)

X