2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

image.jpg

Merhaba bendeki artımed testi bu, bu sahte mi acaba bilginiz var mı?

Canım 1. Sayfadan kıyaslama yapabilirsin
Çok teşekkür ederim şimdi baktım ama bendeki artımedin doğru olan jelatin paketinin içinden mavili olan kaset çıktı. Yani 1.sayfa freely kasedi olarak gözüken kaset artımedin kaliteli diye gösterilen paketinden çıktı. Buradan ne anlamalıyım sanırım gerçek test di mi :)

Sarı değil hatta ben su tuttum inceden çizgi sadece ben elimde görebiliyorum hiçbir şekilde fotoda çıkmıyor ya da ben çekmeyi beceremiyorum ben de umutluyum aşkım ama n azından ateşim bana umut veriyor ya inşallah olur duanı eksik etme nolur
Dualarımdasınız kuzum hepinize tek tek eylüle kadar nasip olucak bak gör en kısa zamanda güzel haber vericeksin sende bize 🙏🥰

Bu arada A Afratafrac ben dün tam gününde regl oldum canım epey ağrılı geçiyor buralara giremedim bile😔 Dediğim gibi çocuk fikrine 3 4 ay ara vermeyi düşünüyorum ama buralardayım herkesi takipteyim hadi bakalım güzel haberlerle gelsin herkes🙏🏻💃🏻😍
Rabbim en kısa zamanda sağlıklı bebiş alma haberi nasip etsin inşallah kuzucum 🙏

Bu arada A Afratafrac ben dün tam gününde regl oldum canım epey ağrılı geçiyor buralara giremedim bile😔 Dediğim gibi çocuk fikrine 3 4 ay ara vermeyi düşünüyorum ama buralardayım herkesi takipteyim hadi bakalım güzel haberlerle gelsin herkes🙏🏻💃🏻😍
Merhaba🌸
Sürecinizi bilmiyorum ama bence ara vermeyin sadece aklınıza getirmeden akışına bırakın kendinize hobi edinip bişeylerle uğraşın derim🌸
Hep güzel şeyler kendiliğinden bırakıldığı anlarda geliyor🤲🏻🌸

Merhaba bende bugün bu testten aldım kulllanmaya baslicam çift çizgi olunca kaç saat sonra birliktelik olmalı daha önce kullanmadim testi yardımcı olurmusunuz
Testin koyulaşmaya başladığında ilişki, testin pik yapıncada, çatlamanın ertesi gününe kadar ilişki olması uygun olur🙏🏻

X