2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aşkolar teste baktığımda sonradan oturmuş inceden görüyorum o kadar az ki yani fotoda hiçbir şekilde çıkmıyor. Kuruma çizgisi olduğunu düşünmüyorum. Kuruma çizgisi Sapsarı değişik oluyor daha koyu oluyor. Bir de yıkadım testi zaten ona rağmen var. Ben çarşambaya kadar tekrar beklicem. Ateşim bana umut veriyor kızlar. Belki hcg değerim düşüktür sonuçta kaset test bu değil mi ama :) melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 A Afratafrac @edahandro golden-snitch golden-snitch @tweeetyyy S simurgggg @IADK Merve3553 Merve3553 @TASUU @hamileyimmmm
Kuzum sen 1 2 gun sonra net bir sekilde goreceksin insallah. Bugünkü teste bakip da sakin moral bozma. Cok erkendi zaten ama hepimiz heyecanlandik atesi gorunce napalim.Hem zaten ihtimal cok yuksek bu ay oyle düşün. Ateş de gayet iyi gidiyor. Bir teste yansimadi diye o teste inanacak degiliz🤣🤣

Aşkolar teste baktığımda sonradan oturmuş inceden görüyorum o kadar az ki yani fotoda hiçbir şekilde çıkmıyor. Kuruma çizgisi olduğunu düşünmüyorum. Kuruma çizgisi Sapsarı değişik oluyor daha koyu oluyor. Bir de yıkadım testi zaten ona rağmen var. Ben çarşambaya kadar tekrar beklicem. Ateşim bana umut veriyor kızlar. Belki hcg değerim düşüktür sonuçta kaset test bu değil mi ama :) melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 A Afratafrac @edahandro golden-snitch golden-snitch @tweeetyyy S simurgggg @IADK Merve3553 Merve3553 @TASUU @hamileyimmmm
Kuzum freely mi kullanıyorsun test kuruma çizgisi sarı oluyor bak ben tecrübe ettim bugün benim testim hala gölgeli gibi sarı olmadı şuanki halini bi atar mısın ? Ben senden umutluyum olucak bu ay inşallah canım 🥰

Çok teşekkür ederim, şekerini ölçüyor musun kaç seviyelerinde gidiyor? Ben yarın kadın doğuma bi gideyim hemen peşine de endokrinolojiye gitmeyi düşünüyorum zaten, ne gerekiyorsa yapılır inşallah. Şimdilik her gün yürüyüş yapıp bol su içmeye çalışıyorum. 1 saatlik tokluk şekerim 169 çıkınca bol su içtim hareket etmeye çalıştım 2 saatlik tokluk şekerim 123 çıktı, inşallah bi düzene sokabilirim
Açlık ve tokluk şekeri ölçmüyorum ayda bir hastanede insülin direncime bakılıyor en son 5.0 çıktı, ama daha önce 9.0 idi. Karbonhidrat ve şekerli beslenmeyi bırakmalısın. Ben diyetisyen ile 3 aydır diyet yapıyorum. Bazrn bende yürüyüş yapıyorum, ama şu ara malesef çok düzenli değil. Geçmiş olsun, herşey gönlüne göre olsun İnşallah🌸

Kızlar benim çatlatma iğnesinden sonra yumurtam çatlamamış ve 2 tane kistim oluşmuş. Bu ay boş geçiyoruz maalesef bugün doğum kontrol hapına başlıyorum ama iyi gelen başka birşeyler önerebilir misiniz?
Canım ben geçen ay kist vardı, regl ile atıldı ekstra bişeyde kullanmadım. Ve arada vermedik denemelere boyutu küçük olduğu için doktorum pek üstünde durmamıştı. Ama aslan pençesi kistlerede iyi geliyor diye biliyorum🌸

Ömrü o kadarmış canım sen ne yaparsan yap o vakit geldiğinde melek olacaktı. Bazı şeyler sebep oluyor sadece. Bak bende kilolu değilim hamileyken çok çok dikkat ettim beyaz ekmeği pilavı makarnayı tatlıyı unuttum. Haftada bir top dondurma yiyordum sadece.Ama bende kaybettim son anda. Yapabileceğimiz hiç bir şey yok. Doktoruma sordum ben mi yanlış yaptım bir şeyleri, benim yüzümden mi oldu dedim. Hiç bir sebebi yok dedi. Arkadaşımın hep kanaması olurdu hep risk altındaydı ama çok şükür sağlıkla kucağına aldı😍
Aynen öyle ömürleri o kadarmış, ahirette sefaatcimiz olsunlar inşallah 🤲

Merhaba çift çizgi çıkınca ne kadar saat sonra birlikte olunması gerekiyor
Sanırım çatladı bilemedim ya da çatlıyor ilk kez pik göremedim. Yani şöyle bu ay farklı ovu testi kullandım sadece iki çizgi aynı koyulukta oldu. İnnovitada hep t çizgisi c den daha koyu çıkıyordu. Ya da pik olduğu aralığı kaçırdım bilmiyorum akşam çay da çok tükettim etkiler mi bilmem çaydan 3 saat sonra yaptım testi melegim can melegim can

Açlık ve tokluk şekeri ölçmüyorum ayda bir hastanede insülin direncime bakılıyor en son 5.0 çıktı, ama daha önce 9.0 idi. Karbonhidrat ve şekerli beslenmeyi bırakmalısın. Ben diyetisyen ile 3 aydır diyet yapıyorum. Bazrn bende yürüyüş yapıyorum, ama şu ara malesef çok düzenli değil. Geçmiş olsun, herşey gönlüne göre olsun İnşallah🌸
Çok teşekkür ederim senin de her şey gönlünce olsun inşallah hayırlısıyla 🍀

Kızlar benim ateş tablom nasıl sizce ? 🤔

Eklentiler

• 2B8A5D2C-6E5C-407B-A22B-36EB0FCD9A40.png
    2B8A5D2C-6E5C-407B-A22B-36EB0FCD9A40.png
    114,1 KB · Görüntüleme: 38
X