2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Hamilelikten önce varmıydı şekerin canım hamilelikte mi ortaya çıktı , ben hiç ölçtürmedim hiç bilgim yok doktoruna mutlaka söyle bencede

Oyy canım vardır inşallah bebisin yarın sabah mı gideceksin teste çarşamba resmî tatil

Çatlama günün kesin mi? Erken yumurtlamış olabilir misin? Öyleyse belki belirtidir, yoksa belki de hasta olacaksın sadece.
Ama inşallah belirtidir

Hamilelikten önce varmıydı şekerin canım hamilelikte mi ortaya çıktı , ben hiç ölçtürmedim hiç bilgim yok doktoruna mutlaka söyle bencede
Hamilelikten önce de vardı, yani açlık şekerim yüksek biraz, prediyabet olarak geçiyor 3 aylık sekerime baktirmistim o normal çıkmıştı 4,8 ama acaba yanlış mı çıktı sağlık ocağında diyorum çünkü evdeki cihazla genelde biraz yüksek çıkıyor. Sen de baktirabilirsin sağlık ocağında bakıyorlar, genel bi kontrol için tahlillerimi yaptırmak istiyorum dersin, B12, demir, şeker vs hepsine bakarlar.

Ayyyy evet kuzum ya çok sağol teşekkür ederim bebeğim darısı burdaki bütün kızlarımıza inşallah

Çatlama günün kesin mi? Erken yumurtlamış olabilir misin? Öyleyse belki belirtidir, yoksa belki de hasta olacaksın sadece.
Ama inşallah belirtidir
Yumurtlama çubuklarım böyleydi, dün çok kötüydüm bugünde halen çok halsizim. Bugün 16. günüm. İnşallah gebelik belirtisidir

Eklentiler

• IMG_3284.jpeg
    76,4 KB · Görüntüleme: 43
Regle yaklaştıkça koyulaşma bende de oluyor ama pik olursa gebelik olabilir bence

Ben gebelik hazırlık aşamadındayım, benim de insülin direncim yüksekti diyet yaptım 8 kilo verdim. Ama dr yetersiz dedi, şeker rahim yapısını bozuyormuş, bu nedenle beni metaformine başlattı sabah akşam 1000 mg. Ayrıca gebe kalsan da ilacı ilk üç ay kullan ve beslenmene dikkat et, yoksa bebek sende tutunamaz dedi. Endokronoloji dr um bunları söyleyen, kadın doğumcu da onya verdi. Belki bu bilgi faydalı olur sana. Allah yardımcın olsun

Bende de gebelik şekeri vardı canım çok çok dikkat etmelisin kendine yediklerine

Yaa ben hiç hatırlamıyorum zaten aynı tarihlere denk gelmişti bizim biraz moralim bozulmuştu ben bir bakayım sağolasın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…