2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Korkuyorum canım şu an nette falan kötü şeyler yazıyor ama inslalh küçük birşeydir
Ya internete ne bakıyorsun sivilcem çıktı yaz direkt ölüm döşeğindesin der tahriş olmuştur belki sadece Sen doktora git için rahat etsin ben önemli bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bak ben üst üste 2 kez regl oldum benimki bile çabucak çözüldü sende ki daha hafif bir şey belki tam sökülemedin onun lekelenmesi

A Afratafrac ın bi yazısı vardı da aradım bulamadım geride kaldı baya galiba. Yumurtlama dönemiyle ilgili de bişeyler yazıyordu.
İnşallah bu ay sağlıklı bi hamilelik dönemine geçiş yaparsın canım

Daha hiçbir şey belli değilki. Kendini bu kadar bırakacak biri değilsin sen bebeğim Bak bir tane oğlun yanında demek ki oluyor neden hemen umutsuzluğa kapılıyorsun

Doğru söylüyorsun canım da İnternet çağındayız ya ondan baktım öyle bakalım yarın randevum var öğlen neler olacak göreceğiz

Kızlar lütfen bana da fikirlerinizi söyleyin bugün çatlamadan sonra 7. Gün gebelik testleri negatif son 4 gündür ovulasyon yapıyorum sanki koyulaşma var gibi duruyor bunu da belirti diyebilir miyi

Ama sen gebesin, Allahım darısı başıma İnşallah Rabbim senin de sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsn

Kızlar hamile kaldım ama şekerim çok yüksek çıkıyor, Mayıs ayında 10 haftalık olmasi gereken bebeğimin 8 hafta civariyken kalbinin durduğunu öğrendim, belki de şeker sebep oldu diyorum, çok dikkat etmeye çalışıyorum ama bu sabah çocuklar pişi istedi, benim de canım çekince 3 parça yedim bol su içtim ama 1 saatlik tokluk şekerim 169 çıktı açlık şekerim de genelde 100 civarlarında, yarın doktora anlatacağım durumumu. Var mı benim gibi yüksek şeker sorunu yaşayan?

Evet koyulaşıyor gibi görünüyor belirti olabilir olmayabilirde , ovülasyon testleri bazen koyu çıkabiliyor canım çok ümitlenmemek lazım, inşallah bebiş vardır canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…