2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Korkuyorum canım şu an nette falan kötü şeyler yazıyor ama inslalh küçük birşeydir
Ya internete ne bakıyorsun 😂 sivilcem çıktı yaz direkt ölüm döşeğindesin der 😂 tahriş olmuştur belki sadece ☺️ Sen doktora git için rahat etsin ben önemli bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bak ben üst üste 2 kez regl oldum benimki bile çabucak çözüldü sende ki daha hafif bir şey belki tam sökülemedin onun lekelenmesi☺️

Kızlar selam biliyorsunuz geçen ay kimyasal geçirdim inşallah bu ay gerçekk pozitifi görürüm🥰yumurtlama günlerim başladı folik asiti kullanıyorum 1 gün durup bir gün ilişki düşünüyorum başka yapmam gereken var mı ? Birşeyler falan yemek gerekiyor mu
A Afratafrac ın bi yazısı vardı da aradım bulamadım geride kaldı baya galiba. Yumurtlama dönemiyle ilgili de bişeyler yazıyordu.
İnşallah bu ay sağlıklı bi hamilelik dönemine geçiş yaparsın canım 🤲🏻

Ay ne bilim ilk testte dağıldım hemen zaten bu aralar duygularım çok değişik birden esip gürleyip birden dinginleşiyorum birden çok neşeliyim birden çok üzgün mesela ağladım az önce bayağı bir içimi boşalttım
Daha hiçbir şey belli değilki. Kendini bu kadar bırakacak biri değilsin sen bebeğim ☺️ Bak bir tane oğlun yanında demek ki oluyor 😍neden hemen umutsuzluğa kapılıyorsun

Ya internete ne bakıyorsun 😂 sivilcem çıktı yaz direkt ölüm döşeğindesin der 😂 tahriş olmuştur belki sadece ☺️ Sen doktora git için rahat etsin ben önemli bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bak ben üst üste 2 kez regl oldum benimki bile çabucak çözüldü sende ki daha hafif bir şey belki tam sökülemedin onun lekelenmesi☺️
Doğru söylüyorsun canım da İnternet çağındayız ya ondan baktım öyle bakalım yarın randevum var öğlen neler olacak göreceğiz

Kızlar lütfen bana da fikirlerinizi söyleyin bugün çatlamadan sonra 7. Gün gebelik testleri negatif son 4 gündür ovulasyon yapıyorum sanki koyulaşma var gibi duruyor bunu da belirti diyebilir miyi
IMG_2981.jpeg

Yumurtlamadan sonra 8. Gün ben de böyle oldum, çok usudum hatta klimayı kapattım gidip sıcak bir odada oturdum bı sure sonra tekrar klimalı odaya gelip çalışmaya başladım bir süre sonra acayip terlemeye başladım dengesiz bir hâl vardi
Ama sen gebesin, Allahım darısı başıma İnşallah🌸 Rabbim senin de sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsn🤲🏻

Kızlar hamile kaldım ama şekerim çok yüksek çıkıyor, Mayıs ayında 10 haftalık olmasi gereken bebeğimin 8 hafta civariyken kalbinin durduğunu öğrendim, belki de şeker sebep oldu diyorum, çok dikkat etmeye çalışıyorum ama bu sabah çocuklar pişi istedi, benim de canım çekince 3 parça yedim bol su içtim ama 1 saatlik tokluk şekerim 169 çıktı 😔 açlık şekerim de genelde 100 civarlarında, yarın doktora anlatacağım durumumu. Var mı benim gibi yüksek şeker sorunu yaşayan?

Kızlar lütfen bana da fikirlerinizi söyleyin bugün çatlamadan sonra 7. Gün gebelik testleri negatif son 4 gündür ovulasyon yapıyorum sanki koyulaşma var gibi duruyor bunu da belirti diyebilir miyi Eki Görüntüle 3292812
Evet koyulaşıyor gibi görünüyor belirti olabilir olmayabilirde , ovülasyon testleri bazen koyu çıkabiliyor canım çok ümitlenmemek lazım, inşallah bebiş vardır canım🙏

X