2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

A Afratafrac @TASUU maaaavi maaaavi @melisaa93
Kızlarrr doktordan geldim şimdi tahmin ettiğim gibi direk iğneye başladık gonal f yazdı 75 doz kullanıp Perşembe gidicem kontrole 3 gün kullanıp bugün de dahil . Dualarınızı bekliyorum ❤️ sağda 7 solda 1 tane yumurtam var 🥹 biliyorsunuz benim sağ tıkalı sol açık hayırlısı olsun inşallah tek yumurtamdan mucizem olur 🥹🥹🐣
canım hadi inşallah güzel olacak sonu , bir taneyle olcak bebiş zaten merak etme gonalfta güzelce büyütçek yumurtanı 🥰dualarımız seninle ❤️

Kızlar herkese merjaha.İlk kez bu marka ovulasyon kullandım.daha önce hep başka markalar kullandım.sizce yumurtlama mi bugün.bemde polikistik over var bugün adetin 25.günü ve ben hala yumurtlama göremedim

Eklentiler

• IMG_5004.jpeg
    IMG_5004.jpeg
    93,4 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_5005.jpeg
    IMG_5005.jpeg
    87,3 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_5007.jpeg
    IMG_5007.jpeg
    90,4 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_5006.jpeg
    IMG_5006.jpeg
    83,9 KB · Görüntüleme: 38
Kızlar bugün çatlamamın 7. Günü son 4 gündür ovulasyon takibi yapıyorum sizce biraz koyulaşma var mı bana günden güne var gibi geliyor
IMG_2981.jpeg

Bebeğim bence sana en iyi gelecek şey oğlun😍 ona biraz konuyu aç o yine bıdır bıdır konuşarak sana enerji yükler 😍 hala kesin negatif demek için çok erken üstelik kaç kez yumurtladın ☺️Bence senin daha bir hafta testlerden umudunu kesmemen gerekiyor ☺️
Ay ne bilim ilk testte dağıldım hemen zaten bu aralar duygularım çok değişik birden esip gürleyip birden dinginleşiyorum birden çok neşeliyim birden çok üzgün mesela ağladım az önce bayağı bir içimi boşalttım

Aşkolar teste baktığımda sonradan oturmuş inceden görüyorum o kadar az ki yani fotoda hiçbir şekilde çıkmıyor. Kuruma çizgisi olduğunu düşünmüyorum. Kuruma çizgisi Sapsarı değişik oluyor daha koyu oluyor. Bir de yıkadım testi zaten ona rağmen var. Ben çarşambaya kadar tekrar beklicem. Ateşim bana umut veriyor kızlar. Belki hcg değerim düşüktür sonuçta kaset test bu değil mi ama :) @melegim can @melisaa93 A Afratafrac @edahandro @golden-snitch @tweeetyyy @simurgggg IADK IADK Merve3553 Merve3553 @TASUU @hamileyimmmm
İşte özlenilen Funda sahnelere geri döndü. İşte bu bebeğim lütfen pozitif ol. Biz inanıyoruz sen yeter ki vazgeçme. Sağlıkla gelsin inşallah. Zorlamayalım seni sen Çarşamba test yap zaten göreceksin🙏

İnşallah aşkım çok teşekkür ederim ya duygularım çok değişik şu günlerde . Az önce öyle bir ağladım ki ağlayınca rahatladım içim boşaldı
Ağlama lütfen 🙏❤️ Bu ay olucak inşallah olmazsa da bizde seninle Eylül ayını kapatırız ❤️🙏 Bu topik bitmeden bizde burdan hamile çıkıcaazz ❤️

Aşkolar teste baktığımda sonradan oturmuş inceden görüyorum o kadar az ki yani fotoda hiçbir şekilde çıkmıyor. Kuruma çizgisi olduğunu düşünmüyorum. Kuruma çizgisi Sapsarı değişik oluyor daha koyu oluyor. Bir de yıkadım testi zaten ona rağmen var. Ben çarşambaya kadar tekrar beklicem. Ateşim bana umut veriyor kızlar. Belki hcg değerim düşüktür sonuçta kaset test bu değil mi ama :) @melegim can @melisaa93 A Afratafrac @edahandro @golden-snitch @tweeetyyy @simurgggg IADK IADK Merve3553 Merve3553 @TASUU @hamileyimmmm
Nasipse ÇArşamba güzel haberini alacağız. Bence benim dediğim gibi 2. yumurtan döllendi 🥰 Bugün de daha 7 ya da 8. günün.

Kızlar bana yardımcı olabilecek var mı aranızda.
17 Ağustos adet gördüm 23 ünde bitti 25 inde ilişki oldu 26 sında benden kahverengi akıntı gelmeye başladı adet kadar yoğun değil pıhtı yok ama kahverengi tortulu gibi hayla devam ediyor yarın doktora gideceğim böyle birşey yaşayan duyan var mı aranızda
Canım normal, bende de oldu çok.

Öyle olucak canım 🙏 Hem ovulasyon başlıcam hem A Afratafrac yöntemlerine başlıyorum ❤️ 5 aydır sadece yumurtlama haftasına bakarak ilerliyordum demekki bir eksik var tamamlamam gerekiyor ve bunları da sayenizde öğrendim ❤️🙏
Benim yöntemler işe yararsa bu Mfk ya rakip olurum 😂

Kızlar herkese merjaha.İlk kez bu marka ovulasyon kullandım.daha önce hep başka markalar kullandım.sizce yumurtlama mi bugün.bemde polikistik over var bugün adetin 25.günü ve ben hala yumurtlama göremedim
pik canım. Bu testte bu kadar koyulaşıyor en fazla zaten. Bu akşa havuç tüket bolca çatlasın ve bugünden itibaren değerlendirmeye başlayın 3 gün aralıksız

X