2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

A Afratafrac T TASUU @maaaavi melisaa93 melisaa93
Kızlarrr doktordan geldim şimdi tahmin ettiğim gibi direk iğneye başladık gonal f yazdı 75 doz kullanıp Perşembe gidicem kontrole 3 gün kullanıp bugün de dahil . Dualarınızı bekliyorum ❤️ sağda 7 solda 1 tane yumurtam var 🥹 biliyorsunuz benim sağ tıkalı sol açık hayırlısı olsun inşallah tek yumurtamdan mucizem olur 🥹🥹🐣
Bebeğim tek bir taraf yetiyor zagten hamilelik için. İnşallah bu ay senin ayındır kuzum 🥰🙏

Kızlar sabahki testim sanki biraz bozuk gibi geldi bana koyulaşmıyor gibime geldi birden. Ama hepsine baktım koyulaşmış çok şükür 🙏🙏🙏 birde ateşim bugün yükseldi
İçin ferah olsun bence gayet net koyulaşma 😍
Kuzuuuuuummmmmm görüyorsun demi çok şükür koyulaştı ikinci testte çok mıtluyum darısı sana canım arkadaşım güzel haber ver inşallah sende bize buradaki arkadaşlarımın hepsinin başına gelsin inşallah ❤️
Amin amiiin inşallah hepimize nasip etsin 😍🙏🏻

Çoooook amiiiinnnnnnnnn fnd_50 fnd_50 melisaa93 melisaa93 bir iki gün içinde pozitifleri göreceğiiizz kemerlerii bağlayııınn 😍 yoksa sevinçten uçabilirsiniz ve ben tabiki edahandro edahandro kendi adımı da ekleyeyim de dua eksik olmasın 😍🥰 edacım kemerini bağla kuzum ♥️🤰
İnşallah kuzum bugün modum düştü toparlamam lazım😔

fnd_50 fnd_50 kuzum ateşin çok güzel gidiyor henüz testte görünmemesi olumsuz değil lütfen bunu çıkar aklından bunu bir iki güne göreceksin 😍❤️

IADK IADK kuzum maşallah 🧿 inşallah darısı kalp atışınıza 🧿

Merve3553 Merve3553 maşallah kuzum sağlıkla artsın inşallah 😍

golden-snitch golden-snitch kuzum bence koyulaşma var 😍❤️

edahandro edahandro kuzum valla kızların yaptığı filtrede ben de gördüm 😍😍

melegim can melegim can kuzun koyulaşmış maşallah 🧿 😍
İnşallah kuzum beklemekten başka çarem yok bekleyeceğim

fnd_50 fnd_50 canım msjını okudum sonra kaybettim bulamadım. Lütfen moralini bozma. Unutma kişi BİİİZZZZ HAAMİLLEEYİİİZZ 🤰🤰 inşallah bu ay alacaksın kuzum güzel haberini. Ateş tablona bak, testine şimdilik bakma. Çarşamba ortaya çıkacak ikizlerin 😍 bak kızlar da diyor daha muhtelen 7.8. Gündesin diye.
Tek olsa razıyım 3 yumurtadan biri tutsa😔 elimde değil canım sıkıldı toparlamam lazım biliyorum

Annemde süpriz yap diyor ama ben boş boğazım nasıl durucam bilemiyorum şuan dolmuştayım bağırasım var o derece sevinçliyim ümidim dün bitmişti tamam artık yok dedim ama öğlenki testte iyice koyu olduğunu gördüm ama şuan psikolejik mi bilemiyorum belime bi ağrı girdi heyecandan 🥺
İçinden nasıl geliyorsa kuzum 😍

Evet bariz görüyorum orda çizgi varrrrr 💃💃💃 kaç dakika sonraki hali bebeğim 15 dakikaysa yarın yada öbür gün göreceksinnnnnn 🥰🥰
İlk iki dakika çektim kuzum bekletmemiştim yok nasılsa diye. Ben çıplak gözle göremiom ama kızlar filtrelere gösterdi. Allah'ım yüzüme baksınn inşallah bir mucize olsun benim için de 🙏🙏 16. Ayımda mucizem gelsin inşallah 🙏

Ayy bende bu ay çörekotu kürünü ve çakşır suyu kullanıyorum rabbim banada nasip etsin inşallah 😍 umut oluyorsunuz böyle bizlere 💜 progestan kullanabilir miyim eczaneden alsam yoksa doktora mı yazdırsam ?
Ben eczaneden aldım canım ama yazdırabilirsen yazdır pahalıydı.

Arkadaşlar Merhaba, dün adetin 15. günüydü yumurta çatlamanın 3. günüydü, dünden beri bugünde dahil migren ağrısında ölüyorum, ev 27 derece ama ben yün yorgan ile yatıyorum hem terliyorum hem donuyorum. Böyle genelde adetten 2 gün önce falan olurdum, adetime 10 gün var neden böyle oldum. Buna benzer bir şey yaşayan var mı? Bu gebelik belirtisi olur mu? Bu arada bende hormonsal migren var😢

Tek olsa razıyım 3 yumurtadan biri tutsa😔 elimde değil canım sıkıldı toparlamam lazım biliyorum
Toparlan toparlan erken canım erken. Üç yumurtadan biri bile olsa olacak Allah'ın izniyle 🙏 senin burcun sebebiyle birazdan toparlanırsın sen 😍 eneciiiiiiii gelir birazdan. Bi kendine anlatabilsem erken olduğunu. Sen pazartesi test bile yapmayacaktın. Sen de biliyorsun erken olduğunu kuzum.

Arkadaşlar Merhaba, dün adetin 15. günüydü yumurta çatlamanın 3. günüydü, dünden beri bugünde dahil migren ağrısında ölüyorum, ev 27 derece ama ben yün yorgan ile yatıyorum hem terliyorum hem donuyorum. Böyle genelde adetten 2 gün önce falan olurdum, adetime 10 gün var neden böyle oldum. Buna benzer bir şey yaşayan var mı? Bu gebelik belirtisi olur mu? Bu arada bende hormonsal migren var😢
Yumurtlamadan sonra 8. Gün ben de böyle oldum, çok usudum hatta klimayı kapattım gidip sıcak bir odada oturdum bı sure sonra tekrar klimalı odaya gelip çalışmaya başladım bir süre sonra acayip terlemeye başladım dengesiz bir hâl vardi

Aşkolar teste baktığımda sonradan oturmuş inceden görüyorum o kadar az ki yani fotoda hiçbir şekilde çıkmıyor. Kuruma çizgisi olduğunu düşünmüyorum. Kuruma çizgisi Sapsarı değişik oluyor daha koyu oluyor. Bir de yıkadım testi zaten ona rağmen var. Ben çarşambaya kadar tekrar beklicem. Ateşim bana umut veriyor kızlar. Belki hcg değerim düşüktür sonuçta kaset test bu değil mi ama :) melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 A Afratafrac edahandro edahandro golden-snitch golden-snitch tweeetyyy tweeetyyy S simurgggg IADK IADK Merve3553 Merve3553 T TASUU @hamileyimmmm

Aşkolar teste baktığımda sonradan oturmuş inceden görüyorum o kadar az ki yani fotoda hiçbir şekilde çıkmıyor. Kuruma çizgisi olduğunu düşünmüyorum. Kuruma çizgisi Sapsarı değişik oluyor daha koyu oluyor. Bir de yıkadım testi zaten ona rağmen var. Ben çarşambaya kadar tekrar beklicem. Ateşim bana umut veriyor kızlar. Belki hcg değerim düşüktür sonuçta kaset test bu değil mi ama :) melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 A Afratafrac edahandro edahandro golden-snitch golden-snitch tweeetyyy tweeetyyy S simurgggg IADK IADK Merve3553 Merve3553 T TASUU
Eveet böyle pozitif ol isteee 😍 bebişin pozitif ol ki tutunsun sana sımsıkııı 🥰 heyecanla çarşambayı bekliyorum, dualarım da seninle canım insallah güzel sonucu göreceğiz 😍🙏❤️

X