2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnşallah kuzum daha belli aslında fotoğrafta fazla gözükmüyor
Ayy hayırlı olsun cook sevindim cokk
Evet teyzeleri bende size kese resmiyle geldim. Kalp atışını duyamadık. Doktorumuz haftaya tekrar çağırdı. Rabbim hepinize nasip etsin inşallah. mutluluğumuz artarak çoğalsın
Masallah masallah minik mercimeğe sağlıkla büyüsün

Evet teyzeleri bende size kese resmiyle geldim. Kalp atışını duyamadık. Doktorumuz haftaya tekrar çağırdı. Rabbim hepinize nasip etsin inşallah. mutluluğumuz artarak çoğalsın
Oyyy maşallah kuzumaaa kesesiyle orada Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin kuzum

Ben de iki defa yalancı pozitif çıkartmisti o yüzden tam guvenememistimm

Ben de çok kola içiyorum ya.hatta kolayı zararlı diye bıraktım gazoza geçtim. Şimdi hem gazoz hem kola içiyorum. Hamiş olduğum gün ağzıma süremeyeceğim inşallah

Maşallah kuzum çok sevindim, sağlıkla büyüsün ve doğsun inşallah

Ay maşaAllah maşaAllah büyümüşte fotoğraflar çekinirmiş

Ayy hayırlı olsun cook sevindim cokk

Masallah masallah minik mercimeğe sağlıkla büyüsün

Oyyy maşallah kuzumaaa kesesiyle orada Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin kuzum

Ayy çok şükür canım kalb atışını duymakta nasip etsin Allah
Sağolun kızlar seviyorum hepinizi

Ateş tablom her zamankinden çok farklı gidiyor son üç gündür özellikle.Peki neden testim negatif moralim bozuldu itiraf ediyorum

Dün ve bugün mesela tamamen aynı gibi geliyor
İçtiğin suya, aldığın sıvıya bağlı değişebilir, neden hala test yaparak kendini strese sokuyorsun? Ben tek test yaptım, bol su içip sağlıklı beslenmeye çalışıyorum sadece, test yapsam da sonucu degistiremeyecegim ki, sadece ekstra stres. Gebelikte stres yapmamak önemli, biraz rahatla bebeğin seninle, birkaç gün bekle zaten doktora gidersin.

Ateş tablom her zamankinden çok farklı gidiyor son üç gündür özellikle.Peki neden testim negatif moralim bozuldu itiraf ediyorum
Canım senin 3 yumurtan vardı neden moral bozuyorsun ki 6 gün var diğerine daha. Bir yumurtayı eledik ama diğeri hala belli değil moralini bozma pozitif ol lutfen

Kan veresiye kadar koyulaşma takip edeyim canım eğer siliklesmeye başlarsa kan testi vermem gibi düşünmüştüm ama yarın test vermeye gidicem zaten bakalım sonuç ne olacak

Canım senin 3 yumurtan vardı neden moral bozuyorsun ki 6 gün var diğerine daha. Bir yumurtayı eledik ama diğeri hala belli değil moralini bozma pozitif ol lutfen
Ne bileyim birden şak diye negatifi görünce kaldım öyle. Hiç başıma gelmeyen şeyi de yaşıyorum bugün. Ara ara Sol göğsüm sızlıyor. Sızlamaz hayatta normalde. Bütün evren hamilesin diyor ama testim

Diğer yumurtana göre testin çok erken ama Çarşamba pembis kendini gösterecek insallah pozitif ol sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…