2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet daha pikti canım dün ama daha silik olsa içim rahat ederdi çatladığı günü tam bilmek istiyorum 😊
Bu ay benimde öyle oldu kuzum ya böyle tam anlamıyla çok silik göremedim bikaç gün, dün çatlamadan sonra 4.gündü anca o zaman çok silik görebildim. Ama sanırım çok silikleşmesede çatlamış sayılıyor. Sen yinede pikten sonra soluk gördüğün günü çatlama olarak say canım🌸

Bu ay benimde öyle oldu kuzum ya böyle tam anlamıyla çok silik göremedim bikaç gün, dün çatlamadan sonra 4.gündü anca o zaman çok silik görebildim. Ama sanırım çok silikleşmesede çatlamış sayılıyor. Sen yinede pikten sonra soluk gördüğün günü çatlama olarak say canım🌸
Çok teşekkür ederim canım ❤️

Kızlar bakar mısınız valla belirti aramıyorum yumurtlamadan sonra 6. Gün adet ağrısı gibi kasıklarım ağrımaya başladı 1 saattir böyle çok rahatsız etmiyor ama bir şeyler hissediyorum
Yerleşiyordur inşallah bende aynı acıları yaşadım ama degdi bebegim benimle 🙏🙏🙏🙏

Durumu bilmediğim için adet geciktirici de kullanmadım. Bi de hamilelik düşünüyorum zaten kullanmazdım ama inşallah olmam diyorum tatilim bari güzel geçsin
Canim benim de tam adete denk geldi ama denize faln gireceğim de tampon kullandim, onun dışında normal biraz ağrılı olursa tabi su da zor oluyor ama

Balım batimiz senle aynı gün 1 Eylül inşallah olmiycaz merak etme 🤲🏼🤲🏼🌹bende yarın sabah bı deniycem bakım ateşim 3 gündür 37 36.9 cikiyo hafif kaşık ağrısı batmalarim var geçmedi inşallah 🌹🌹♥️♥️ güzel haberler Rabbimin mucizesi hepimize gelsin 🥰
Ayyyy hadi inşallah kuzum yarın bende deniceö tekrardan bata kadar devam hayırlı haberler ver yarın bize 🥰

Kızlar merhabaa yarın hsg çektiricem sonra bomba gibi geliyorumm 😀 hsg çektirenlere sorum var. Anestezisiz olacak çok acır mı ?? Nelere dikkat etmeliyim ? Doktorunuz ilişkiye ara verdirdi mi ?

Kızlar merhabaa yarın hsg çektiricem sonra bomba gibi geliyorumm 😀 hsg çektirenlere sorum var. Anestezisiz olacak çok acır mı ?? Nelere dikkat etmeliyim ? Doktorunuz ilişkiye ara verdirdi mi ?
Ben 4 ağustosta çektirdim amestezili biraz kanamam oldu uyanınca hiç birşey hissetmedim biraz dinlendim hastanede eve geldim sonra 10 dakika korkma 😊

İlişkiye tam gaz devam sadece 3 gün aksef içtim enfeksiyon kapamak için o kadar 1 gün ara ver sadece kanaman olursa normal hayatına devam ediyorsun 😊

Sende aynı anda haber verelim çok heyecanlıyım bende ateş olcerle geziyorum bı iniyo bı çıkıyor 🙈🤭😘 akıntın varmı senin güzel anne belirtilerin ne 😊
Ayyyyyy 🥰🥰🥰 Akıntı var mı anlamıyorum kuzum progestan fitil kullanıyorum o akıyor ister istemez anlamıyorum oluyor mu olmuyor mu diye ama vajinada yumuşama var fitil atarken fark ettim sol kasığım bacağımın iç tarafına doğru acıyor kasıyor kuzum belim zaten yumurtlamadan beri ağrıyor sende ne var ne yok kuzum 🥰

X