2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bizden daha çılgın birini buldum😅 Kadın 7.günden itibaren sabah akşam test yapmış heveslendim bende 🤣

Eklentiler

• 58599541-4184-4983-98D6-A2D8B80C5F46.jpeg
    58599541-4184-4983-98D6-A2D8B80C5F46.jpeg
    108 KB · Görüntüleme: 68
Ya ben adet olunca üzülürüm sandım ama hiç öyle olmadı çok şaşkınım 😄 daha fazla uzamamasına sevindim gerçekten, şimdi Salı günü hormonlara bakacağız bakalım.

Umarım senin belirsizlik de geçer artık, yorucu olan o. Ama bir de tatilde regl olursan o kötü denk gelecek sanki 😄
Evet benim korkumda o tatilde regl olmak 🙄 valla şaka gibi gününde olsaydım eğer ne güzel bitmiş olurdu şimdiye. Stresten belkide gecikti oylendusunuyorum seninde öyle olabilir ister istemez. Belirsizlik olmasindan daha iyi inan ki cnm. Hormonlarına da baktircakmissin bende gelince tekrar randevu alıp başka bi doktora görüneceğim için rahat etmedi.

Ya ben adet olunca üzülürüm sandım ama hiç öyle olmadı çok şaşkınım 😄 daha fazla uzamamasına sevindim gerçekten, şimdi Salı günü hormonlara bakacağız bakalım.

Umarım senin belirsizlik de geçer artık, yorucu olan o. Ama bir de tatilde regl olursan o kötü denk gelecek sanki 😄
Durumu bilmediğim için adet geciktirici de kullanmadım. Bi de hamilelik düşünüyorum zaten kullanmazdım ama inşallah olmam diyorum tatilim bari güzel geçsin

Kızlar şöyle bir test gördüm sırf merakıma aldım aslında saçma. Daha yerleşme olmamışken nasıl 1 haftalık 2 haftalık gebeliği söyleyebilir sonuçta idrar testi 🤔🤔
Söyleyemez aynen. Döllenmeden sonra en erken 8-9-10. günlerde çıkıyor. Bu bile kişiden kişiye değişyor. Ben Adetime 5 gün kala öğrendim ilk kez aşşır silik çizgiyle. İnanmayın bu erken gebelik testlerine.

X