2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bir yanım umudunu kaybetme belki yarın öbür gün pozitife döner diyor; bir yanım dönmez hiç dönmedi negatifi kabullen diyor. Aynen çekimdendir kuzum. Çizgi hiç yok.
Canım regl gelene kadar umudunu yitirmek yok Ben gece yaptığım testte negatif görüp ertesi sabah yaptığım testte çok silik çizgi görmüştüm önceki gebeliğimde. İnşallah dilediğin gibi olur

Evet adet bitince başlıyosun. 3-4 saat çok olur sanki, 2 saat önceden sıvıyı kessen yeterli. Hergün aynı saatlerde yapmaya çalışırsın. Ben 5 gibi yapıyorum. İki çizgi eşit renk olunca pik oluyorsun. Benim pik 1 gün sürdü ve hemen çatladı. Ama başka arkadaşlarda 2-3 pik kalan oldu. Sonra çizgi silinmeye başlayınca çatlama oluyo. Pik öncesi, pik günü ve özellikle çatlama günü mutlaka değerlendirirsin. Çatlamadan sonra 2 gün daha değerlendirir sonrasında bir dolu bir boş devam edersin. Nolur nolmaz. Aklına birşey takılırsa sorabilirsin. Bu mesajı kaydedebilirsin istersen.
Bende bunları arkadaşlardan öğrendim sağolsunlar. ümidi kesmek yok, oldu mu olacak mı diye aşırı düşünmek yok gerekenleri yapıp gerisini Allah'a bırak canım. İnşallah en hayırlı zamanda verecektir kalbindekini.
Hee bu arada çakşır kökü suyu içenler ve bal,tarçın,çörek otu kullananlar var. Eşine keçiboynuzu içirenler var. Canım takviye amaçlı

Kızlar şöyle bir test gördüm sırf merakıma aldım aslında saçma. Daha yerleşme olmamışken nasıl 1 haftalık 2 haftalık gebeliği söyleyebilir sonuçta idrar testi

Eklentiler

• 20230827_151747.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 61
  • 20230827_151736.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 55
Bilgilendirdiğin için zamanını ayırdığın için çok teşekkür ederim
Yok bu ay ovülasyon testinide yapıcam olmazsa tamamen nasip rabbim bilir diyip akışına bırakıcam.
Bu 3 cü ay çok çok yeni ama doğuma yakın bebeğini kaybettim şuan çok istiyoruz o yüzden biraz yoğun yaşıyorum 2 aydır hamile kalamadığım için. Yaş faktörüde etkiliyor artık 31 bitiyor.
Çakşır otu ya da farklı şeyler denemek istemiyorum şuan sonrasında naparım bilemem. Çok yoğunlaşıp odak noktamı hamile kalmaya çocuğa endeksleyip stres altında olmak istemiyorum. Yeteri kadar stres yapıyorum zaten açıkcası
Rabbim hepimize hayırlı evlatlar versin bir an önce

Laboquik marka öneririm canım. Tr.nd.y.lda satılıyor. 20li ovulasyon + 6 lı gebelik testi olarak

Canım regl gelene kadar umudunu yitirmek yok Ben gece yaptığım testte negatif görüp ertesi sabah yaptığım testte çok silik çizgi görmüştüm önceki gebeliğimde. İnşallah dilediğin gibi olur
Yaaaa ne diyosunnn darısı başıma darısı baaşımaaa. Yarın olsa da test yapsam inşallah mucizeyi yaşarım canım

Yaa aksi gibii yumurtlamaya girdim gireli herşeye kızıp küsüyorum. Tam da gününü buldum küsecek akşam napıp edip orta yolu bulmam lazım
Valla alttan al kaçırma derim sonra acısını çıkartırsın iştemi özledim diye mesaj at azıcık cilve yap kızzz

Rica ederim canım ne demek.. Kaybınız için üzüldüm çok zor, kavuşmaya ramak kala böyle bişey yaşamak. Allah bi daha yaşatmasın ve en hayırlı zamanda sağ salim bir bebiş nasip etsin. Bu ay ovulasyon yaparsın. Olmazsa kafanı dağıtıp haftada 2-3 ilişki yaşarsan yine tutma ihtimali yüksek olur diye düşünüyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun. En doğru zamanda sağlıklı ve hayırlı bebişlerimiz gelsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…