2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Testi geçen ay yaptım😅bu aydan umutlu değilim diye henüz yapmadım ama belki dediğin gibi geçen ayın hormon vs ilaçlarından kaydı günü.. 2-3 gün daha geçsin gelmezse bı test patlatirim😂
Yap o zaman mutlaka, gebelik de olabilir o zaman

Biz seninle aynı anda vercez nasipse. İkimizin de aynı gün çatladı diye hatırlıyorum 😂

Evet canım aynı gün çatladı 💜🧿 hadi inşallah kusummmm. Bu arada ben ne olur ne olmaz bugün ve salıyı da degerlendirecegim. Akıntı ve agrimdan dolayı çatladı bitti gitti bence ama ne olur ne olmaz cuma cumartesi ok. Bugun ve salı da degerlendirecegim canım. Kurtajdan dolayı akintima guvenemiyorum

Bu düz normal kaset test değil mi? Bende de bi tane var da bundan daha önce hiç yapmadım, bunların erken i oluyor mu bilmiyorum. Gebelik ihtimalim çok düşük ama dürtüyorlar beni yap diye:) tabi adetim biraz yaklaşsın öyle.
Betan daha çok düşük olduğu için belki böyle çıkmıştır. 10 dk dan sonra bakmamışsın belki de 15.dk da görülmeye başladı çizgi.
Evet normal kaset test, ben de beta düşük olduğu için belki böyle çıkmıştır diye düşündüm ama saat 11 gibi yani yaptıktan 2 saat sonra falan bakınca da hiç bişey yoktu çizgi falan, sen de yapsana yarın sabah ilk idrarla

Evet normal kaset test, ben de beta düşük olduğu için belki böyle çıkmıştır diye düşündüm ama saat 11 gibi yani yaptıktan 2 saat sonra falan bakınca da hiç bişey yoktu çizgi falan, sen de yapsana yarın sabah ilk idrarla
Nasıl yani sonradan yok mu oldu?😮
Bi tane testim var hemen kullanmak istemiyorum🥲

Kızlar benim bir derdim var kanamanın üstünden 13 gün geçti ben iç çamaşırım temiz duramıyorum bir alıntı geliyo ama nasıl anlatsam böyle beyaz renk sümük gibi fazla akışkanda değil ama temiz iç çamaşırım kalmadı nerdeyse o kadar fazla geliyo

Kızlar benim bir derdim var kanamanın üstünden 13 gün geçti ben iç çamaşırım temiz duramıyorum bir alıntı geliyo ama nasıl anlatsam böyle beyaz renk sümük gibi fazla akışkanda değil ama temiz iç çamaşırım kalmadı nerdeyse o kadar fazla geliyo
Canım enfeksiyon kapmış olabilir mi?

Kuzum sen bir doktora mı görünsen acaba. Belliki çok rahatsız ediyor seni

Kızlar bi koyulaşma var belli fakat ne derece tabi..
Kan vermeden bilinmez, dua edin kızlar 🙏
Busefer yüzüm gülsün🌹

Eklentiler

• InCollage_20230709_171223257.jpg
    InCollage_20230709_171223257.jpg
    129,6 KB · Görüntüleme: 84
Haklısın, insanı huzursuz eder. Bence doktora git bir görün kafan rahat eder.
Bi halt yaptıkları yok ki burda da valla ya ama böylede olmuştu geçen ay hamile kaldım ama bu ay kocam korundu geri çekti kendini kafamda acabalar başladı yada geç yumurtluyorum şuan kafamda deli sorular dönüyo

Bi halt yaptıkları yok ki burda da valla ya ama böylede olmuştu geçen ay hamile kaldım ama bu ay kocam korundu geri çekti kendini kafamda acabalar başladı yada geç yumurtluyorum şuan kafamda deli sorular dönüyo
O acabalar yok mu o acabalar😄

2 hafta korun ilişki olmasın dedi ama ben korunmayı düşünmüyorum kanamam yok ağrımda ilk gün sadece oldu gayet iyiyim yarından sonra değerlendirmeyi düşünüyorum zaten 4 gün geçmiş oluyor bazı arkadaşlar 1 gün ile 3 gün beklemişler 2 hafta çok uzun geldi çünkü ilk ay çok önemli şuan tüpler açık rahim temiz tutma ihtimali yüksek
Bana da korunun dedı biz de korunmadık hamile kaldım düştü. Doktor hamıle kalırsan da düşer tutunmaz demişti zaten verdikleri ilaçtan ötürü.

2 hafta korun ilişki olmasın dedi ama ben korunmayı düşünmüyorum kanamam yok ağrımda ilk gün sadece oldu gayet iyiyim yarından sonra değerlendirmeyi düşünüyorum zaten 4 gün geçmiş oluyor bazı arkadaşlar 1 gün ile 3 gün beklemişler 2 hafta çok uzun geldi çünkü ilk ay çok önemli şuan tüpler açık rahim temiz tutma ihtimali yüksek
Cnm bn ramazanın 10. Gunu rahım filmi çekıldım, bu ay korunun dedi
Zaten üst üste kımyasallarım vardı. Bz o ay korunduk, ertesı ay hamiş kaldım, kımyasal oldu
Karar senın tabbii

X