2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ayyyy kirklarimiz karışsın inşallah buradaki tüm kızlarla 💜🧿 evet canım o imom omegayi doktorum çok önermişti hatta başka Dr a gittiğimde ne kullanıyorsun dedi bunu dedim nirvanasi zaten o ben başka birsey vermiyim ona devam et demisti
Canım Banada doktorum verdi takviye içeriğinde yok yok hem erkek hem kadın için 60 kapsül 1 aylık ismi de pregnacare her&him. Takviye isteyen buna da bakabilir kullanıp hamile kalan var kızlar ☺️☺️

Evet canım aynı gün çatladı 💜🧿 hadi inşallah kusummmm. Bu arada ben ne olur ne olmaz bugün ve salıyı da degerlendirecegim. Akıntı ve agrimdan dolayı çatladı bitti gitti bence ama ne olur ne olmaz cuma cumartesi ok. Bugun ve salı da degerlendirecegim canım. Kurtajdan dolayı akintima guvenemiyorum
Ben de pikten 1 gün önceyi değerlendirdim. Çatladığı günü ve çatlamanın ertesi gününü yani dünüd eğerlendirdim. Bugün boş. Yarın eşim işten geç gelmezse yarın da olur sanırım.

Cnm 2000 betadan sonra düşüp kımyasal olanda var,
Test markası farkıda olabılır
Kan vermeden bilemeyz
İnşallah kımyasal olmaz🙏
Yarın dr randevum var kan için yarını beklicem belki direk kese görürüm herşey yolundaysa 5+2 oluyor. Sanırım sende hamilesin sen dr a gitmişmiydin

HEr testin beta yı algılaması ve çizgi rengi farklı, bu normal. Bir de her sabah ilk idrar ile yapmak çok önemli. Koyulaşmaya gelecek olursa idrarda da hergünden ziyada 2 günde bir daha net anlarsın canım.
Cok teşekkür ederim baska test aldım 2. Çizgi baya koyu cıktı içim biraz rahatladı

Kızlar bende bugün USG baktırdım yumurta çatlamış bugün ilişki olmuştu yarın boş mu kalsın onu da değerlendirelim mi burda yumurtlamamı önemli çatlaması mı bilemedim

Kızlar bende bugün USG baktırdım yumurta çatlamış bugün ilişki olmuştu yarın boş mu kalsın onu da değerlendirelim mi burda yumurtlamamı önemli çatlaması mı bilemedim
Yumurta çatladı demek aslında zaten yumurtlama oluyor canım aynı şey. Yumurtlama olduktan sonra yani yumurta çatladıktan sonra 12 ila 24 saat aralığında yaşayabiliyor. Eğer usg ile çatladı dediyse ve bugünü değerlendirdiyseniz inşallah tutar 🙏💕 Ama garantilemek için yarını da değerlendirebilirsiniz.

savascii savascii @Gul220 kızlar mfk’ya da sorayım dedim verdiği cevaba bakın. Herşey ticaret olmuş valla otomatik cevap geliyo adamdan
Gerçekten herkes ürünümü nasıl itelerim onun derdinde artık sağlık sistemi en büyük ticarethane. Gerçekten çok yazık bari attığın sonuçla bi alakası olsaydı yani🙄

Yumurta çatladı demek aslında zaten yumurtlama oluyor canım aynı şey. Yumurtlama olduktan sonra yani yumurta çatladıktan sonra 12 ila 24 saat aralığında yaşayabiliyor. Eğer usg ile çatladı dediyse ve bugünü değerlendirdiyseniz inşallah tutar 🙏💕 Ama garantilemek için yarını da değerlendirebilirsiniz.
Aslında ben yumurtlama öncesi değerlendirmek istiyorum kız bebek için ama ne kadar doğru bilemiyorum buda 5 aydır olmuyor gerçi öncesi de sonrasıda hep yapıyorum gün aşırı ama

Screenshot_2023-07-09-20-39-34-880_com.meetyou.intl.jpg

Yok canım çıkarmaz. Ben 15 aydır kullanıyorum. Hiç böyle beklese bile yalancı pozitif çıkarmadı bana. Heveslendirmek istemem ama olma ihtimali var gibi geldi bana. Ama daha çok da erken tabi. Erken gebelikte bile şuan görmen mümkün değil gibi. Umarım vardır kuzum
Hayırlısı olsun inşallah canım çok sağolasın 😍

X