2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Herkese merhaba adetim 8 gün geçti gün gün yaptığım testlerde dun ve bugun silik acaba farklı marka diyemi kımyasal olabılırmı dr randevum yarın basınıza geldimi böyle bişey
Öncelikle umarım hamilesindir kuzum çok belirgin çıkmış ilk iki testin sonra silikleşmiş. Su içmene bağlı veya Sabah idrarına bağlı da belki böyle iniş çıkışlar oluyordur. İyi düşünelim umarım kimyasal değildir kuzummmm.

@Niqu cum çok sevindim
Kızlar Perlitik in bahsettiği omim omega siparısı verdım
İçinde folikasıt hersey var

Ayyyy kirklarimiz karışsın inşallah buradaki tüm kızlarla evet canım o imom omegayi doktorum çok önermişti hatta başka Dr a gittiğimde ne kullanıyorsun dedi bunu dedim nirvanasi zaten o ben başka birsey vermiyim ona devam et demisti

Daha 2 gün gecikmiş canım.doktorlar 2 gün gecikmeyi gecikmeden saymıyorlar bile. 1 hafta falan gelmezse o zaman gecikmiş diye düşünüyorlar. Hava değişimi, spor, yeme içme düzeni, stres, kullanıclan ilaçlar ve takviyeler, bunların hepsi etkilemiş olabilir. testin negatifse gelir o zaman bugün yarın.

Ay hadi inşallah alalım senden de güzel haberi. Ancak 10 dk dan sonraki sonuçları dikkate almıyoruz canım. Kuruma çizgisi çıkartabiliyolar. İlk 10 dk da çıkarsa yarın sabah ilk idrar ile yaptığında anlarız

Ay hadi İnşallah yaaaaa. Pembe bir pozitif gibi ama geç çıkmış o kısım şüpheli. İnşallah hamilesindir kuzumm
Evet geç çıktı laboquick markası, bu marka sonradan cikariyo mu kızlar ben daha eskiden yaptığımda cikarmiyodu sanki ama benim hormonlar da değişmiş olabilir, test de değişmiş olabilir, aradan yıllar geçti

Yok canım çıkarmaz. Ben 15 aydır kullanıyorum. Hiç böyle beklese bile yalancı pozitif çıkarmadı bana. Heveslendirmek istemem ama olma ihtimali var gibi geldi bana. Ama daha çok da erken tabi. Erken gebelikte bile şuan görmen mümkün değil gibi. Umarım vardır kuzum

Bu düz normal kaset test değil mi? Bende de bi tane var da bundan daha önce hiç yapmadım, bunların erken i oluyor mu bilmiyorum. Gebelik ihtimalim çok düşük ama dürtüyorlar beni yap diye:) tabi adetim biraz yaklaşsın öyle.
Betan daha çok düşük olduğu için belki böyle çıkmıştır. 10 dk dan sonra bakmamışsın belki de 15.dk da görülmeye başladı çizgi.

Testi geçen ay yaptımbu aydan umutlu değilim diye henüz yapmadım ama belki dediğin gibi geçen ayın hormon vs ilaçlarından kaydı günü.. 2-3 gün daha geçsin gelmezse bı test patlatirim

Aminnnnn. Hep derim kötü gün dostu elbet bulunur, Allah iyi gün dostu nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…