Regle yakın ovulasyon testinin koyu çıkması

Yok testim bitti yapamadim o yüzden ama gebelik testi yaptım negatif onun içinde erken biliyorum çünkü daha 6 gün var regla
Benimde 8 gün var reglime ayın 16 yumurtlama oldu ve bugün dayanamayıp test yaptım ilk idrarla çıkmadı erken test ve kaset test ikisinde de negatif dayanamıyorum 8 gün nasıl geçecek ya

Merhaba test yaptınız mı tekrar sonuç nedir.ben de bu ay sanırım aynı durumdayım.mevsimsel bişey mi acaba diye de umutlanmak istemiyorum.haziran 11 son adet tarihimdi temmuz 8 ile 11 arası regl olmam gerekiyordu olmadım.adet bitiminde korunmadım peşinden 15gün şehir dışına çıktım..hamile kalmış olmam imkansız diye düşündüm aslında ama mide ağrısından dolayı ilaç kullanmam gerekeceği için 12 temmuzda test yaptım negatif.aslında şehir dısındayken yumurtlama belirtilerini yaşadım reglimin gecikmemesi gerekiyordu.adet olmam gereken gün tekrar yumurtlama belirtilerini yaşadım.ve 10 gün gecikmem var.aynı ay içinde iki kez yumurtlama oluyor mu çok şaşkınım.normalde adete 3 4 gün kala göğüslerim şişer agrır bu kez o da olmadı sadece 2 gündür tek göğsüm acıyor ve inanılmaz şişti sanki içinde sert bi kitle gibi bişey var.ikisi birden şişer agrırdı normalde.siizn sonucunuzu merak ettim açıkcası tekrar test yaptınız mı
Benim de bütün belirtilerim vardı ama 4 gün sonra regl oldum

Evet oldu ama şimdi azaldı sadece arada kasıklarıma ağrı giriyor.

Benim de bütün belirtilerim vardı ama 4 gün sonra regl oldum
Biz neden hep regl oluyoruz kızıyorum artık 😅 Bakalım ben ne durumda olacağım yarın öbürgün.İnşallah Allah büyük en kısa zamanda hamile olursunuz.. kaç aydır deniyorsunuz ve bi problem var mı

Bende öyle düşünüyorum ne dicem bilemiyorum bekleyip göreceğiz senin kaç gün vsr

Bende öyle düşünüyorum ne dicem bilemiyorum bekleyip göreceğiz senin kaç gün vsr regle
Döngüm 28 di Bugün 24.günündeyim geçen ay 26.günde oldum bana kalsa yarın öbürgün bekliyorum reglimi acaba yarın sabah gebelik testi yapsam mı bilemedim yapıp negatif çıkarsa ağlamak istemiyorum yine. En iyisi gelecekse kırmızıları görerek gelsin daha iyi benim için. Testlerden çok soğudum travma oluştu.Sizin Bat ne zaman?

Döngüm 28 di Bugün 24.günündeyim geçen ay 26.günde oldum bana kalsa yarın öbürgün bekliyorum reglimi acaba yarın sabah gebelik testi yapsam mı bilemedim yapıp negatif çıkarsa ağlamak istemiyorum yine. En iyisi gelecekse kırmızıları görerek gelsin daha iyi benim için. Testlerden çok soğudum travma oluştu.Sizin Bat ne zaman?
Benimde 28i bat ben kaset test yaptım oda negatif erken olduğunu bilerek yaptim ama erken olmasada adet olcam sanırım çünkü Kasık ağrım bayağı keskin

X