2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Sira bu ayda benide eklermisiniz bat 23 temmuz bu arada ovulasyon yapiyorum oglen 3 de test yaptim pik aksam 8 de tekrar yaptim silinmis normalmi acaba catlamismi

Eklentiler

• IMG_20230708_200508.jpg
    114 KB · Görüntüleme: 97
Herkese merhaba adetim 8 gün geçti gün gün yaptığım testlerde dun ve bugun silik acaba farklı marka diyemi kımyasal olabılırmı dr randevum yarın basınıza geldimi böyle bişey

Eklentiler

• IMG_6767.jpeg
    75,7 KB · Görüntüleme: 103
Herkese merhaba adetim 8 gün geçti gün gün yaptığım testlerde dun ve bugun silik acaba farklı marka diyemi kımyasal olabılırmı dr randevum yarın basınıza geldimi böyle bişey
Kan testi verdinmi canim kaset testle kontrol etmekdense kan degerindeki yukselisten hersey daha net olur doktor kontrolunde boyle kafani bulandirma bence

Kan testi verdinmi canim kaset testle kontrol etmekdense kan degerindeki yukselisten hersey daha net olur doktor kontrolunde boyle kafani bulandirma bence
Kanda yarın vericem daha önce kimyasal gebelik geçirdim çizgi cok silikti ve koyulasmadan adet oldum bu sefer bukadar koyu ıkı çizgi sonrası silikleşme ihtimali varmı onu merak edıyorum kimyasalda

Kanda yarın vericem daha önce kimyasal gebelik geçirdim çizgi cok silikti ve koyulasmadan adet oldum bu sefer bukadar koyu ıkı çizgi sonrası silikleşme ihtimali varmı onu merak edıyorum kimyasalda
Cnm 2000 betadan sonra düşüp kımyasal olanda var,
Test markası farkıda olabılır
Kan vermeden bilemeyz
İnşallah kımyasal olmaz

Kizlar selamlar iyi pazarlar biz malum bu ay yumurtlama döneminde 2 kere değerlendirebildik onda da oncesi sonrası akıntı vs hissiyattan biliyorum ovu.takibi yapmadım bu ay.. ama Mayıs ayında aşılama yaptırmıştım üstüne Haziran'da regl oldum gene de sonrasında içim rahat etsin diye kaset test yaptım negatifti.. ama bu ay 7sinde regl olmam lazmdi hala olmadim.. hiç regl belirtisi de yok kist fln mi oldu desem geçen ay tam tarihinde oldum + hiç ağrı sızı yok kafam karıştı baya

Hey Allahm millet ne kafalar yaşıyor

Ya ne güzel söyledin canım çok haklısın Mutlu günümüzde gerçekten mutlu olan çok az insan vardır

Yok bende inanmıyorum zaten illaki istemiştir

Kızlar yumurtlamamin 8. günü, bu testi sabah 9 gibi yaptım ilk 10 dk resimdeki gibi negatifti, misafirim gelecekmis acil temizlik yaparken testi de kaldirayim dedim bı baktım şimdi böyle olmuş ne dersiniz bu işe heyecanlandım ben A Afratafrac

Eklentiler

• IMG_20230709_131143.jpg
    157,8 KB · Görüntüleme: 90
  • IMG_20230709_084841.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 79
Çok çok sevindim kuzum yaaa mucizen seninledir inşallah. Yarın bize güzel haberlerini vereceksin inanıyorum canım sana dua edeceğim. Ben de mfkya msj yazdım değerlerimi gönderdim. Bana da eş paketi + annh önerdi. Acaba bu annh'ı alıp bi denesem mi diye düşünüyorum. Benim de batıma son bir kaç gün kaldı. Dün testim negatif çıktı. Bugün yoldayım yine yapamadım. Akşama bi erken gebelik testi yaparım. Bizlere de dua et kuzum. İnşallah bebeğin seninle

Ya ama insanın modu bi düşüyo negatifi görünce
Sorma sorma dün bata 4 gün kala yaptım negatif çıktı. Dünden beri moralim sıfır. Yükseltmeye çalışıyorum. Umarım mucizevi pozitiflerimizi görürüz ya bu negatiflere karşı. Sen kaç gün kala yaptın kuzum?

Benim iy anlaştığını gördüğüm tek eltiler aşağıda. Yufkacı Muammer'e birlikte kaçan eltiler fdjlnvfglb

Ay hadi İnşallah yaaaaa. Pembe bir pozitif gibi ama geç çıkmış o kısım şüpheli. İnşallah hamilesindir kuzumm

Sira bu ayda benide eklermisiniz bat 23 temmuz bu arada ovulasyon yapiyorum oglen 3 de test yaptim pik aksam 8 de tekrar yaptim silinmis normalmi acaba catlamismi
Evet canım normal. Bu ay yumurtası erken çatlayan 3. kişisin. Bence hava değişimi, yediğimiz içtiğimiz ve kullandığımız takviyelerin etkisi oluyor. Bugünü de değerlendirin mutlaka.

Benim iy anlaştığını gördüğüm tek eltiler aşağıda. Yufkacı Muammer'e birlikte kaçan eltiler fdjlnvfglb

Eki Görüntüle 3269840
Ay çok güldümmmm bu grup şahane yaaa canım benim çok iyi topik sahibisin yaa. Allah muradını versin bebişine tez zamanda kavuştursun inşallah. İyiki varsın. Çok güldürdün benii

HEr testin beta yı algılaması ve çizgi rengi farklı, bu normal. Bir de her sabah ilk idrar ile yapmak çok önemli. Koyulaşmaya gelecek olursa idrarda da hergünden ziyada 2 günde bir daha net anlarsın canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…