2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Beş aydır deniyoruz, ovülasyona ara vermiştim tekrar sipariş edeceğim. Çift çizgiyi görünce bir gün sonrayı baz alacağız değil mi
T çizgisi C ile aynı renk ya da daha koyuysa hemen o günden itibaren değerlendirmeye başlıyorsun. Ya 3-4 gün arka arkaya değerlendir ya da 1 hafta 1 dolu 1 boş.

pik görene kadar devam kuzum. Burada pik günü ilişkisi olup hamile kalan oldu ve kızı olacak

Var gözüküyor. Testi tekrarlayip kan testi verin
Banada oyle geliyor.baya belirtim de var ama psikolojik mi diyorum hep.surekli orda burda uyukluyorum,halsizim regl gibi agrim var.arada degisik sancilar geliyor gidiyorbas agrisi, degisik kokular sans dileyin bana

Canım günaydın erken regl oldum. Tahmin ettiğim gibi erken yumurtlamisim 18 ağustos- 17 eylul Sen nasilsin doktora ne zaman gideceksin sağlıkla kucağına al inşallah
Tamam kuzum değiştiriyorum. Senden bir ricam olacak. hemen çakşır kökü suyuna ve çörek otu kürüne başla. Alabilirsen inofolic de al başla. Benim kullandığım şekilde tüket ve bu ay ovulasyon ile takibini yap. Pik ve pikten sonraki 3-4 günü mutlaka iyi değerlendir. Eylül hamileri arasında sen de çok ol istiyorum çünkü. Baya hamiş çıkacak.

Ben Allah nasip kısmet ederse 4 Eylül Pazartesi sabah 8.40'ta ilk doktor randevuma gideceğim Sağol bebeğim duların için.

Kuzum çakşır koku suyunu aktardan mi alacağım reglimin bugün 3. Gunu içebilir miyim bugün alsam. Inofolicte alayım mavisini mi alayım biraz kilom var. Ovulasyon yapamam bu ay canım dedim ya gebe degilsem tatile cikacaktik diye tam tatilde oluyorum o ara. Zaten kafa da rahat olacagindan ilişki de bir problem olmaz diye düşünüyorum. Ama gidene kadar çaķşır çörek otu kuru inofolic kullanayim bu ay sen de bak gebesin birakmiyorsun bizi hala yerim seni. Baktın artık olmuyor birine devret tamam mı yorma kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…