2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım nasılsın?

Aynen öyle canım diger yorumumda bahsettim 3 yumurta var anlayabilmemiz zor lh hep pik gibi olur. Zaten inşallah biriside olsa tutacak allahın izni ile
Aşkımmmmmm ateş düştü yumurta çatladı ya da çatlıyor

Eklentiler

• IMG_7980.jpeg
    136,8 KB · Görüntüleme: 35
Tek yumurtan olmadıgı için onu anlayamayabilirz canım sonuçta hepsi çatlamaya müsait boyutta idi belki ikisi çatladı digeri çatladı bitmişde olabilir. Sen degerlendirmeni yap keyfine bak kuzum
Ay aynen aşkım çatlayıp bitti bence çünkü ağrı sözü vs kalmadı fazla. Bugün gece değerlendirme yapabileceğiz umarım geç kalmış olmayız

Canım nasılsın?

hanımlar merhaba benim regli döngüm 32 gün sürüyor, son reglim 4 ağustos'tu. yani 22'sinde yumurtlama günüm olması lazım takvime göre. reglim bittiğinden beri sık ilişki deniyoruz, hatta 17'si 18'i ve 19'u günde iki defa biri dışarı diğeri içeri şeklinde oldu. gönlümden kız evlat geçtiği için ona göre bir şeyler denemeye çalışıyorum. bir yandan da ovulasyon testi yapıyorum ama hala çift çizgi göremedim. ama 3-5 gün kala bırakılması gerektiğini söylüyorlar kız bebek için. o yüzden bırakalım mı yoksa çift çizgi görene kadar devam mı edelim anlamadım bir fikir verir misiniz? tabii ki öncelikle sağlıklı ve hayırlısını versin rabbim orası ayrı, bizimki sadece tatlı bir çaba belki tutar diye...

Merhaba, evet. Ben üniversite hastanesi özel muayene bölümündeki Doç.Onur beye gidiyorum.
Ali Kolusari var alanında en iyilerden .Özel kliniği var ve genelde tercih ediliyo.
Sizin sorununuz nedir
Ben 2 düşük yaptım üst üste. 10 ve 12 haftalık. 1 ay kadar oldu düşük yapalı kürtaj da oldum. Şimdi bir kontrole gitmek istiyorum. Testlerimi de verdim. Genetik test pıhtılaşma vs. Hem onların sonucu çıksın gösterim. Hem de neden böyle düşüklerim oluyor araştırılsn istiyorum. Ben de gürcan bey i duymuştum. Yeni geldik Van a. Pek doktor hastane bilmiyorum

Yaaa kuşum. 1 kişiye bile ulaştıysam ne mutlu bana o zaman sen daha güzelsin

Yaa çok duygulandım. Ben önümüzdeki 2 ay için çok farklı duygular besliyorum ama dillendirmeyi sevmediğimden pek söylemiyorum.

Ay pişman oldum öyle yazdığıma şu an. Ben hala topikte neredeyse 3 ay olacak ve aynı kişilerin modunun düşük olduğunu görünce bir an dedim başarısız oldum ama demekki başarılı olduklarım varmış Allah sizlerden de razı olsun.

Kahverengi kanamam oldu çok şuan doktora gitmek istemiyorum kızlar ne olur kötü bişey olmasın yazamıyorum bile şuan of çok kotuyum
Bebeğim birileri eminim yazmıştır. Ama kahverengi kan korkulacak bişi değilmiş. için rahat olsun. Tamamen kırmızı gelirse doktora gitmek lazımmış.

Kızlar ben evin içinde bu yazın ortasında nezle oldum sanırım nefes alamıyorum burnumun tıkanıklığından burnum da akıyor elimde peçete geziyorum uyumak istiyorum yatınca hepten tıkanıyor
Geçmiş olsun kuzum. Maalesef bi sıcak bi soğuk çarpıyo. Klima ve vantilatör çok etkiliyor. Ben ve eşim de1 ay önce böyle olmuşltuk. Çok geçmiş olsun. Üst solunum yolu için bitki çayı iç boğazın rahatlasın. Buhu kaynatın bir suda burnunda nefes alıp ver, solunum yolu açıp iyi gelir. Biraz sıcak da gelse 1-2 gece ne klima ne de vantilatör açmadan uyumaya çalış.

Ya süper o zaman, içimizdeki kuşkuyu hafifletti. Ben 2 ay klomen kullandım ama benim yumurtlama sorunum var, her ay yumurtlayamıyorum. O 2 ay yumurtlama gerçekleştirememiştim. O yüzden yorum da yapamadım. Ama şimdi senin bu mesajına sevindim

Canım günaydın erken regl oldum. Tahmin ettiğim gibi erken yumurtlamisim 18 ağustos- 17 eylul Sen nasilsin doktora ne zaman gideceksin sağlıkla kucağına al inşallah

Ay kuşum. resmen bir şekilde dokunabilmişim sizlere. Aynen öyle. doktorum bu testlere çok güvenmememi söylemişti.
fnd_50 Bebişim zaten artık modun tam o olması gereken yerde. Bu ay ilk defa kullanıyorsun ilacı. Bir şans veriyoruz ilaca. Biz iyi düşünelim iyi olsun. Şu anda müdahale edebilir miyiz ? HAyır.

O yüzden tanıdın çıkart. Klomen in etkisini de önümüzdeki günlerde anlarız. Bu ay şayet yumurtan çatlamadıysa önümüzdeki ay doktor iğne vermezse bile kendin iğne alıp yaparsın gerekirse. hiçççç sıkıntı yapma hiç hem de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…