2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnşallah kuzum yarın 10:20 de randevum. Yine bin beş yüz kişi ile içeri girdiğimiz için 11 e kayabilir geçenki gibi muayeneden çıkmam 😁😁 çıkar çıkmaz yazacağım buraya etiketlicem seni de. Paylaşayım kuzum tabloyu ama bende de sanki yolunda gitmeyen bir şeyler var bilmiyorum ama şimdiye kadar yumurtlama akıntısı gelmesi gerekmez miydi klomen içtik o kadar yumurtlamaya dair hiçbir belirtim yok yarın 14. Gün. Ne ağrı ne sızı ne akıntı hiçbir şey yok. Adet bitiminde bile ovulasyon testlerim daha koyuydu şimdi o kadar silik ki lh hiç yok neredeyse.
Benim ilk klomen kullanışımda 17-18. Günü buldu çatlama yapma zamanı. İkincide 14.gün çatladı. Değişkenlik gösterebiliyor demek ki ☺️

Bende mi acaba az damlatıyorum 3 damla mı damlatsam

3 damla da yaptım yok kuzum benim yumurtalıklar sapıkmış baksana böyle bi ovulasyon olur mu bi gün koyu bi gün yok kafayı yicem
Kelin ilacı olsa başına sürermiş misali 🥺 ben de eve geçince bakıcam bakalım ne çıkacak. Belki de A Afratafrac nin dediği gibi bu ay yumurtlamayacagiz. Ama pes etmek yok teste devam 😂 bu arada çiçeğin sıcaktan solmus gibi duruyor yerini değiştirmen ise yarar bence de ☺️

Dün hsg çekildim, çok az kanamam oldu bugün yok. Tüplerimin durumu normalmiş. 5 günlük antibiyotik kullanacakmışım ve 1 hafta kanama vs. olabilir diye korunmamızı önerildi. Bugün ovülasyon testi yapmaya başlayacağım, adetlerim düzensiz. Korunmam gereken 1 hafta içinde pik görürsem ne yapacağım? 🥺🙈

Benim ilk klomen kullanışımda 17-18. Günü buldu çatlama yapma zamanı. İkincide 14.gün çatladı. Değişkenlik gösterebiliyor demek ki ☺️
Yaaa normalde ben zaten 17-18 de çatlar ama geçen ay inofolic ile 14. Gün çatladı. Klomen daha erken olur demiştim ama öyle olmuyormuş demek ki🙈 bekleyelim bakalım 🙈

Dün hsg çekildim, çok az kanamam oldu bugün yok. Tüplerimin durumu normalmiş. 5 günlük antibiyotik kullanacakmışım ve 1 hafta kanama vs. olabilir diye korunmamızı önerildi. Bugün ovülasyon testi yapmaya başlayacağım, adetlerim düzensiz. Korunmam gereken 1 hafta içinde pik görürsem ne yapacağım? 🥺🙈
Canım nerede çekindin ve ağrı oldu mu

Tüpler temiz çıkmış ne güzel 🙏🏻 bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum önümüzde ki ay regl olursam çekileceğim çünkü. Ama sanırım herkese korun demiyorlar.

Senin ateş daha keskin düşüş yapacakmkuzum 36.2 ye düşer sonra yükselişe geçer. Benimde hiç yumurtlama akıntısı olmadı sadece su gibi akımtım oldu. Ama çatladı yumurtam. Klomen geçiktiriyorsa 16. Günden önce yumurtlama olmaz kuzum
Su gibi akıntım da yok kuzum işte bekliyorum inan ne olacak bitecek merak ediyorum cidden. Sanırım gecikecek. Geçen ay inofolic 14. Gün çatlama sağlamıştı. Normalde 17-18-19 civarı çatlardı benim yumurtam hep. İnofolic sayesinde 14 olmuştu. Klomen daha erken olur diyordum şaşırdım doğrusu

Kelin ilacı olsa başına sürermiş misali 🥺 ben de eve geçince bakıcam bakalım ne çıkacak. Belki de A Afratafrac nin dediği gibi bu ay yumurtlamayacagiz. Ama pes etmek yok teste devam 😂 bu arada çiçeğin sıcaktan solmus gibi duruyor yerini değiştirmen ise yarar bence de ☺️
Evet devam edelim yapmaya en kısa zamanda görücez aynı gün görcez hemde ben inanıyorum 🥰 evet kuzum değiştirdim şimdi yerini salona aldım daha serin orası bakalım ne olcak güzelime

Evet devam edelim yapmaya en kısa zamanda görücez aynı gün görcez hemde ben inanıyorum 🥰 evet kuzum değiştirdim şimdi yerini salona aldım daha serin orası bakalım ne olcak güzelime
Benim de hislerim aynı birlikte göreceğiz ☺️ ekstra bir şey yapıyor musun peki takviye vs ?

Prefertil diye bir markanın. Yarın da tekrarlayayım testi değil mi ? Uygulamada yumurtlama günü bugünü gösteriyor
Merhaba benimde ovulasyon testi yorumlarmisiniz

Eklentiler

• IMG_20230816_164933.jpg
    IMG_20230816_164933.jpg
    85,5 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_20230816_164926.jpg
    IMG_20230816_164926.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar hangisinizin üst yönetimde tanıdığı var da bana bu zulmü reva gördü söyleyin. 😂

Şaka şaka, yönetime mail attım. Toppik adını değiştirebilir miyiz diye sağolsunlar değiştirmişler 🥰 Hepsi sizin için, görüyorsunuz çok uğrasşıyorum. Ama EKİM ayı benim için Bonus oldu. Onu görünce ekrana öylece bakakaldım. 😂 Ben Ağustıs ve Eylül olsun demiştim. İkea gibi, girdim çıkamıyorum.
Ahahaha ekime kadar uzadiysa bı dahakine de Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz anneleri olarak değişir inşallah buradan devam ederiz 😂😂

Canım nerede çekindin ve ağrı oldu mu
İzmir'de bir tıp merkezinde anestezili çekildim, bir şey hissetmedim o yüzden. Sanki reglmişim gibi çok hafif bir sızlama oluyor çekimden beri ama muhtemelen psikolojik. Anestezisiz de çektirirdim muhtemelen de, kendi doktorum çeksin istedim, anestezisiz çekmiyordu...

X