2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar hangisinizin üst yönetimde tanıdığı var da bana bu zulmü reva gördü söyleyin. 😂

Şaka şaka, yönetime mail attım. Toppik adını değiştirebilir miyiz diye sağolsunlar değiştirmişler 🥰 Hepsi sizin için, görüyorsunuz çok uğrasşıyorum. Ama EKİM ayı benim için Bonus oldu. Onu görünce ekrana öylece bakakaldım. 😂 Ben Ağustıs ve Eylül olsun demiştim. İkea gibi, girdim çıkamıyorum.
Ayyyy inanmıyorum üst yönetim bile bizden yana 🤣🤣🤣 A Afratafrac bence bizim topiği takip ediyorlar ve bu kadar gebeyi görünce, senin bu işin ustası olduğunu anladılar, seninn. görev süreni uzatmışlar 🤣🤣 ay çok iyi çok sevindim ♥️

Dün hsg çekildim, çok az kanamam oldu bugün yok. Tüplerimin durumu normalmiş. 5 günlük antibiyotik kullanacakmışım ve 1 hafta kanama vs. olabilir diye korunmamızı önerildi. Bugün ovülasyon testi yapmaya başlayacağım, adetlerim düzensiz. Korunmam gereken 1 hafta içinde pik görürsem ne yapacağım? 🥺🙈
Canım cumartesi hsg çekilmiştim. Pazartesi değerlendirmeye başlamıştık. Antibiyotik vermişti doktorum, yumurtlayacağım dediğimde cumartesi pazar kullan pazartesi bırak dedi. Değerlendirin dedi. Çamaşırını temiz tut, sık değiştir gerekirse ütüle, hijyeninize eşinle ikiniz çok dikkat edin, önemli olan enfeksiyon kapmaman.

İnofolik de içseydin kuzum neden içmedin ben ne takviye varsa içiyorum allah ne verdiyse. Ama çatlar merak etme 16. Güne kadar. Yarını merakla bekliyorum
Sadece klomen kullanırken içmedim kuzum Korktum çok büyür kist olur falan diye ne bileyim ya. Bittiği gün tekrar başladım inofolic ama içiyorum bittiğinden beri

Yaa ne güzel 😍 yeni yılınızda yeni bebeğinize kavuşursunuz İnşAllah 🤲🏻🥰 çok az kaldı yarın güzel sonuçlarla geleceksin İnşAllah 😍
Ya var ya kalbim yerinden çıkacak o kadar heyecanlıyım ki anlatamam niye böyle oldum bilmiyorum bir yandan korkuyorum umarım güzel haberler aşırım sanki gebesin dicek adam öyle heyecanlıyım ya

Ya var ya kalbim yerinden çıkacak o kadar heyecanlıyım ki anlatamam niye böyle oldum bilmiyorum bir yandan korkuyorum umarım güzel haberler aşırım sanki gebesin dicek adam öyle heyecanlıyım ya
İnşAllah onu da duyacaksın canım 😍🤲🏻 Sen elinden geleni yapıyorsun artık tevekkül noktasındayız 😍

Kızlar hangisinizin üst yönetimde tanıdığı var da bana bu zulmü reva gördü söyleyin. 😂

Şaka şaka, yönetime mail attım. Toppik adını değiştirebilir miyiz diye sağolsunlar değiştirmişler 🥰 Hepsi sizin için, görüyorsunuz çok uğrasşıyorum. Ama EKİM ayı benim için Bonus oldu. Onu görünce ekrana öylece bakakaldım. 😂 Ben Ağustıs ve Eylül olsun demiştim. İkea gibi, girdim çıkamıyorum.
Tekrar uzatma isteriz diye önden eklediler heralde 😅

Kızlar normalde 1 seneden sonra çocuk olmadığında doktora gidiliyor. 30 yaşından itibarende aynı şey mi geçerli 1 sene mi beklemek gerekiyor?

X