2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Günlük test
1692189979115.png

Kızlar hangisinizin üst yönetimde tanıdığı var da bana bu zulmü reva gördü söyleyin. 😂

Şaka şaka, yönetime mail attım. Toppik adını değiştirebilir miyiz diye sağolsunlar değiştirmişler 🥰 Hepsi sizin için, görüyorsunuz çok uğrasşıyorum. Ama EKİM ayı benim için Bonus oldu. Onu görünce ekrana öylece bakakaldım. 😂 Ben Ağustıs ve Eylül olsun demiştim. İkea gibi, girdim çıkamıyorum.
Ahahahah 😂😂 bu bir işaret bence

İnşalalh güzek büyümüştür kaçta gideceksin doktora çıkınca hemen etiketle beni artık ateşi önemsemicez bakim seninki yükselecek mi çatlayınca. Yükselirse demekki bende sıkıntı var. Ateş tablonu atarmısın kuzum
İnşallah kuzum yarın 10:20 de randevum. Yine bin beş yüz kişi ile içeri girdiğimiz için 11 e kayabilir geçenki gibi muayeneden çıkmam 😁😁 çıkar çıkmaz yazacağım buraya etiketlicem seni de. Paylaşayım kuzum tabloyu ama bende de sanki yolunda gitmeyen bir şeyler var bilmiyorum ama şimdiye kadar yumurtlama akıntısı gelmesi gerekmez miydi klomen içtik o kadar yumurtlamaya dair hiçbir belirtim yok yarın 14. Gün. Ne ağrı ne sızı ne akıntı hiçbir şey yok. Adet bitiminde bile ovulasyon testlerim daha koyuydu şimdi o kadar silik ki lh hiç yok neredeyse.

Eklentiler

• IMG_7911.jpeg
    IMG_7911.jpeg
    139 KB · Görüntüleme: 42
Anladım canım hepsi üzücü olmuş tabi ama en azından kötü hiçbir şey çıkmamış bunu düşünüp olumlu bakmaya çalış moral ve stres yapmamak çok önemli sende biliyorsun. İnşallah bu sefer hamile kaldığında en başından gerekli tedbirleri alır doktorun ve sağlıkla kucağına alırsın inanıyorum🙏🏻😊
Bisey cikmamasi da bir sorun cunku sebebini bilmeyi ce onleminide alamiyorsun tabiki kotu seyler olmamasi guzel. Hersey nasip bakalm Allah ne der ne derse guzel der . Cok sağol ❤️

Siz hamilesiniz sanırım. Belirtileriniz ne zaman başladı acaba
Yok canım daha değilim ama ne güzel söyledin inşallah bu ay olurum🥲
Bi önceki hamileliğimden anlatayım😂 Bi gece tuvalete kalktığımda birden başım döner gibi olmuştu dolaba yapışacaktım nerdeyse. Bi kere de biri sevmediğim bi yemeğin yapılışını anlatırken ani öğürme gelmişti. Adete en az bi hafta vardı bunlarda. Başka da belli bişeyim yoktu adete kadar. Gerçi o zamanlar kendimi böyle dinlemiyordum.

Kızlar hangisinizin üst yönetimde tanıdığı var da bana bu zulmü reva gördü söyleyin. 😂

Şaka şaka, yönetime mail attım. Toppik adını değiştirebilir miyiz diye sağolsunlar değiştirmişler 🥰 Hepsi sizin için, görüyorsunuz çok uğrasşıyorum. Ama EKİM ayı benim için Bonus oldu. Onu görünce ekrana öylece bakakaldım. 😂 Ben Ağustıs ve Eylül olsun demiştim. İkea gibi, girdim çıkamıyorum.
sen hepimizi hamile bıraktırmadan gitmiceksin belli oldu bizim hemen hamile kalmamız lazım sanada yazık kıyamayayız o kadar 😊😍🙏

İnşallah kuzum yarın 10:20 de randevum. Yine bin beş yüz kişi ile içeri girdiğimiz için 11 e kayabilir geçenki gibi muayeneden çıkmam 😁😁 çıkar çıkmaz yazacağım buraya etiketlicem seni de. Paylaşayım kuzum tabloyu ama bende de sanki yolunda gitmeyen bir şeyler var bilmiyorum ama şimdiye kadar yumurtlama akıntısı gelmesi gerekmez miydi klomen içtik o kadar yumurtlamaya dair hiçbir belirtim yok yarın 14. Gün. Ne ağrı ne sızı ne akıntı hiçbir şey yok. Adet bitiminde bile ovulasyon testlerim daha koyuydu şimdi o kadar silik ki lh hiç yok neredeyse.
Senin ateş daha keskin düşüş yapacakmkuzum 36.2 ye düşer sonra yükselişe geçer. Benimde hiç yumurtlama akıntısı olmadı sadece su gibi akımtım oldu. Ama çatladı yumurtam. Klomen geçiktiriyorsa 16. Günden önce yumurtlama olmaz kuzum

Yok canım daha değilim ama ne güzel söyledin inşallah bu ay olurum🥲
Bi önceki hamileliğimden anlatayım😂 Bi gece tuvalete kalktığımda birden başım döner gibi olmuştu dolaba yapışacaktım nerdeyse. Bi kere de biri sevmediğim bi yemeğin yapılışını anlatırken ani öğürme gelmişti. Adete en az bi hafta vardı bunlarda. Başka da belli bişeyim yoktu adete kadar. Gerçi o zamanlar kendimi böyle dinlemiyordum.
İnşallah bu ay dilediğine kavuşursun canım 💐

X