2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlaarr Climen 21 draje bu ilaçtan daha önce kullanan var mıı??
Kızlar görün benii🥹 yok mu içinizde bu ilaçtan kullanan kafam çok karıştı bugün doktorum yazdı bu ilacı, yumurta takibi yapacağız. Netten baktım ama bazı yerlerde bu ilacın doğum kontrol hapı olarak kullanıldığı yazıyor😣

Kızlar görün benii🥹 yok mu içinizde bu ilaçtan kullanan kafam çok karıştı bugün doktorum yazdı bu ilacı, yumurta takibi yapacağız. Netten baktım ama bazı yerlerde bu ilacın doğum kontrol hapı olarak kullanıldığı yazıyor😣
Şu ilaçtan dimi☺️ Ben kullandım canım 1,5 yıl önce o ay hamile kaldım

Eklentiler

• 1D385865-54E2-422D-B1F2-76E7D63EE70A.jpeg
    1D385865-54E2-422D-B1F2-76E7D63EE70A.jpeg
    66,3 KB · Görüntüleme: 40
Yumurtan güzel olsun bebiş getirsinde birkaç gün önemli değil 😍
İnşallah faydası olmuştur dimi kuşum ya🥹 meraktan heyecandan ölücem diye n son heyecanlandığımda hüsrana uğramıştım ama bu sefer çok umutluyum inşallah umutlarım boş çıkmaz Allahım 🤲🏻 bugün bizim evlilik yıldönümümüz 🥹🥹

İnşallah faydası olmuştur dimi kuşum ya🥹 meraktan heyecandan ölücem diye n son heyecanlandığımda hüsrana uğramıştım ama bu sefer çok umutluyum inşallah umutlarım boş çıkmaz Allahım 🤲🏻 bugün bizim evlilik yıldönümümüz 🥹🥹
Oyyy kutlu olsun kuzum 😍❤️ inşallah güzel haberlerle taçlansın 😍

K
Yaaa evet bu ilaçtan kuzum😍 bende nette tam doğru bir bilgi bulamayınca korktum açıkcası acaba doktor klomen yazacaktıda yanlışlıkla bunu mu yazdı diye ya da başka bir sıkıntı mı var diye🥹
Klomen kullandığım ay kullanmıştım canım. Hangi gün başladım nasıl kullandım tam hatırlamıyorum ama hepsini kullandırmadı bana

Yaa ne güzel 😍 yeni yılınızda yeni bebeğinize kavuşursunuz İnşAllah 🤲🏻🥰 çok az kaldı yarın güzel sonuçlarla geleceksin İnşAllah 😍

Su gibi akıntım da yok kuzum işte bekliyorum inan ne olacak bitecek merak ediyorum cidden. Sanırım gecikecek. Geçen ay inofolic 14. Gün çatlama sağlamıştı. Normalde 17-18-19 civarı çatlardı benim yumurtam hep. İnofolic sayesinde 14 olmuştu. Klomen daha erken olur diyordum şaşırdım doğrusu
İnofolik de içseydin kuzum neden içmedin ben ne takviye varsa içiyorum allah ne verdiyse. Ama çatlar merak etme 16. Güne kadar. Yarını merakla bekliyorum

X