2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bebişim öncelikle bir reglin gelsin, o zaman siparişi ver bence. Laboquick, innovita, miratech, artımed markalarını kullandım ben bugüne kadar. Hepsinde de pik gördüm. Ancak en çok laboquick markayı sevdim galiba.
Varya moralim bozuluyor arkadaşa testi gösterdim çok silik zaten onda gebelik yok ki diyorlar size attıklarımda.. aynen regl beklicem kuzum ama ilginç bir şekilde sağ kasığımda hala batma var ben anlamadım bana ne oluyor

BEbeğim hepsi çıakrtıyor. O gösterdiğin sana gölge çıkartmayan erken gebelik testi varya. Kışın bana gölge çıakrtı.
Hayda herkesin çişine uyumlu test mi var anlamadım ki en iyisi adet gününü beklemek ve silik çizgileri dikkate almamak

Yoo ben hiç erken gebelik önermedim. Kaset test önerdim onlarda topiğin ilk sayfasında. Erken gebelik alınacaksa illaki mutlaka predictor marka alınmalı.
Predictor müydü tavsiye edilen, ben prodoctor ile karıştırdım sanırım eczaneci gösterince direkt onu aldım. Neyse nasip diyelim ☺️🙏🏻

Şükür sen pozitifi gördün darısı başımıza😍
İnşallah Eylül ayında sen de göreceksin birtanem. Bence olumlu düşünelim. Seni hayal kırıklığına uğrattı biliyorum ama şöyle düşünelim, en azından hamile kalabiliyorsun. Ovulasyon ile de takip ederek o günleri iyi değerlendirebileceksiniz.

Kuzum kesinlikle ilaçların etkisi. Benim de hep 36.4 civarı çıkıyor normalde 36.3 36.2 36.1 böyle daha düşük olmalı ama düşmüyor lh testlerim de olduğundan daha silik çıkıyor. Ben de stres oldum. Yarın doktora gideceğim bakalım ne diyecek
Klomen mi yapıyor diyorsun aşkım ben daha öncede kullandım sonrasında beyaz pembeyi her ay veriyor çatladıktan sonra onlarda mı oluyor acaba. Sabah sag kasık agrısıyla uyandım şiddetli ama adet olacakmışım gibi. Yani ateşde yükselmeyince acaba adet mi olacaö diyorum su gibi akıntım var

regl den 6 gün önce <0.100 olan hcg sanırım regl iki kala hala testte çıkmaz değil mi bat 18/08 hcg yapılan tarih 12/08

Yarın kontrole gidiyorum🥹 klomen bittikten 4 gün sonra gel demişti ya gün geldi yarın bakalım ne haberler alacağız 😇
İnşalalh güzek büyümüştür kaçta gideceksin doktora çıkınca hemen etiketle beni artık ateşi önemsemicez bakim seninki yükselecek mi çatlayınca. Yükselirse demekki bende sıkıntı var. Ateş tablonu atarmısın kuzum

X