2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eklentiler

• Screenshot_2023-08-16-12-57-53-79_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    Screenshot_2023-08-16-12-57-53-79_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 22
Kızlar birşey sorucam regl diyelim 4 gün sürdü sonra bitti 5. Gün sadece bir kere azıcık leke geldi adet 5 gün mü sürmüş oluyor yumurtlama gününü hesaplıcam da kararsız kaldım

Kızlar birşey sorucam regl diyelim 4 gün sürdü sonra bitti 5. Gün sadece bir kere azıcık leke geldi adet 5 gün mü sürmüş oluyor yumurtlama gününü hesaplıcam da kararsız kaldım
Yumurtlama günü adetin ilk günü baz alınarak hesaplanıyor canım bitiş gününe göre değil. Ben de leke konusunda supheliydim lekelenme olan günleri de saymam gerektiğini söylemişti kızlar

Ben 2 aydır laboquick deniyorum ilk defa ve beğendim. Sadece 2 damla damlatmak gerekiyor ama, fazlasında test bozuluyor. Bu ay hamileyim sayesinde pikimi gördüm.
Bu marka ovulasyon testi 2 damlada çıkarmıyor bende illa 3. Damla gerekiyor ya
Trendyoldan gebelik testi alıcam önereceğiniz alıp memnun kaldığınız var mı acaba canımlar
Labaquick alabilirsin sahte çizgi çıkarmıyormuş ☺️

Yaa canim benim çok teşekkür ederim dark ve La casnde papel biraz bakmistim yeniden başlayayım cok teşekkür ederim 🌹😊🌹💞
Ricaederim canım 💕 bütün işlerini erkenden hallet, sonra otur keyif yap. Yap bi güzel çayını, yanına da atıştırabileceğin birşeyler koy , aç filmini odaklan ve izle ohhhh sefaan olsunn. :KK76::super:
Benim bile baştan izleyesim geldi. En sevdiğim şeylerden biri. Birazda evcimenim evde keyif yapmayı çok severim. Kahvaltıyı bile bazen film izleyerek yaparım :KK53:

ben de prodoctor almıştım bir kaç kişi yazmış diye tüh ya.. 😔 neye güveneceğimizi şaşırdık ben tüm markalardan almaya gidiyorum malum patron çıldırmak için bahane arıyor yine çıldırdı😅😅😅
attığım markadan Bulursan yedekle mükemmel bir test patron çıldırmasın Parana yazık 😂

Eklentiler

• Screenshot_2023-08-16-12-57-53-79_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    Screenshot_2023-08-16-12-57-53-79_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 26
attığım markadan Bulursan yedekle mükemmel bir test patron çıldırmasın Parana yazık 😂
Bundan hiç görmedim gittiğim eczanelerde iki tane daha testim var ama ikisi de bu marka değil allah allah iyi testler yayınsın lütfen niye maden gibi arayarak buluyoruz yahu😅 teşekkürler canım🥰

Bebişim hiç yapmadıysan mutlaka yapmanı tavsiye ederim. Böylece bedenini daha iyi tanımış olursun hem. Her gün aynı saatte yapman gerekiyor. Test üzerinde "C" ve "T" yazıyor. "C" çizgisi kontrol çizgisi, her zaman sabit çıkması gerekiyor. Normal hamilelik testlerinde olduğu gibi. "T" çizgisinde ise çizgi rengi "C" çizgisi ile ya aynı renk olması gerekiyor ya da daha koyu olması gerekiyor kuzum. Böyle olduğunda pik oluyor. Pik görünce değerlendirme çok önemli pik ve sonraki günler için 💕
Ayy bişeey sorcaam kuzum, ben de sipariş ettim ve ilk defa ovülasyon testi yapcam. Neden şuan sadece bu geldi aklıma bilmiyorum. 😄 Testin içinden damlatmak için bi aparat falan çıkıyor mu:oops: idrarı kasete damlatmak için benim sipariş ettiğim Laboquick. Nasıl şeeetcez onu

Bebişim hiç yapmadıysan mutlaka yapmanı tavsiye ederim. Böylece bedenini daha iyi tanımış olursun hem. Her gün aynı saatte yapman gerekiyor. Test üzerinde "C" ve "T" yazıyor. "C" çizgisi kontrol çizgisi, her zaman sabit çıkması gerekiyor. Normal hamilelik testlerinde olduğu gibi. "T" çizgisinde ise çizgi rengi "C" çizgisi ile ya aynı renk olması gerekiyor ya da daha koyu olması gerekiyor kuzum. Böyle olduğunda pik oluyor. Pik görünce değerlendirme çok önemli pik ve sonraki günler için 💕
Tamam hangi marka önerirsin peki ne zaman yapmaya başlayayım yapmaya

Bundan hiç görmedim gittiğim eczanelerde iki tane daha testim var ama ikisi de bu marka değil allah allah iyi testler yayınsın lütfen niye maden gibi arayarak buluyoruz yahu😅 teşekkürler canım🥰
Sorma çok para döktüm çok en son bunu buldum deneye deneye 😂

X