2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar, öncelikle ne diyeceğimi bilemiyorum. İnsan gerçekten şaşırıyormuş bu duruma, idrak edemiyorum hala. Ancak Topiği açarken hep Ağustos ayı için içimde güzel bir his vardı. Bu süreçte bana destek olan ve benim için dua eden kim varsa tek tek teşekkür ederim. 🙏💕 Dilerim değerlerim sağlıkla artar ve bebeğim sağlıkla büyür. 🙏🥰
Etiketleyemediğimiz kızlar kusura bakmayın elimden geldiğince fazla etiket yapmaya çalıştım 🥰 Bir aile gibi olduk, sizlere paylaşmadan olmazdı. Şimdide benden dualarınızı esirgemeyin, sağlıkla büyüsün bebişim 🥰🙏
Eşime de süpriz yapıcam bugün 🥰

melisaa93 melisaa93 @Niqu @Tikabasa @sundy94 @tweeetyyy @cnlrm @edahandro @Conqueror123 @IADK @ozgeeeee1 @aynurland @hamileyimmmm @monimoni @destinesiaa @Gul220 @maaaavi @Perlitik @Sunshine1 @beyons @bitkin96 melegim can melegim can @imagination forever @fnd_50 bebekheyecani bebekheyecani @Psikolog2426 @Belisimm @simurgggg @savascii @Kristialia @Papatyamaviss @golden-snitch
Ayyyyy aşkım yeni gördüm çok sevindim sağlıkla kucağına al inşallah dualarindan bizi de eksik etme ❤️

İnşallah Eylül ayında sen de göreceksin birtanem. Bence olumlu düşünelim. Seni hayal kırıklığına uğrattı biliyorum ama şöyle düşünelim, en azından hamile kalabiliyorsun. Ovulasyon ile de takip ederek o günleri iyi değerlendirebileceksiniz.
İnşallah kuzumm inşallah hayırlısı olsun😍

evet bebeğim Laboquick içerisinde damlatma çubuğu da çıkıyor mutlaka. 2 damla damlatmak yetiyor. Fazlasını damlatma.
Oh iyiymiş çubuk çıkıyormuş bir de ona bişey ayarlamak lazım olacaktı, Teşekkür ederim canım valla adetim bitince de sizlerden yardım ala ala ilerleyeceğim. Hayırlısyla önümüzdeki ay tabloda adımın yanımda nazar boncuklu emoji olacakta 😍😄

Normalde herhangi bir sorununuz var mı ? Benim yok ancak henüz bebek konusunda hiç bişey elde edemedik bugün bende almak istiyorum. Nasıl kullaniyorsunuz
Prolaktin yüksekliği dışında bir sorunum yok. Bu ot prolaktinide düşürüyormuş aynı zamanda hormonları düzenleyip, yumurta kalitesini arttırıyor. Ben günde 1 defa akşam yemeğinden 1 saat sonra 1 bardak içiyorum. Sizde deneyebilirsiniz bu otu kullanıp hamile kalan çok kişi duydum 🙏🏻🥰

Prolaktin yüksekliği dışında bir sorunum yok. Bu ot prolaktinide düşürüyormuş aynı zamanda hormonları düzenleyip, yumurta kalitesini arttırıyor. Ben günde 1 defa akşam yemeğinden 1 saat sonra 1 bardak içiyorum. Sizde deneyebilirsiniz bu otu kullanıp hamile kalan çok kişi duydum 🙏🏻🥰
Bende araştırdım bunu da emin olamadım. Bu sefer düzgün olan degerlerimi de kaybetmeyim diye. Neyse vesileyle bende gidip alayım nasıl demliyorsunuz kaç dakika sonra suzuyorsunuz var mı öyle şeyler 🫣😊 Olmadı bende iki günde bir içsem nolur ki

X