2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

edahandro edahandro ya beni merak etmenizi yerim sizin. Çok duygulandırdınız beni güzel arkadaşlarım. Regl olunca bi elimi ayağımı çekmek istedim çok kötü oldum kafamı başka şeylere verdim dağıttım şimdi daha iyiyim ☺️

Kızlar, öncelikle ne diyeceğimi bilemiyorum. İnsan gerçekten şaşırıyormuş bu duruma, idrak edemiyorum hala. Ancak Topiği açarken hep Ağustos ayı için içimde güzel bir his vardı. Bu süreçte bana destek olan ve benim için dua eden kim varsa tek tek teşekkür ederim. 🙏💕 Dilerim değerlerim sağlıkla artar ve bebeğim sağlıkla büyür. 🙏🥰
Etiketleyemediğimiz kızlar kusura bakmayın elimden geldiğince fazla etiket yapmaya çalıştım 🥰 Bir aile gibi olduk, sizlere paylaşmadan olmazdı. Şimdide benden dualarınızı esirgemeyin, sağlıkla büyüsün bebişim 🥰🙏
Eşime de süpriz yapıcam bugün 🥰

@melisaa93 @Niqu @Tikabasa @sundy94 tweeetyyy tweeetyyy @cnlrm edahandro edahandro @Conqueror123 @IADK O ozgeeeee1 @aynurland @hamileyimmmm @monimoni @destinesiaa Gul220 Gul220 @maaaavi @Perlitik @Sunshine1 @beyons @bitkin96 @melegim can @imagination forever @fnd_50 @bebekheyecani @Psikolog2426 @Belisimm @simurgggg @savascii @Kristialia @Papatyamaviss golden-snitch golden-snitch
Ayy çok sevindim hayırlı olsun canım sağlıkla ilerlesin bebişin inşallah 🧿🧿

Aay hadi inşallah 🙏 test için bir planın var mı peki canım, ben beklemek istiyorum normalde ama duramam gibi de geliyor 😅
Başarabilirsem regl gününü beklemeyi düşünüyorum canım😅(4 gün kala test yapmaya başladı🤪😂😂) Gerçi regl öncesi klasik ağrılarım oluyor o başlayınca daha ordan döndüğü hiç olmadı hep gördüm o kırmızıları o yüzden ağrılar başlarsa umudum kalmaz ne yazık ki🤦🏻‍♀️

Selam kızlar,
Eylül ayı için gebelik planlayan varsa isimlerini bu başlığa yazdırabilir. Şimdiden herkes için hayırlı olsun :KK200: :dua:

Kızlar isimlerinizi yazdırırken beni etiketlemeyi unutmayın. Mesajlarınız gözümden kaçabilir. Ya da özelden de mesaj atabilirsiniz.
Güncel SAT ve BAT tarihlerinizi de eklemeyi unutmayınız isimlerinizi yazdırırken.

ATEŞ HAKKINDA BİLGİ YORUMU : "canım herkesin vücut ateşi farklı oluyor. Her gün sabah saat 6-8 arası ama aynı saatte mesela ben saati 7 ye kuruyorum her gün saat 7 de ölçüm yapıyorum. Dil altından yataktan çıkmadan direkt ölçüm yapıp ff App diye ateş programı var ona kaydediyorum. Yumurtlama öncesi ateşin kendi ateşin oluyor. Mesela benim 36.2 36.3 36.4 bu civarlar oluyor. Sonra yumurtlama zamanı gelince en düşük ateşten keskin bir yükseliş ile (0.3 lük) en az, ateş artıyorsa ve üç yüksek ateş ile devam ediyorsa, işte o en düşük ile yüksek ateş arasında yumurtlamanın olduğunu gösteriyor. Sana tablomu atacağım bak 14. Gün düşük ateşten (36.2) den 36.5 e yükseldi 15 gün. Yani 14-15 arası yumurtam çatladı. Çatladıktan sonra ateş yüksek gidiyor. Ta ki hamile değilsen ateşin adete bir iki gün kala düşüyor ya da tam adet günü düşüyor ve adet oluyorsun bak benimki bugün 36.6 ya düştü tahminim yarın 36.4 olacak ve yarın adet olacağım tahminim bu yönde. Çünkü benim adet olma ateşim 36.4 civarı"

📌 Tablonun en altında da Artımed ve Freely test için bilgilendirme yazısı ve görselleri mevcut.
(EC3B83)
💕ANNE ADAYI 💕
SAT (Son Adet Tarihi)​
BAT (Beklenen Adet Tarihi)​
🤰 DURUM 👼🏻
akgnss-1 Temmuz
🧿👼🏻
yagmursulari2 Haziran2 Temmuz
🧿👼🏻
Niqu--
🧿👼🏻
Syhoya--
🧿👼🏻
pcospcos--
🧿👼🏻
Tikabasa8 Haziran8 Temmuz
🧿👼🏻
busrkoc12 Haziran9 Temmuz
🧿👼🏻
meris12310 Haziran10 Temmuz
🧿👼🏻
YILDIS12 Haziran10 Temmuz
🧿👼🏻
sbl123413 Haziran10 Temmuz
🧿👼🏻
elosul13 Haziran11 Temmuz
🧿👼🏻
Ha_haa-17 Temmuz
🧿👼🏻
edrablog-18 Temmuz
🧿👼🏻
tweeetyyy--
🧿👼🏻
ErabiaE18 Haziran20 Temmuz
🧿👼🏻
Surayym22 Haziran20 Temmuz
🧿👼🏻
ebeanne2225 Haziran24 Temmuz
🧿👼🏻
difembahyaa3 Temmuz28 Temmuz
🧿👼🏻
PnrYnkk3 Temmuz29 Temmuz
🧿👼🏻
Mervesavas284 Temmuz29 Temmuz
🧿👼🏻
Renklibiri0030 Haziran30 Temmuz
BethLegends30 Haziran30 Temmuz
🧿👼🏻
Holifera202 Temmuz30 Temmuz
🧿👼🏻
BLGESU5 Temmuz-
🧿👼🏻
gunaygul4 Temmuz3 Ağustos
cnlrm12 Temmuz7 Ağustos
🧿👼🏻
muggle111 Temmuz8 Ağustos
🧿👼🏻
seeymaaa9 Temmuz9 Ağustos
🧿👼🏻
RhieraN15 Temmuz10 Ağustos
🧿👼🏻
anne adayim12 Temmuz11 Ağustos
Rabiskooo12 Temmuz13 Ağustos
UstaOzlem14 Temmuz13 Ağustos
IADK15 Temmuz13 Ağustos
🧿👼🏻
ozgeeeee116 Temmuz13 Ağustos
pempbepsikolog16 Temmuz13 Ağustos
Medala16 Temmuz13 Ağustos
gulseliinn12 Temmuz15 Ağustos
🧿👼🏻
nesomu10 Temmuz15 Ağustos
dasistmasist11 Temmuz15 Ağustos
🧿👼🏻
HilKlk17 Temmuz16 Ağustos
🧿👼🏻
Karusel18 Temmuz16 Ağustos
🧿👼🏻
destinesiaa19 Temmuz16 Ağustos
Afratafrac19 Temmuz16 Ağustos
🧿👼🏻
Akgun 3520 Temmuz17 Ağustos
Bqm0--
Bright-161915 Temmuz-
🧿👼🏻
Minnos2817 Temmuz18 Ağustos
dyvs18 Temmuz18 Ağustos
Aylin1921 Temmuz18 Ağustos
maaaavi23 Temmuz18 Ağustos
Eternal_823 Temmuz18 Ağustos
🧿👼🏻
blackberry2619 Temmuz20 Ağustos
banukhurb23 Temmuz20 Ağustos
yasemin919125 Temmuz20 Ağustos
Sunshine59720 Temmuz21 Ağustos
Sipser21 Temmuz21 Ağustos
Perlitik21 Temmuz21 Ağustos
badeli6121 Temmuz21 Ağustos
D07373722 Temmuz21 Ağustos
Sunshine123 Temmuz21 Ağustos
morumtirak23 Temmuz21 Ağustos
ucanpayanda24 Temmuz21 Ağustos
outoffit25 Temmuz22 Ağustos
herseyguzelolacak625 Temmuz22 Ağustos
hermionegranger-26 Temmuz22 Ağustos
brcn9524 Temmuz23 Ağustos
fiyonaprensesolan26 Temmuz23 Ağustos
Dunyamelekoldu26 Temmuz22 Ağustos
beyons27 Temmuz23 Ağustos
Damlafzt28 Temmuz23 Ağustos
esen-ruzqar27 Temmuz24 Ağustos
Aysegul Alav28 Temmuz24 Ağustos
gunduzcicek28 Temmuz25 Ağustos
bitkin9627 Temmuz26 Ağustos
Gizem202127 Temmuz26 Ağustos
royal559628 Temmuz26 Ağustos
dream231129 Temmuz26 Ağustos
Soren0529 Temmuz26 Ağustos
melegim can30 Temmuz26 Ağustos
yenibirhayal30 Temmuz-
Taranta babu26 Temmuz27 Ağustos
Bedii29 Temmuz27 Ağustos
yelif1030 Temmuz27 Ağustos
seloseymo5231 Temmuz27 Ağustos
The Little Mermaid1 Ağustos27 Ağustos
turuncummm30 Temmuz28 Ağustos
TOMURCUK_2730 Temmuz28 Ağustos
gunesin ezgisi30 Temmuz28 Ağustos
imagination forever2 Ağustos28 Ağustos
bliiss2 Ağustos28 Ağustos
merve93330 Temmuz30 Ağustos
catloverk2 Ağustos30 Ağustos
melisaa93 💕3 Ağustos31 Ağustos
fnd_50💕4 Ağustos-
Boldi💕5 Ağustos31 Ağustos
Reydiya💕--
Merve3553💕5 Ağustos1 Eylül
edahandro💕8 Ağustos3 Eylül
ilayasil💕2 Ağustos4 Eylül
Pkolu_anneadayi💕10 Ağustos8 Eylül
hamileyimmmm💕12 Ağustos8 Eylül
benaroz💕13 Ağustos8 Eylül
Gul220💕13 Ağustos9 Eylül
BERNA TURCAN💕13 Ağustos10 Eylül
minikkelebek_💕14 Ağustos11 Eylül
genc-anne💕13 Ağustos12 Eylül
Minnos28💕14 Ağustos13 Eylül
Nurrkaya💕12 Ağustos16 Eylül

:oha: Kızlar Artımed ve Freely gebelik testlerinin içinden bazen farklı test çıkabiliyor ve yanıltıcı oluyor. Asıl almanız gerekenlere yönelik görselleri paylaşıyorum aşağıda.

📌 ARTIMED (Alttaki kaliteli olan)

Eki Görüntüle 3261813 Eki Görüntüle 3261814

📌FREELY ( İçinde aşağıdaki jelatinden varsa alın, üstünde hamile kadın görseli varsa almayın)

Eki Görüntüle 3261827
ilayasil
Selam Arkadaşlar
Bende 8 senedir bekliyorum artik buraya giresim yazasim yoktu ama oylesine bir gireyim dedim 3 dusuk var en son nisanda kurtaj oldum bu ay yeniden denemeye karr verdim. Rabbim hepimize tez vakitte ve SAGLİKLA, HAYİRLİSİYLA nasip etsin insallah. AMİNNN AMİNNN AMİNNN
Sat:1 Ağustos
Bat:29 Ağustos

SORMAK İSTEDİKLERİNİZİ SORABİLİRSİNİZ 8 SENEDE DR OLDUM 🤣

Başarabilirsem regl gününü beklemeyi düşünüyorum canım😅(4 gün kala test yapmaya başladı🤪😂😂) Gerçi regl öncesi klasik ağrılarım oluyor o başlayınca daha ordan döndüğü hiç olmadı hep gördüm o kırmızıları o yüzden ağrılar başlarsa umudum kalmaz ne yazık ki🤦🏻‍♀️
İnşallah ağrı falan olmaz 🙏

Selam Arkadaşlar
Bende 8 senedir bekliyorum artik buraya giresim yazasim yoktu ama oylesine bir gireyim dedim 3 dusuk var en son nisanda kurtaj oldum bu ay yeniden denemeye karr verdim. Rabbim hepimize tez vakitte ve SAGLİKLA, HAYİRLİSİYLA nasip etsin insallah. AMİNNN AMİNNN AMİNNN
Sat:1 Ağustos
Bat:29 Ağustos

SORMAK İSTEDİKLERİNİZİ SORABİLİRSİNİZ 8 SENEDE DR OLDUM 🤣
Hoşgeldin canım burası uğurlu topic🧿 İnşallah gönlüne göre olur seninde🙏🏻 Düşüklerinin nedeni araştırıldı mı?

Hoşgeldin canım burası uğurlu topic🧿 İnşallah gönlüne göre olur seninde🙏🏻 Düşüklerinin nedeni araştırıldı mı?
Araştırıldı maalesrf hicbir sonuca varılamadi. Son care sonkez hamile kalacahim ve kese gozuktugu gün kan sulandirici igneye filan baslicm. Arrik buda olmassa daha yapacak birsy yk...
Son hamileligimde sdce sulandirici igne kllanmistim oda kalp atisinda baslamistik dusuk toz ve gec olablr belki. Baskada bir sebep bilinemior. Bir gebeligim 19 haftlkken erken dogm soncu kaybettm ondda hicbsy cikmadi. Kismet kadrr nasip artik ne diim...

Kızlar iyi akşamlar.
Reglyme 13 gün var farklı bir sebepten hastaneye gittiğimde doktor beta hcg baktı nolur nolmaz diye negatif çıktı. Belirtileride yaşıyodum sonucu öyle görünce çok üzüldüm. Arkadaşımın 10 gün kala kanda çıkmıştı. Çok stresli ve yorucuymuş bu bekleme durumu🥹
13 gün mü 😦

Öncelikle bu işler adetine kaç gün kaldığına bakmıyor. Bazılarının tam adet gününde çıkıyor bazılarının da 10 gün önce.

Bu ne zaman yumurtanın çatladığı ve sperm ile yumurtanın döllendiği ile alakalı. 13 gün çooook erken. Daha yeni yumurtlamış olmalısın hatta.

günaydın kızlar moralim çok bozuk günlerdir silik pozitif çıkmamdan sonra bu sabah negatifi gördüm kimyasalmıydı anlamadım neden böyle oldu bilen var mı ?

Eklentiler

• IMG_7343.jpeg
    IMG_7343.jpeg
    49,5 KB · Görüntüleme: 66
günaydın kızlar moralim çok bozuk günlerdir silik pozitif çıkmamdan sonra bu sabah negatifi gördüm kimyasalmıydı anlamadım neden böyle oldu bilen var mı ?
Bebeğim sanırım yumoşun tutunmaya çalıştı ama tutunamadı. Kışın 2 ay bende de böyle olmuştu. Tam o günlerde testlerde silik çizgi görmüştüm 2 ayda da ama sonra çizgi yok olmuştu. Üstelik bu ay hissettiğim ağrının aynısını hissetmiştim. O yüzden biraz emin gibiyim.

Ama bu kötü bişi değil, demekki yumurtluyorsun ve yumurtan döllenebiliyor, bardağın dolu tarafından bakıyorum. Eylül ayı için sen ve eşin de tavsiyem takviyeler kullanmanız. Maalesef artık yediklerimiz içtiklerimiz doğal değil. Üstüne corona aşıları olduk.

Lütfen sakın ama sakın sıkma canını. 🙏

Bebeğim sanırım yumoşun tutunmaya çalıştı ama tutunamadı. Kışın 2 ay bende de böyle olmuştu. Tam o günlerde testlerde silik çizgi görmüştüm 2 ayda da ama sonra çizgi yok olmuştu. Üstelik bu ay hissettiğim ağrının aynısını hissetmiştim. O yüzden biraz emin gibiyim.

Ama bu kötü bişi değil, demekki yumurtluyorsun ve yumurtan döllenebiliyor, bardağın dolu tarafından bakıyorum. Eylül ayı için sen ve eşin de tavsiyem takviyeler kullanmanız. Maalesef artık yediklerimiz içtiklerimiz doğal değil. Üstüne corona aşıları olduk.

Lütfen sakın ama sakın sıkma canını. 🙏
Çokk üzüldüm çok😭 gerçekten bütün belirtileri hissediyordum bende dün çok ağrıyı hissettim zaten.. kendimi dinlemeyi bırakayım en iyisi regli bekliyim çokk teşekkür ederim yanımda olduğun için ❤️ sat bat belirticem regli olunca. Eşime daha söylemedim ama o da üzülecek muhtemelen. Kan verelim falan diyecek

edahandro edahandro ya beni merak etmenizi yerim sizin. Çok duygulandırdınız beni güzel arkadaşlarım. Regl olunca bi elimi ayağımı çekmek istedim çok kötü oldum kafamı başka şeylere verdim dağıttım şimdi daha iyiyim ☺️
Özledik kız seni 😍 gözlerim aradı. İyi olmana sevindim 🙏 profil resmin bile gitmişti, hesabını pasifleştirdin sandım 😍 bu ayda da umutlar büyük gel hadi 🥰🤗

Çokk üzüldüm çok😭 gerçekten bütün belirtileri hissediyordum bende dün çok ağrıyı hissettim zaten.. kendimi dinlemeyi bırakayım en iyisi regli bekliyim çokk teşekkür ederim yanımda olduğun için ❤️ sat bat belirticem regli olunca. Eşime daha söylemedim ama o da üzülecek muhtemelen. Kan verelim falan diyecek
Canım lütfen üzülme bak hamile kalabiliyorsun ne güzel. Hem böyle kimyasal olunca sonraki aylarda daha hızlı gebe kalınabiliyor gördüğümüz kadarıyla. Lütfen moralini yüksek tut. Eşin üzülür ama sen üzülüyorsun diye daha çok üzülür.. kısa sürede bebeğine kavuşursun umarım 🙏

X