2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Rica ederim canım benim💕 Dark, La casa de papel, İnventing Anna, Queens Gambit , Stranger Things, Anne with an a . Devil in Ohio, Wednesday, Bunlar şimdilik ilk aklıma gelenler kuzum. Dark çok gizemli beyin yakan cinsten :) ben cok beğenmiştim. Aslında hepsini çok sevmiştim. sevmediklerimin adını hatırlamıyorum bile. Türk dizilerini pek izlemem ama avrupa yakası gerçekten çok güzel özellikle Burhan Altıntop'un olduğu0 bölümler süperr 🙈😁 Tokatlı fıstık Burhan
Yaa canim benim çok teşekkür ederim dark ve La casnde papel biraz bakmistim yeniden başlayayım cok teşekkür ederim 🌹😊🌹💞

Merhaba hanımlar
Yaklaşık 1 senedir bebek çalışmaları yapıyoruz 2 yıllık evliyiz 1 kez aşılama yaptırdı subat ayında ama tutmadı maalesef daha sonra tüp bebek için fiyat almaya gitmişken muayene oldum 2 tane küçük su kistim vardı 13 temmuzda adet oldum temizlendim ve 5 gün sonra yani 24 temmuzda kanama geldi 5 gün kahverengi dr gittiğimde kistin erimiş olduğunu söyledi 1 ay yasmin kullandım iki kere soğan kürü yaptım.
Kısacası adetim gecikti ve bacaklarım da ve sağ kasigimda goguslerimde agri var hamile kalmış olabilir miyim kafam çok karışık 😇
Adetinizden 5 gün sonra niye kanama oldu ben anlayamadım

Canım A Afratafrac rüyamda gördüğümde sen ya da beyons beyons 'u da yanımda görmüştüm. Hanginiz hatırlamıyorum tam çünkü nicklerinize göre görmüştüm rüyamda da 😅 b harfiyle başladığı için birinizi gördüğümü hatırliyorum 😁 inşallah hep beraber geçeriz Mayıs annelerine 😍
ay inşallah canım benim sizi görmesemde inanki o kadar iyi bag kurduk ki hiç birinizden ayrılmak istemem bu grupla tümden direk annelere gecsek ne güzel olur 🙏😍

Sagdaki çatlayalı dört gün oldu canım o günden beri degerlendiriyorum bugünde uzayan akıntı geldi bugünü de degerlendirip bırakacam zaten anneme moralim bozuk tadım kalmadı
gecmiş olsun canım annen için cok üzüldüm rabbim şifa versin inş en kısa sürede toparlar sende moralini bozma aksıne moralli olki annen senden güç alsın moral alsın 🙏

Yapmıştım kuzum 4 gün arayla aynı marka ile test yaptım koyulaşmıştı biraz ama erken gebelik testi işte.. bata 2 var sabretmeye çalışıyorum bakalım inşallah vardır gerçekten🙏🏻
Hayırlısı olsun canım benim sabretsen iyi olur benim öncesinde silik pozitif çıkmıştı dün dahil bugün şok oldum hayırlısı böyleymiş🤲🏻

Kızlar gunaydın herkese🌼
Çok yazışmalar oluyor hepsini takip edemıyorum
Sanırım yeni gebeler var tebrik ederım,
Sağlıkla ilerler inşallah 🙏
Kimyasal geçiren arkadaşlara da 3 kimyasalla güzel örnek olmak isterım

A Afratafrac cnm kan sonucun çıktımı
Regliniz hemen oldu mu kimyasaldan sonra acaba hatırlıyormusunuz

Eki Görüntüle 3287242
Tarifsiz duygular içindeyim..yeniden nasip ettiğin için Rabbim sana şükürler olsunnnn 🤲🧿🥹🥹 dualarınızı eksik etmeyin kuzular
Rabbim isteyeb herkese nasıp etsin hayırla sağlıkla kucağımıza almayı inşallah🤲🤲🧿
maşallah canım baya kıpkırmızı çıkmış gecikmişmiydin rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin 🙏

Kızlar gunaydın herkese🌼
Çok yazışmalar oluyor hepsini takip edemıyorum
Sanırım yeni gebeler var tebrik ederım,
Sağlıkla ilerler inşallah 🙏
Kimyasal geçiren arkadaşlara da 3 kimyasalla güzel örnek olmak isterım

A Afratafrac cnm kan sonucun çıktımı
Ebvet kuzum döllenmenin 12. günü 125 çıktı sonuç. Yarın aynı saatte aynı yerde tekrar verip artışa bakıcam.

Yaaa sen muhteşemsin, çok teşekkürler 🥰😘

Yalnız bişi dikkatimi çekti, hurma yenmiyor diye biliyordum ama burada hurma yenebilir yazıyor.
Tatlı isteğimi hurmayla gidermistim o zaman sonra netten araştırmıstim gebeliğin başında ve sonunda zararlı diyordu hurma için sanırım. Basında tutunmasi için zararlı sonunda da doğumu tetikleyebilir diye hatırlıyorum yine de doktora danışmakta fayda var tabii 😊

Aa iğne mi verdi canım ben ilaçla başladım. Yaa aynı zamanlara denk gelicek hemen hemen demekki.güzel haberler alalım inşallah🫶🙏
Benim ilki femaraydi tutmamisti. Bu sefer iğne vermese de ben isticektim ama kendi yazdı 😊
Ben adetin 4.gunundeyim daha, sen? Muhtemelen benden önce olursun ben çok düşük dozla başladım belki süreç uzar

X