2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar iyi akşamlar.
Reglyme 13 gün var farklı bir sebepten hastaneye gittiğimde doktor beta hcg baktı nolur nolmaz diye negatif çıktı. Belirtileride yaşıyodum sonucu öyle görünce çok üzüldüm. Arkadaşımın 10 gün kala kanda çıkmıştı. Çok stresli ve yorucuymuş bu bekleme durumu🥹

Kızlar iyi akşamlar.
Reglyme 13 gün var farklı bir sebepten hastaneye gittiğimde doktor beta hcg baktı nolur nolmaz diye negatif çıktı. Belirtileride yaşıyodum sonucu öyle görünce çok üzüldüm. Arkadaşımın 10 gün kala kanda çıkmıştı. Çok stresli ve yorucuymuş bu bekleme durumu🥹
Daha çok var ama kuzum regl için şuan zaten olsa bile beta da çıkmaz diye düşünüyorum

Herkesin yumurtlaması aynı değil ki kuzum. Erken yumurtlamıştır belki. Bunu bilemezsin olulaydın takibi yapıyorsan bilirsin
Hayır hiç yapmadım sanırım bu aydan sonra yapıcam. Adetten sonra takip ediyoruz çizgi koyu olduğunda yumurtlama günü oluyor; o günü ve diğer 2 günü mü değerlendirmek gerekiyor?

Merhaba hanımlar
Yaklaşık 1 senedir bebek çalışmaları yapıyoruz 2 yıllık evliyiz 1 kez aşılama yaptırdı subat ayında ama tutmadı maalesef daha sonra tüp bebek için fiyat almaya gitmişken muayene oldum 2 tane küçük su kistim vardı 13 temmuzda adet oldum temizlendim ve 5 gün sonra yani 24 temmuzda kanama geldi 5 gün kahverengi dr gittiğimde kistin erimiş olduğunu söyledi 1 ay yasmin kullandım iki kere soğan kürü yaptım.
Kısacası adetim gecikti ve bacaklarım da ve sağ kasigimda goguslerimde agri var hamile kalmış olabilir miyim kafam çok karışık 😇
İnşallah vardır adet geciktiğini göre gebelik testi yap herşey gönlünce olsun 🌸

Ben testle takip etmedim ama uygulama cmts gösteriyordu benimde pik tarihimi önceden testle takip ettiğimde uygulama tarihleri tutuyordu tabi değişebilir bilmiyorum. Benimde pik 2 gün sürüyor pazar ve pazartesi sabahı regl olacak gibi kasık ağrısıyla uyandım artık ne zaman çatladı bilmiyorum ama inşallah 27sinde regl değil de çift çizgiyi görürüz🙏🏻🥰🥰
Aay hadi inşallah 🙏 test için bir planın var mı peki canım, ben beklemek istiyorum normalde ama duramam gibi de geliyor 😅

Eklentiler

• Screenshot_2023-08-16-00-20-02-423_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-08-16-00-20-02-423_com.miui.gallery.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 54
Kızlar, öncelikle ne diyeceğimi bilemiyorum. İnsan gerçekten şaşırıyormuş bu duruma, idrak edemiyorum hala. Ancak Topiği açarken hep Ağustos ayı için içimde güzel bir his vardı. Bu süreçte bana destek olan ve benim için dua eden kim varsa tek tek teşekkür ederim. 🙏💕 Dilerim değerlerim sağlıkla artar ve bebeğim sağlıkla büyür. 🙏🥰
Etiketleyemediğimiz kızlar kusura bakmayın elimden geldiğince fazla etiket yapmaya çalıştım 🥰 Bir aile gibi olduk, sizlere paylaşmadan olmazdı. Şimdide benden dualarınızı esirgemeyin, sağlıkla büyüsün bebişim 🥰🙏
Eşime de süpriz yapıcam bugün 🥰

@melisaa93 @Niqu @Tikabasa @sundy94 tweeetyyy tweeetyyy @cnlrm @edahandro @Conqueror123 IADK IADK O ozgeeeee1 @aynurland @hamileyimmmm @monimoni @destinesiaa @Gul220 @maaaavi @Perlitik @Sunshine1 @beyons @bitkin96 @melegim can @imagination forever @fnd_50 @bebekheyecani @Psikolog2426 @Belisimm @simurgggg @savascii @Kristialia @Papatyamaviss golden-snitch golden-snitch
Afroş 🥹 çok sevindim çokkk sağlıkla ilerlesin inşallah Allah kucağına almayı nasip etsin 🙏🏻

X