2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnşallah çok dua ettim ❤️ Bu arada bana da ablam söylemişti ne niyetin varsa güzelce abdest alıp 313 fatiha Şerif oku bir günde bitirmeye çalış demişti bu ay onu da yapmıştım bebis niyetiyle sağlıklı hayırlı bir evlat için faydası olur diye yazmak istedim 😇
İnşAllah nasip olmuştur canım 🤲🏻😍 bende okuyum

Ben de atanamamış öğretmenim bunun için de bi dua edelim de seneye atanayım😅
İnşallah kuzum 🙏 branşın ne? Ben kendimi bir sene eve kapattım. Ondan önce hep özelde çalıştım. Dedim bu böyle olmaz yaşlanınca bu tempoyla yapamam 😂 bir sene sımsıkı çalıştım oldu 😍❤️

Ben de 😍 sen ne güzel vandasın. Ben de Bitlis e atandım ama bitlisi sevmiyorum 🙈
Ben Van’da değilim canım, Adana’dayım şu an☺️
Bitlis’te görev yaptık 4 yıl geçen sene bitti, ben çok seviyordum en güzel anılarım ilk evim, bebeğim, ailem gibi dostluklarım orda oldu yeri bende her zaman ayrı dönüşüm o kadar zor olmuştu ki şimdi bile gözlerim doldu

İnşallah kuzum 🙏 branşın ne? Ben kendimi bir sene eve kapattım. Ondan önce hep özelde çalıştım. Dedim bu böyle olmaz yaşlanınca bu tempoyla yapamam 😂 bir sene sımsıkı çalıştım oldu 😍❤️
İngilizce 🤭 mezun olur olmaz özelde başladım. Okulumun şartları da iyiydi (taze mezun aklı) devam ettim durdum 5 yıl oldu ama özel temposunda kpss çalışmak hayalmiş. Bu sene 8lerimi mezun etcem. Aynı zamanda kpss çalışmaya çalışcam kendimi zorlayıp.. hep kıyıdan köşeden kaçırdım inşallah bu sene kaçırmam 🥹 bebem de benimle olursa şans getirir belki❤️

Ben Van’da değilim canım, Adana’dayım şu an☺️
Bitlis’te görev yaptık 4 yıl geçen sene bitti, ben çok seviyordum en güzel anılarım ilk evim, bebeğim, ailem gibi dostluklarım orda oldu yeri bende her zaman ayrı dönüşüm o kadar zor olmuştu ki şimdi bile gözlerim doldu
Aaaa Bitlis de hangi okuldaydın kuzum? Vallahi ben sevemedim 😔 2.senem bitti yeni

İngilizce 🤭 mezun olur olmaz özelde başladım. Okulumun şartları da iyiydi (taze mezun aklı) devam ettim durdum 5 yıl oldu ama özel temposunda kpss çalışmak hayalmiş. Bu sene 8lerimi mezun etcem. Aynı zamanda kpss çalışmaya çalışcam kendimi zorlayıp.. hep kıyıdan köşeden kaçırdım inşallah bu sene kaçırmam 🥹 bebem de benimle olursa şans getirir belki❤️
Ben de öyle yaptım kuzum mezun olur olmaz hiç beklemeden özele girdim. Evlenene kadar özeldeydim. Aranan da bir öğretmen oldum. Atandıktan sonra bile aradılar çağırdılar. Ama ben evlenince dedim bu böyle olmaz. Eşim devlette öğretmen ben özelde. Böyle olmayacağını anlayınca ben KPSS çalışıyorum istifa edip dedim ve yaptım 😍

Aynen yaptır canım. Bana aile hekimi bu değerler bu kadar düşükken hamile kalman zor zaten demişti. Demir ilacı yazmıştı. Ancak ben onu bir hafta kadar kullanabildim polip yaptı bende afedersin her tuvalete çıkmamda kan geliyordu hem de bayağı bi ve çok ağrı yapıyordu. Bıraktım ben de öyle olunca. Yarın başka versiyonları varsa onları rica edeceğim yazsınlar. Şurup tarzı olanlar da varmış.
Demir çok önemli zaten canım normalde de demir eksikliğini gidermek gerekiyor . Ben çok kahve ve çay tüketiyorum hem de yemeğin hemen üstüne onu yapmamak gerekiyor

X