2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

🚨🚨🚨🚨🚨Öffff iyi hadi vicdanım el vermedi sizi böyle bırakmaya. Eylül Bat'ı olan herkes sırayla söylesin. Değiştircem tabloda. Eylülde buradan devam.🚨🚨🚨🚨🚨
Kız ben seni seviyorum işte yaaaaaa aftan taframmmm😍 ben yumurta olayına göre bat söylicem belki yine ağustosun son günleri olabilir ilk kez böyle bir şey olacak erken yumurtlama olursa bir ayda iki bat görmek bana çok nasip olmaz normalde 😁

İşte o yüzden devam etmek gerekiyor diyorum. Bırakmayacaksın çatladı bitti diye ben bu hatayı çok yaptım belki de bundan olmadı tabi bahane de kısmet olduktan sonra olur da ama işte önce caba 😁 aman ya deme migrenden nefret ederim benim de var migren dediğin gibi yumurtlama ya da adet zamanı tutar genelde ama bu ara azaldı da şükür anmak istemiyorum hormonlardan dolayı agrıyor işte çok geçmiş olsun bacım çok iyi anlarım
Sagol balım. Bence sen yinede degrlendir çatlama öncesi sonrası bak mesela ben doktora gitmesem ateşde yükselmedi degerlendirmezdim belki çatlamadı diye. Yada ateş lh birden düştügü için çatladı gösteriyor belkide pik oldu 3 gün sonra çatladı elinden geleni yap ben inanıyorum olacak canım hormonların tam hamilelik için uygun bi sorunun yok çok şükür bence sen klomen ile hamile kalacaksın ♥️♥️♥️

🚨🚨🚨🚨🚨Öffff iyi hadi vicdanım el vermedi sizi böyle bırakmaya. Eylül Bat'ı olan herkes sırayla söylesin. Değiştircem tabloda. Eylülde buradan devam.🚨🚨🚨🚨🚨
Yaaa ben seni yirim yirim sana 1 tl degil 5 tl feda olsun bence sen çalışma biz seni maaşa baglarız ibana yollarız 😂😂😂 tamam artık eylül sonuna kadar hepimiz hamişiz ohh be bi rahatlık geldi valla seviyorum kız seni ♥️♥️♥️

Kızlar ben elendim galiba test yaptım bugün sabah ikinci çizgi çıkmadı belirtilerim de geçti 3 günüm var olmuş olsa çıkardı değil mi buradaki çoğu arkadaş bat gününden önce pozitif gördü

Kaç milim olunca çatlıyor kuzum yumurta güne eksi milim büyüyor acaba. Ben doktora perşembe günü gideceğim doktora belki de o zamana kadar olur her şey😅
18mm geçtikten sonra çatlamaya hazır diyorlar ama genlede 22 24mm de çatlıyor. 19 du bir durdum gittim çatlamıştı tahminim 23 olmuştu. Digerinden eminim 13 mm di gittigimde 17mm olmuştu yani günde 2mm büyümüş canım

Bugün yaptın mı test😍 iyice koyulaştığı an ver kanı gitsin gözümüz şenlensin inşallah😍😍😍😍
Yaptim biraz daha koyulaşmış ama adet tarihim geçmedi esim götürmüyor acele etme diye ben de korkuyorum ya kimyasal falan olur diye 🥲🥲🥲

Eklentiler

• IMG_8526.jpeg
    IMG_8526.jpeg
    49,2 KB · Görüntüleme: 60
Güzel kızlarım. Şu 1-2 gündür benim için fırtınalıydı ve yazdıysanız gözden kaçırdıysam diye etiketliyorum. Kusura bakmayın gözümden kaçtıysa. 🙏 Sadece yazıp da görmediğim kişiler varsa "bendim ve reglim ya da hamileyim" derse tabloyu düzenlerim 🥰

Regl olan oldu mu? Ya da test yapan ve hamileyim diyen 🥰🙏

@cans16 @tekgeldiktekgidicez @gunaygul @RhieraN @anne adayim Bernacannn Bernacannn @Rabiskooo @UstaOzlem @ozgeeeee1 @pempbepsikolog @raziyesmsk Childdevelopment Childdevelopment @nesomu @monimoni S Sevimli_35 @Bqm0 @Bright-1619 @Minnos28 @dyvs @Eternal_8 @uzumrv @Nurse9535
Ben regl oldum canim

Günaydın kızlar 😊
Gebelik testiyle beraber bugün ovu testi de yapayım ne çıkacak dedim ovu testi pik günü gibi çift çizgi çıktı çok şaşırdım oğlumda adetten bir gün önce gebelik testim pozitifti ama ovu testi silik çıkmıştı aynı marka test bu arada o zamankiyle. Üstelik oğlumda betam sağlam iyiydi yani. Var mı bilgisi olan 😌
Kızlar hiç bulamadım benim gibi ilkinde silik ikincide koyu olanı ya özellikle tecrübeliler var mı bi fikriniz🥲 Taktım buna niye böyle oldu diye🥲

ahahahahahha :KK70: seni yicem :KK70: 31 ağustos yada 1 eylül benim bat ama emin değilim :KK70: 31 ağustos yazar mısın canım bu da benim totemim olsun ağustos kapanışı :anneadayı: sat 3 ağustos

Kız ben seni seviyorum işte yaaaaaa aftan taframmmm😍 ben yumurta olayına göre bat söylicem belki yine ağustosun son günleri olabilir ilk kez böyle bir şey olacak erken yumurtlama olursa bir ayda iki bat görmek bana çok nasip olmaz normalde 😁
bende öyle oldum bu ay :KK70: çok şaşırtıcı

X