2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum ateşim yine 36.00 çıktı yükselmiyor. Galiba ikinci yumurta çatlamadı daha. Doktor genelde cumartesi pazar salı ilişki dedigi zaman çarşamba sabahı yükseliyor benim ateşim. Onun rahöin ettigi zamanda çatlıcak galiba. Ama döngüm uzucak anlamadım. Bir ayda böyle ateşim yükselmemiçti bir türlü olmamıştı. Sagdaki çatlayan yumurtaya ne oldu şimdi
Ben şimdi bir şeyleri daha net anlıyorum bazen en düşük ateşten sonra böyle 36.5 36.6 yakın ateşler çıkıyordu mesela diyordum ki tamam bitti olay. Olay Bitmiyormuş aslında . Çatlamak üzere olan yumurta olduğu için belki de ateş yavaş yükseliyor değerlendirmeye devam etmek gerekiyor. Bak geçen ayki tabloma mesela. Diyordum ki yavaş yavaş yükseliyor neden birden yükselmiyor. Belki de hala çatlamaya çalışan bir yumurta daha oluyor. Orda bırakmamak lazım doktorun haklı devam kuzum değerlendirmeye

Eklentiler

• IMG_7633.jpeg
    IMG_7633.jpeg
    130,3 KB · Görüntüleme: 30
Benim de ateş normal kendi değerine indi bak klomenden sonra. 36.2 leri gördük mü çatlama yaklaşıyor sanırım birkaç güne. Belki yarın belki yarından da yakın bekliyorum 😁 henüz bir ağrı sancı vs yok melegim can melegim can

Eklentiler

• IMG_7881.jpeg
    IMG_7881.jpeg
    134,8 KB · Görüntüleme: 29
Benim aile hekimim hiç iyi değil. Hiçbir ilacı yazmıyor. O kadar yazmıyor ki hastalıktan Beni acil'lik yapıyor. Birşeyin yok deyip gönderiyor, ertesi gün kendimi acilde bulıuorum. Malesef ona yazdıramıyorum o sebeple bütçeyi zorluyorum. Yazdırabilmenize sevindim, aile hekimleri böyle olanlara çok özeniyorum 😍
3 ayda bir aile hekiminizi değiştirebiliyorsunuz

Güzel kızlarım. Şu 1-2 gündür benim için fırtınalıydı ve yazdıysanız gözden kaçırdıysam diye etiketliyorum. Kusura bakmayın gözümden kaçtıysa. 🙏 Sadece yazıp da görmediğim kişiler varsa "bendim ve reglim ya da hamileyim" derse tabloyu düzenlerim 🥰

Regl olan oldu mu? Ya da test yapan ve hamileyim diyen 🥰🙏

@cans16 @tekgeldiktekgidicez @gunaygul RhieraN RhieraN @anne adayim Bernacannn Bernacannn @Rabiskooo @UstaOzlem @ozgeeeee1 @pempbepsikolog @raziyesmsk @Kevssooo @nesomu @monimoni @Akgun 35 @Bqm0 @Bright-1619 @Minnos28 @dyvs @Eternal_8 @uzumrv @Nurse9535
Selam canım.hala test yapmadım bir süre de yapmayacağım gibi toparlanman lazim..regl olursam soylerm.

Ben şimdi bir şeyleri daha net anlıyorum bazen en düşük ateşten sonra böyle 36.5 36.6 yakın ateşler çıkıyordu mesela diyordum ki tamam bitti olay. Olay Bitmiyormuş aslında . Çatlamak üzere olan yumurta olduğu için belki de ateş yavaş yükseliyor değerlendirmeye devam etmek gerekiyor. Bak geçen ayki tabloma mesela. Diyordum ki yavaş yavaş yükseliyor neden birden yükselmiyor. Belki de hala çatlamaya çalışan bir yumurta daha oluyor. Orda bırakmamak lazım doktorun haklı devam kuzum değerlendirmeye
Kız sen hiç sonrası degerlendirmemiş yaaa. Çogalt ilişkini biraz. Bak benim 14. Gün sabah çatlamış dedi doktor daha ateş yükselmedi diger yumurtam baskılıyor diye umut ediyorum oda bugün 21 olmuştur kesin çatlar inşallah kist olmaz. Bende duymuştum bu olayı doktorlar boşa demiyor çatlamadan sonra bırakmayın diye. Ben folükülün yırtıldıgını gördüm ama belkide o an çıkmadı içinden yumurta bazen 3 gün sürebiliyor diyorlar çünkü hala sag kasıgımda agrılar oluyor

Canisi bana da doktor adetin üçüncü günü gel demişti ben dedim 3. Günü pazara denk geliyor dedim o zaman ilk üç gün içinde adet olunca gel dedi üç gün dememixin sebebi ilk üç gün demişti ama seninki ne der bilemem
Benim adetlerim düzenli olduğu için periyod sabit 2.3 gün Cmt pazara denk geliyo

Aay benim uyku problemim var uykum kaçtı mı laf lafı açıyor kendi kendime sürekli biseyler düşünüyorum 😂 dinliyim ben de madem😂
Kendimizle bir bitiremedik şu kavgaları. Kafamızın içi curcuna.

O bana böyle derse ben ona böyle derim.......

Şayet böyle olursa o zaman bend e böyle yaparım......... tonla şey.

Kendimizle bir bitiremedik şu kavgaları. Kafamızın içi curcuna.

O bana böyle derse ben ona böyle derim.......

Şayet böyle olursa o zaman bend e böyle yaparım......... tonla şey.
Aay evet bir de yaşanmış bir olay niye şöyle demedim ki şöyle deseydim anlardı vs. bir sürü senaryo 🤦🏼‍♀️

X