2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum sen kan tahlili yaptırmış mıydın yaptıracak mısın

Merhaba günaydın ,
Dün sabah dayanamayıp erken gebelik testi yaptım negatifti. Birkaç saat sonra tuvalete gittiğimde peçeteye belli belirsiz çok çok açık pembe leke geldi. Dışarı çıkacaktım peçete koydum akşam geldiğimde çizgi şeklinde kahve bordo leke vardı sonra ped koydum geliyor heralde dedim birkaç saat içerisinde açık pembe damla şeklinde gelmiş sadece. Sabah baktığımda yine aynı açık pembe damla şeklinde vardı. İş yerime geldim bir bakayım dedim gelen birşey olmamıştı peçeteyle sildim açık pembe olarak peçeteye geldi. Devamı gelecek mi ne olacak bilmiyorum olacakmış gibi kasıklarım da ağrıyor. 28-32 gün arasında regli oluyorum Dün için 27.gündü. İçerde neler oluyor bilemiyorum

Günaydın canım. Bence yapmalısın perşembe günü silik çizgi çıkmıştı zaten yaptığın test markasının aynısından alıp yapman yeterli koyuluk artmış mı bakmış oluruz sonra da kan verirsin duruma göre. Boşuna stres yapıyorsun bence daha koyu bir testle ben burdayım diyecek bebişin

Ben regl oldum canım bu ay olmadı. Sana da hayırlı olsun ssağlıcakla al kucağına darısı bize inşallah

Kızlaar gunaydiinn
Bu ay için çok pozitifim sabah mesajlara baktım genel olarak herkes pozitif daha da mutlu oldum bugün testim silik dün sabah pikti, öğlen ya da akşam bir ara çatlamis demek ki kafamda ay şu günü de degerlendirseydim gibi bir şey yok çünkü 3 günü değerlendirdik, umarım bir tanesi yumosa ulaşır ve yollarına birlikte devam ederler
Herkese mutlu haftalaaaar
Bol bol pozitif görürüz inşallah

Silik çizgiden sonra aklımdan çıkmaz olsu zaten aynı testten mi almalıyım? Başka testle dene diyenler olmuştu da. Hangisi daha doğru olur ona göre alayım bugün canım. Ya da hem aynı hem farklı mı markalardan beş on tane alsam patron çıldırdı bugün de silik çıkarsa hemen kan veririm sanırım. Beklemekle hemen harekete geçmek arasındaki uçurumdayım şuan teşekkür ederim kuzum

Hormon testi yapmak için söylemiştir canım bir şey olmaz bence 4. Gün gitmekle

Seni çok iyi anlıyorum henüz testlerde hiç pozitif görmedim ama görsem nasıl hissederim düşünmesi bile duygulandırıyor O zaman farklı marka testlerden de al kuzum ama silik çıkan testin aynısından da mutlaka alıp yap koyuluk olarak ordan bakarız aklımız karışmaz Fazla testten zarar gelmez bir sürü çift çizgi görmüş oluruz

hadi gözün aydın canım artık benim gibi beklemedesin ama ben senin gibi pozitif olamıyorum

Günaydın tatlım hafta sonu yogundum ara ara girdim fazla duramadım bugün 8 günüm hiçbir belirtim yok yıne belirti olmayınca bende umutsuzluk başlıyor bilemiyorum yıne olmadı modundayım sen ne durumdasın
Daha erken canım belli olmaz hem herkeste belirti olacak diye bir şey yok ki Hadi diyelim olmadı bu ay ne olacak ki önümüzdeki ay takviyelere devam ederiz tekrar deneriz Rabbim biliyor vereceği zamanı.Bende daha çatlama olmadı bekliyorum canım 11.gündeyim daha

Erken gebelik testi yapma bence de canım, kaset test yapabilirsin. Çıkmazsa da %100 hamilelik yok diyemeyiz 2 gün kala daha net çıkıyor çünkü. Eğer çıkarsa da kanda zaten çıkar. İdrara sonradan geçiyor HCG

hadi gözün aydın canım artık benim gibi beklemedesin ama ben senin gibi pozitif olamıyorum
Yaa olumsuz düşünme bak burada bir kaç hamile olan kişide de gördüm hamile meditasyonu dinlemişler. Bence sen hiç döllenme olayını düşünme aklını başka şeylere ver, kitap okuma vs gibi. Olumlu düşünelim olumlu olsun

Bebeğim mutlaka bugünü de değerlendirin.

tabiki yılmak yok devam ama artık topiklere yazılmayı düşünmüyorum bu topik benim için topik son topik olmazsa bu ay hiç bişey yapmayı düşünmüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…