2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Seni çok iyi anlıyorum henüz testlerde hiç pozitif görmedim ama görsem nasıl hissederim düşünmesi bile duygulandırıyor🥹 O zaman farklı marka testlerden de al kuzum ama silik çıkan testin aynısından da mutlaka alıp yap koyuluk olarak ordan bakarız aklımız karışmaz😊 Fazla testten zarar gelmez bir sürü çift çizgi görmüş oluruz🙏🏻💃🏻
En kısa zamanda senden de göreceğiz inanıyorum❤️ teşekkür ederim öyle yapacağım 🥰

Erken gebelik testi yapma bence de canım, kaset test yapabilirsin. Çıkmazsa da %100 hamilelik yok diyemeyiz 2 gün kala daha net çıkıyor çünkü. Eğer çıkarsa da kanda zaten çıkar. İdrara sonradan geçiyor HCG 😊
Kaset test de alayım o zaman canım onu da yarın ya da sonraki gün sabah yapayım 🙏🏻 ya da direkt kan vereyim bütün soru işaretlerini defedeyim🤭 teşekkür ederim fikrini paylaştığın için 💗

Yaa olumsuz düşünme bak burada bir kaç hamile olan kişide de gördüm hamile meditasyonu dinlemişler. Bence sen hiç döllenme olayını düşünme aklını başka şeylere ver, kitap okuma vs gibi. Olumlu düşünelim olumlu olsun🥰
Bu meditasyonu nasıl dinliyorsunuz ya😂 ben takıyorum kulaklığı dinlerken yarısında uyuyorum hatırlamıyorum ki ne dedi😂

yok yok sen hissediyon biliyorum 😁 ben sana hamileliği çagrıştırıyormuyum o düşünürek söyle 🤣
Bebişim şimdi hissediyorum önümüzdeki ay hamile kalacaksın desem ve kalmazsan ne olacak? beni strese sokuyorsunuz böyle sorup sorup, valla geriliyorum 😂 İnşallah hepiniz gebe kalacaksınız vakti zamanı gelince bu yıl bitmeden.💕

tabiki yılmak yok devam ama artık topiklere yazılmayı düşünmüyorum bu topik benim için topik son topik olmazsa bu ay hiç bişey yapmayı düşünmüyorum
Bak bende öyle dedim dedim bir hafta öyle takıldım kafamı boşalttım.Şimdi düşününce A Afratafrac çok haklı. elimizden geleni yapmaya devam edip sonuca odaklanmadan hayatın tadını çıkarmaya devam etmeliyiz ☺️ Beni ikna etti sonrasında çalışmalara hazırlıklara ağırlık verdim. Takviyelere geçte olsa başladım. Bu ay olmazsa öbür ay olur napalım yani 😍

tabiki yılmak yok devam ama artık topiklere yazılmayı düşünmüyorum bu topik benim için topik son topik olmazsa bu ay hiç bişey yapmayı düşünmüyorum
Kuzum ben o kadar topik topik gezdim her kesi yola saldım doğum bile yapan kızlarımız var MaşAllah😂en son aylar yazdırmadım adımı bile sende öyle yap☺️👍

Bu meditasyonu nasıl dinliyorsunuz ya😂 ben takıyorum kulaklığı dinlerken yarısında uyuyorum hatırlamıyorum ki ne dedi😂
Dur sana anlatayım🤣tabi ben bu meditasyonu yaparken eşim bana bu kızın kafası gidiyor gibi bakıyordu😂ama ben diyordum hep beni güldürme uyu diyordum karışma bana😃 ve kulaklıkları takıyordum orda deyilen sözleri tekrar ederek bebişin odasını hayal ediyordum🤤

Bak bende öyle dedim dedim bir hafta öyle takıldım kafamı boşalttım.Şimdi düşününce A Afratafrac çok haklı. elimizden geleni yapmaya devam edip sonuca odaklanmadan hayatın tadını çıkarmaya devam etmeliyiz ☺️ Beni ikna etti sonrasında çalışmalara hazırlıklara ağırlık verdim. Takviyelere geçte olsa başladım. Bu ay olmazsa öbür ay olur napalım yani 😍
işte buuuuuu. O zaman bu ödülü hak ettin.

1691997572656.png

Döngümün 14. günündeyim iki gündür sabahları regl olacakmış gibi kasık ağrılarıyla uyanıyorum çatlama ağrıları falan mı acaba🤔 Çatladı mı çatlamadı mı stres yapmayım diye ovulasyon testi yapmadım böyle daha çok stres oldum keşke yapsaymışım😂😂😂
BEn de ovulasyon testi yapmayıınca daha çok stres oluyordum kışın 😂

Kaset test de alayım o zaman canım onu da yarın ya da sonraki gün sabah yapayım 🙏🏻 ya da direkt kan vereyim bütün soru işaretlerini defedeyim🤭 teşekkür ederim fikrini paylaştığın için 💗
Ben testte görmeden kan verme taraftarı değilim açıkçası 😊 evet net sonuç ama koluna yazık. En azından kasette görürsen pozitif olma ihtimali daha yüksek oluyor 😊

Valla hiç dinlemedim daha linki de kaybettim ama dinlesem mi diye düşünüyorum artık😂 bir de ilk bir kaç kere tamamen dinlemek gerekiyor diye okudum sonrasında uyumanda sıkıntı yokmuş 😂

X