2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ne dicem geçen sene temmuz ayından beri topic topic geziyorum. Her topicte diyordum ki “alışkınım topic topic gezmeye bu ay da öbür topiğe gideriz” diyordum. Ama bu ay öyle bir his var ki bu geldiğim son topic gibi hissediyorum bilmiyorum ya buna aşırı inandırdım kendimi ya da değişik bir his bilmiyorum. Grup ayrı pozitif, grupta bulunan arkadaşlar ayrı pozitif insan başaracağına inanıyor.
Ve bu grubun bu kadar pozitif olmasında emeği olan insan bence topic başkanımız. A Afratafrac ilk günden öyle pozitif girdi ki olaya hepimizi inandırdı. Hepimize olumlu bakmayı aşıladı. Ne bilim işte onun sayesinde ve vesilesinde bence bizler sanki daha pozitif olduk ben kendi şahsım adına böyle düşünüyorum. Bu yüzden kendi adıma her şey için çok teşekkür etmek istiyorum içimden geldi A Afratafrac iyi ki varsın. Bizi inandırdığın, her adımda desteklediğin için çok teşekkür ediyorum.♥️♥️♥️♥️♥️
Yaa bebeğimmm 💕💕💕

Nasıl duygulandım sabah sabah. eğer bir hakkım geçtiyse helal olsun hepinize. Elimden geldiğince yapmaya çalıştım bir şeyler, bu süreçte bir hatam olduysa da affola. Ben Tabloya yeni isim almıyorum ama isteyen kalsın Eylül ayı için. sıkıntı yok. Hamiş çıkan olursa beni etiketlesin sadece rengini değiştirim 😂

Ayrıca sizler hepiniz ayrı ayrı o kadar değerli ve pırlanta gibi kadınlarsınız ki, zaten içinizde olan pozitiflik gün yüzüne çıktı tekrar 🥰 Bazen hayat gailesi, arka arkaya yaşanılanlar derken sürükleniyoruz ve ister istemez karamsarlığa kapılabiliyoruz. Önemli olan her şükredebilmek. Allahım bebişi verirken şükretmesi kolay ama bugünlerde daha çok şükredip üzülmemek lazım. Çünkü zaten veren de o alan da 🥰

Ben inanıyorum ve kaçtır söylemiştim, sonbaharda hepimiz hamişiz diye 🥰🙏 Yeterki ben bu ay salcam hiç bişi yapmıcam modlarına girmeyin. Kafa olarak salın ama elinizden geleni her zaman yapın 🥰

Aynen ya valla oranın başkanı da A Afratafrac olurdı mis olurdu missss doğuma kadar😁 nasıl bir inanç hamileyim sanki de daha yumurtlama görmedim😁
Kızlar gidicem editöre sonunda başlığı üstüme yapın dicem o olcak 😂
Sizler de gelirseniz alırım üstüme, beklicem. Ona göre çok iyi değerlendirsin herkes 😂

Benim de ilk girdiğim ve son olmasını istediğim topik💗 gerçekten başkanımız A Afratafrac çok mükemmel ilgili. Hamile olmasına rağmen heyecanını yaşarken bir de burada herkese yardımcı olmaya devam ediyor. Allah sana ve bebeğine bolca sağlıklı ömür versin Allah ayırmasın insallah 🧿
Yaaa bu ne güzel dua bebeğim, çoook teşekür ederim 💕 Güzel kalpli kızlarım. Hepiniz nasipse en kısa zamanda alın bu güzel haberi diliyorum. Ve inşallah birlikte gebelik devreleri oluruz 😂🥰

Kıslarrr günaydın😍 üstteki artımed (kocama bunu vermişler) alttaki erken gebelik ilk testten çok fark göremedim koyulaşmada bir sıkıntı varmı sizce ? Regl 1 gün kaldı. Durum tespitim başım ağrıyor 😅 bu arada işe başlıyorum bugün yoğun geçiyor bana soru sorup mesajlarıma cevap verecekseniz muhakkak etiket yapın yoksa göremem sizi seviyoreee🥰
Canım aynı marka olsa daha net anlaşılırdı diye tahmin ediyorum 🙏🤗🥰 ben de fark göremedim ama bebişin seninle Allah'ın izniyle

Bir şey soracağım. Şimdi bugün çatlama iğnesi, salı da aşılama. Bat nasıl hesaplayacağım😊 dönünün 15.günündeyim
Canım iğneden sonra 16. Gün civarı oluyorsun. Biraz gecikme yaşatabiliyor. Ayrıca iğne tüm gebelik belirtilerini göstermene sebep olacaktır. O sebeple çok fazla kendini dinlememeni öneririm sonra büyük hayal kırıklığı yaşatıyor. Kasık ağrısı iğneden sonraki ilk günler yoğun olabilir sonrasında geçiyor canım. İğnenin etkisi 14. Güne kadar devam edebiliyor. 12. Günden sonra yavaş yavaş test yapmaya başlayarak koyulaşma var mı yok mu takip edebilirsin kuzum 🥰🐣🙏

Soruyorum sana nasıl sabredeceksin😅
Yani mecbur aslında. Bu süreci de mutlu ve huzurlu geçirmek istiyorum olabildiğince. Hamilelerle ilgili başlıkalra girip kafamı bulandırmıyorum bile. Kalp atışını duyana kadar da girmeyeceğim. 3 hafta var nasipse zaten 🥰 müdahale edemediğimiz tek şey zaman.

yoksa ben de hemen şimdi gideyim kan verim, ardından muayene olayım ve kese göreyim ve kalp atışını duyayım diye istiyorum 🥰 içim kıpır kıpır.

Son düzenleme:
Canım aynı marka olsa daha net anlaşılırdı diye tahmin ediyorum 🙏🤗🥰 ben de fark göremedim ama bebişin seninle Allah'ın izniyle
Kuzum erken gebelik testiyle öğrenmiştim ben kaset test yapmamıştım hiç bu ilk🙈 korktum biraz silik olunca 🥹 çokk teşekkür ederim ah orda olsun ama bu kırmızılık onun bana salgıladığı hormonla artacak dimi çok cahilim kusura bakmayın ilk gebeliğim😌

Yani mecbur aslında. Bu süreci de mutlu ve huzurlu geçirmek istiyorum olabildiğince. Hamilelerle ilgili başlıkalra girip kafamı bulandırmıyorum bile. Kalp atışını duyana kadar da girmeyeceğim. 3 hafta var nasipse zaten 🥰 müdahale edemediğimiz tek şey zaman.

yoksa ben de hemen şimdi gideyim kan verim, ardından muayne olim ve kese görüp ile kalp atışını duyayım diye istiyorum 🥰 içim kıpır kıpır.
Bende böyleyim tek bu başlığa bakıyorum😍😍 su gibi akıp geçsin inşallah bende eylülden 1 önceki hafta mı gitsem diyordum ama bilemedim

Kıslarrr günaydın😍 üstteki artımed (kocama bunu vermişler) alttaki erken gebelik ilk testten çok fark göremedim koyulaşmada bir sıkıntı varmı sizce ? Regl 1 gün kaldı. Durum tespitim başım ağrıyor 😅 bu arada işe başlıyorum bugün yoğun geçiyor bana soru sorup mesajlarıma cevap verecekseniz muhakkak etiket yapın yoksa göremem sizi seviyoreee🥰
Bebeğim bence koyulaşıyor olabilir. Çünkü bu testin beta algılaması yüksek. Anca eczaneye gidip her seferinde farklı test alma. Gitmişken 4 tane filan al olmadı aynı testten 2 günde bir bak artışa derim. Her gün yapınca artışı tam vermeyebiliyor bazen testlerde.

Ayrıca ufak bir not, artımed in en güvenilir testi işte bu. O eczacın kaliteli test satıyor.

Bebeğim bence koyulaşıyor olabilir. Çünkü bu testin beta algılaması yüksek. Anca eczaneye gidip her seferinde farklı test alma. Gitmişken 4 tane filan al olmadı aynı testten 2 günde bir bak artışa derim. Her gün yapınca artışı tam vermeyebiliyor bazen testlerde.

Ayrıca ufak bir not, artımed in en güvenilir testi işte bu. O eczacın kaliteli test satıyor.
İyi dedin kuzum ben eşime diyeyim bugün ya da internetten sipariş vereyim sen ne kullanıyorsun ? Erken gebelikte koyu olmayınca bi üzüldüm birşey oldu diye 🥹 2 gün önce yapmıştım test dün yapmadım aslında. Bebişin bana sağladığı beta ile kırmızalaşacak dimi

Günaydın KIZÇELEERR🌸
Bayadır yoktum .. Sma kan sonucu çıktı eşimin temiz çıktı çok şükür aşılama evraklarını hazırlıyodum bu evrede buraya da çok giremedim heyecanlıyım birazdan hastaneye gidip evrak kontrolü yaptırcam 25 bat benim o zaman doktora gidicem işte hayırlısıyla inşallah tekrardan rahim filmi istemezse bu ay aşılamaya başlarız ❤️

Bende böyleyim tek bu başlığa bakıyorum😍😍 su gibi akıp geçsin inşallah bende eylülden 1 önceki hafta mı gitsem diyordum ama bilemedim
Kendini ne zaman hazır hissedeceksen o zaman git sana kalmış tamamen. Ben haftaya gitsem diyecek ki 10 gün sonra gel kalp atışına bakalım. Yani bir daha bir daha gitmek zorunda kalmak yerine tek seferde halledeyim dedim. İnşallah aksi bir durum bir rahatsızlığım olmaz gitmemi gerektirecek, bir tek o zaman giderim.
Bu arada 1 Eylül 2 hafta sonraymış 3 değil 🥰 Şimdiden daha az kaldı 🥳

İyi dedin kuzum ben eşime diyeyim bugün ya da internetten sipariş vereyim sen ne kullanıyorsun ? Erken gebelikte koyu olmayınca bi üzüldüm birşey oldu diye 🥹 2 gün önce yapmıştım test dün yapmadım aslında. Bebişin bana sağladığı beta ile kırmızalaşacak dimi
Kaset test ve erken gebelik testi çok farklı. Hatta 2 farklı marka kaset testte bile sonuç çok farklı. Günlerdir atıyorum görsellerini mutlaka görmüş olman lazım. İyi düşünelim iyi olsun. Kendini strese sokma. Özelden test linki attım ama ne zaman gelir açıkçası bilmiyorum. O gelene kadar bu artımed i aldığınız yerden 2-3 tane daha artımed alın olmadı.

Evet canım beta arttıkça o kırmızılık da artıyor.

Hatta bak aynı artımed i yaptığımda en silik o çıkarttı. freely daha koyu ona göre.

Kızlar, öncelikle ne diyeceğimi bilemiyorum. İnsan gerçekten şaşırıyormuş bu duruma, idrak edemiyorum hala. Ancak Topiği açarken hep Ağustos ayı için içimde güzel bir his vardı. Bu süreçte bana destek olan ve benim için dua eden kim varsa tek tek teşekkür ederim. 🙏💕 Dilerim değerlerim sağlıkla artar ve bebeğim sağlıkla büyür. 🙏🥰
Etiketleyemediğimiz kızlar kusura bakmayın elimden geldiğince fazla etiket yapmaya çalıştım 🥰 Bir aile gibi olduk, sizlere paylaşmadan olmazdı. Şimdide benden dualarınızı esirgemeyin, sağlıkla büyüsün bebişim 🥰🙏
Eşime de süpriz yapıcam bugün 🥰

@melisaa93 @Niqu @Tikabasa @sundy94 @tweeetyyy @cnlrm edahandro edahandro @Conqueror123 @IADK @ozgeeeee1 @aynurland @hamileyimmmm @monimoni @destinesiaa @Gul220 @maaaavi @Perlitik @Sunshine1 @beyons @bitkin96 @melegim can @imagination forever @fnd_50 @bebekheyecani @Psikolog2426 @Belisimm @simurgggg @savascii @Kristialia @Papatyamaviss @golden-snitch
Ammmaaaann 🥹😍❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥 ben yeni gördüm bunu Aşkım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah Rabbim dualarını bekliyorum bende kuzum inşallah aşılamada pozitif sonuç alırım 🌸

Kendini ne zaman hazır hissedeceksen o zaman git sana kalmış tamamen. Ben haftaya gitsem diyecek ki 10 gün sonra gel kalp atışına bakalım. Yani bir daha bir daha gitmek zorunda kalmak yerine tek seferde halledeyim dedim. İnşallah aksi bir durum bir rahatsızlığım olmaz gitmemi gerektirecek, bir tek o zaman giderim.
Bu arada 1 Eylül 2 hafta sonraymış 3 değil 🥰 Şimdiden daha az kaldı 🥳
O kadar haklısın ki benimde izin almam sorun olacak işten olmadı bende öyle yapayım kuzum🥰

X