2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Günaydın kızlar 😊
Gebelik testiyle beraber bugün ovu testi de yapayım ne çıkacak dedim ovu testi pik günü gibi çift çizgi çıktı çok şaşırdım oğlumda adetten bir gün önce gebelik testim pozitifti ama ovu testi silik çıkmıştı aynı marka test bu arada o zamankiyle. Üstelik oğlumda betam sağlam iyiydi yani. Var mı bilgisi olan 😌

Kızlar gittim geldim şimdi eve girdim 🥲 ameliyatımı yapan doktor tüp bebekten ayrılmış yerine başka bi doktor gelmiş Burak Karadağ tesadüfen gördüm ılımlı sakin bi doktor umarım herşey yolunda gider . Adetin 2 yada 3.günü gel dedi hemşire de orda birşey demedim ama Cmt pazara denk geliyor 😭 gerçi ilk günüm benim hep akşama doğru gelir 4.günü olarak gitsem ne olur ki
Canisi bana da doktor adetin üçüncü günü gel demişti ben dedim 3. Günü pazara denk geliyor dedim o zaman ilk üç gün içinde adet olunca gel dedi üç gün dememixin sebebi ilk üç gün demişti ama seninki ne der bilemem

Kızlar günaydınn🥰 ben perşembe erken gebelik testi yapmıştım hatırlarsanız silik çizgi çıkmıştı. Bugün ilişki üzerinden 17. Gün.. ben yumurtlama takip etmemiştim sadece korunmasız ilişki üzernden geçen günü biliyorum. Bata 4 kaldı. Bugün test yapsam mı yapmasam mı kararsızım🥹 erken gebelik testleri yanlış çıkıyor hep diyenler çok fazla. Meraklıyım da belirsizlik çok kötü. Bugün de silik çıktı diyelim kan versem belli olur mu? ne yapayım bir akıl verin lütfen 🙏🏻
Canisi yap bugün de silik çıkarsa ver kan bence

Bu meditasyonu nasıl dinliyorsunuz ya😂 ben takıyorum kulaklığı dinlerken yarısında uyuyorum hatırlamıyorum ki ne dedi😂
Ha haaa 😄 itiraf ediyorum ben bir kere sonunu getirdim🤣.

Ama biz uyusak da beynimiz dinlemeye devam ediyor diye düşünüyorum. Benim uykuya dalma da problemim vardı. Uyuyamadıkça da ne kadar kötü senaryo var hepsini yazar çizer oynarım. O da beni olumsuzluğa sürüklüyordu. Şimdi mutlu uyuyorum ninni gibi geliyor bana o yüzden çok sevdim😍

Dur sana anlatayım🤣tabi ben bu meditasyonu yaparken eşim bana bu kızın kafası gidiyor gibi bakıyordu😂ama ben diyordum hep beni güldürme uyu diyordum karışma bana😃 ve kulaklıkları takıyordum orda deyilen sözleri tekrar ederek bebişin odasını hayal ediyordum🤤
bende güzel şeyler düşünüyorum sonra bir bakmışım uyumuşum :KK70:

Bebişim şimdi hissediyorum önümüzdeki ay hamile kalacaksın desem ve kalmazsan ne olacak? beni strese sokuyorsunuz böyle sorup sorup, valla geriliyorum 😂 İnşallah hepiniz gebe kalacaksınız vakti zamanı gelince bu yıl bitmeden.💕
aman canım strese girme 🤣sen dedin diye olmazsa gelip sana saracak degilim kuşum takılıyorum sana zaten kim ne derse desin rabbim ne zaman nasip ederse öyle olur 🙏

Bak bende öyle dedim dedim bir hafta öyle takıldım kafamı boşalttım.Şimdi düşününce A Afratafrac çok haklı. elimizden geleni yapmaya devam edip sonuca odaklanmadan hayatın tadını çıkarmaya devam etmeliyiz ☺️ Beni ikna etti sonrasında çalışmalara hazırlıklara ağırlık verdim. Takviyelere geçte olsa başladım. Bu ay olmazsa öbür ay olur napalım yani 😍
yok canım tabiki boş vermicem ama isim yazdırmayı düşünmüyorum yine tabi burda olurum 😍

Ha haaa 😄 itiraf ediyorum ben bir kere sonunu getirdim🤣.

Ama biz uyusak da beynimiz dinlemeye devam ediyor diye düşünüyorum. Benim uykuya dalma da problemim vardı. Uyuyamadıkça da ne kadar kötü senaryo var hepsini yazar çizer oynarım. O da beni olumsuzluğa sürüklüyordu. Şimdi mutlu uyuyorum ninni gibi geliyor bana o yüzden çok sevdim😍
ay bende sanki uyku ilacı atılmış gibi bayılıyorum :KK70:

Yaa bebeğimmm 💕💕💕

Nasıl duygulandım sabah sabah. eğer bir hakkım geçtiyse helal olsun hepinize. Elimden geldiğince yapmaya çalıştım bir şeyler, bu süreçte bir hatam olduysa da affola. Ben Tabloya yeni isim almıyorum ama isteyen kalsın Eylül ayı için. sıkıntı yok. Hamiş çıkan olursa beni etiketlesin sadece rengini değiştirim 😂

Ayrıca sizler hepiniz ayrı ayrı o kadar değerli ve pırlanta gibi kadınlarsınız ki, zaten içinizde olan pozitiflik gün yüzüne çıktı tekrar 🥰 Bazen hayat gailesi, arka arkaya yaşanılanlar derken sürükleniyoruz ve ister istemez karamsarlığa kapılabiliyoruz. Önemli olan her şükredebilmek. Allahım bebişi verirken şükretmesi kolay ama bugünlerde daha çok şükredip üzülmemek lazım. Çünkü zaten veren de o alan da 🥰

Ben inanıyorum ve kaçtır söylemiştim, sonbaharda hepimiz hamişiz diye 🥰🙏 Yeterki ben bu ay salcam hiç bişi yapmıcam modlarına girmeyin. Kafa olarak salın ama elinizden geleni her zaman yapın 🥰
Ya bak şu paragrafa gel de okuyunca mutlu olma ♥️♥️♥️ iyi ki sen denk geldin başkaaaaannnnn iyi ki varsın hakettin bunları🥹

X