2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bebişim bebekten ötürü olarabilir. Benim de bu zamanlarda başlamıştı yavaş yavaş. su gibi akıntım oluyor hala daha. Çamaşırıma işemişim gibi.

Benimkieri hep sağlık ocağı yaziyor
Benim aile hekimim hiç iyi değil. Hiçbir ilacı yazmıyor. O kadar yazmıyor ki hastalıktan Beni acil'lik yapıyor. Birşeyin yok deyip gönderiyor, ertesi gün kendimi acilde bulıuorum. Malesef ona yazdıramıyorum o sebeple bütçeyi zorluyorum. Yazdırabilmenize sevindim, aile hekimleri böyle olanlara çok özeniyorum

Ben de çatlamayı gördükten sonra Inofolic içmedim artık. Normal folik asit içmeye başladım.

Hayırlısı birtanem. Diliyorum en kısa zamanda güzel haberi alırsın.

İkisini beraber mi kullanacaksın canım
Öyle görünüyor canım. İkisi de progesteron ama ikisini de kullanmış kullananlar. Özellikle tüp bebek sayfalarında rahmi hazırlamak için kullandırmışlar. Burdan da yeni hamiş olan bir arkadaş ikisini de kullanmış. Birini fitil birini ağız yoluyla. Senin var mı bi tavsiyen?

İşte topik ruhu Önümüzdeki ay nasipse senin ayın olur inşallah kuzum

Karnınızla konuşuyor musunz hamisler
Bende merak ediyorumm bir sıcak basıyor arada ama ya sicaklardan @gulseliinn A Afratafrac
Kız ben yumurtladımtan sonra başlıyorum konuşmaya. Sen tüplerde ilerlemeye başladın mı bebiş mi olacaksın sen güzelce yerleşip sımsıkı tutunacakmısın annene diyorum kociş duysa ne der bana

Yok balım tavisyem de bende merak ettim beraber mi kullacaksın diye. Bende doktorun verdigi pembe beyaz olanı kullanacam da beraberimde duğhaston içsem diye düşündüm sonra vazgeçtim rahım kalınlıgın güzel dedi diye

Benim aile hekimim de kötüydü, değiştirdim yenisi de kötü

Aslında her hangi bir sorunun yoksa duphastonu sabah akşam 10 gün içsen yeterli olur kuzum. Tabi sen bilirsin nasıl uygun görürsen tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…