2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benim 14. Gün olmadı ama 15-16. Gün falan buldu sanırım tam gününe de emin degilim test yapamadığım için. Bu ay 40 günde adet olmayı beklerken 15-16. Gün olması çok güzel oldu 😍 aklıma geldikçe 2-3 güne bir de çörekotu bal tarçın karışımı yedim toplasan 4 defa falandır. İnşallah kaliteli olmuştur yumoş 😍 çatlamadan sonra inofolic bırakıp folidocedan devam etmeyi planlıyorum canım ben de
Evet çok faydası oluyor gerçekten ben de normalde 30-32-33 nadir 35 günde olurum. Geçen ay inofolic kullandık 28 günde oldum işte. Çok güzel etkiledi. İnşallah inanıyorum kaliteli yumurta olayını artırıyor bu inofolic♥️

Benim aile hekimim hiç iyi değil. Hiçbir ilacı yazmıyor. O kadar yazmıyor ki hastalıktan Beni acil'lik yapıyor. Birşeyin yok deyip gönderiyor, ertesi gün kendimi acilde bulıuorum. Malesef ona yazdıramıyorum o sebeple bütçeyi zorluyorum. Yazdırabilmenize sevindim, aile hekimleri böyle olanlara çok özeniyorum 😍
Değiştirsene canım e devletten hekimini ☺️

Canım doktor kontrolüne gitmiyor musun? Doktorun en doğrusunu söyleyecektir. Ne kadar oldu siz denemeye başlayalı? Ben doktor kontrolünde kulllandım hep ilaçları. Şimdi artık vücudumu tanıdığım için kendim ilerliyorum ama sadece iki ay doktora ara verdim. Eylül'de yine gideceğim. Vitamin takviyeleri alabilirsin ama önce hormon testi, yumurta takibi vs. Gibi şeyler yaptırmanı öneririm eğer yapılmadıysa kuzum.
Canım gidiyorum bütün kontroller yapıldı hiçbir sorun çıkmadı doktor ilaç da vermedi

Yumurtlama günü ve sonrası her gün gece 2 de yapsan yüne olur kuzum 3 gün önemse ama kız istiyorsan yumurtlamadan iki önce başla ilişkiye 🤭🤭
Zaten Şuan gün aşırı gidiyoruz kuzum Allahtan bir şey olmazsa. Yumurtlamadan önce yakalamış da oluruz. Ya bu sefer de kızım olur inşallah diye rabbime dua ediyorum ama hayırlısını versin tabi erkek de olursa başımın üstünde yeri var🤲🏻

Bebeğim benim sıkıntım zaten yumurtlayamamakla ilgiliydi. İlk defa aşırı koyu pik gördüm bu ay ve 2 gün sürdü. Pikten 2 gün öncesini, pik ve pikten sonraki 3 günü değerlendirdik. Kalçamı hafif yukarı tutup yarım saat yattım öyle hemen kalkmadım ve 3 saatten önce duşa girmedim.

Ayrıca bu ay mavi kutu Inofolic kullandım her gün 1 tane içtim adetin ilk gününden itibaren. Ayrıca adetin ilk gününden itibaren 10 gün boyunca çakşır kökü suyu içtim her akşam 1 bardak ve eşimde içti çakşırı değerlendirmenin sonuna kadar sonra o da bıraktı. Ama eşim sabah akşam günde 2 defa içti.
Bir de adetin ilk gününden 10. güne kadar 1 gün arayla çörek otu kürünü yaptım.

Açıkçası hangisi ya da hangileri etkiledi bilmiyorum ancak bir şeyler gerçekten işe yaradı ondan eminim. Belki de hepsinin etkisi olmuştur. 🥰🙏
Canım peki çalıştı bizde aldık ama eşim kullanıyor sadece sen ne için kullandın neye iyi geliyormuş

Allahım ya içim içime doğmuyor bu ay🙈 bakalım meraktan ölüncem zaten çatlama ne zaman olacak doktor ne diyecek vs
Bende merakla bekliyorum 4 gün sonra güzel yumoş haberlerini bekliyorum. Bende şu digeri çatlasada gün saymaya başlasam diye bekliyorum. Sabaha çatlasın artık da şu lh düşsün progesteron üstlensin görevini artık 😂😂😂

Canım peki çalıştı bizde aldık ama eşim kullanıyor sadece sen ne için kullandın neye iyi geliyormuş
Forumlarda okudum çok kadınlar da içmişler o ay hamile kalmışlar içenler. Yumurtlamayı desteklediğini söylüyorlar. Bende günde 1 bardak içtim. Bardağın 4/1 i çakşır suyu 4/3 ü normal içme suyu.

2 yıl olucak kasım da
AA doktorun klomen falan vermedi mi? Bak bizim de herşeyimizin normal olduğunu söylüyor doktorumuz ama 1 seneden sonra klomen, çatlatma iğnesi, aşılama , hsg herşeyi oldum. Doktorunu değiştir istersen canım. İki senede hiç ilaç vermemesi ilginç geldi bana

Bende merakla bekliyorum 4 gün sonra güzel yumoş haberlerini bekliyorum. Bende şu digeri çatlasada gün saymaya başlasam diye bekliyorum. Sabaha çatlasın artık da şu lh düşsün progesteron üstlensin görevini artık 😂😂😂
Kuzum içimden bir ses diyor ki 4 güne kalmayacak çatlayacak benim yumurta diyor doktor göremeyecek diyor. Oraya gitmeden çatalrsa bilebilir mi doktor acaba. Ay inşallah hayırlısı olsun kiste falan çevirmeden güzelce şöyle.yarın ateşin yükselecek senin bence :)

Kuzum içimden bir ses diyor ki 4 güne kalmayacak çatlayacak benim yumurta diyor doktor göremeyecek diyor. Oraya gitmeden çatalrsa bilebilir mi doktor acaba. Ay inşallah hayırlısı olsun kiste falan çevirmeden güzelce şöyle.yarın ateşin yükselecek senin bence :)
Yok canım vermedi hatta geçen ben dedim ki hocam aklıma takılıyor 2 sene geriye normalken olmaması normal mi dedim oda bazen zamana bırakmak lazım falan dedi geçiştirdi sanki canım İstanbul’da oturuyorum bu kaçıncı doktor bulamadım ki düzgün ilgilenen

X