2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Güzel kızlarım. Şu 1-2 gündür benim için fırtınalıydı ve yazdıysanız gözden kaçırdıysam diye etiketliyorum. Kusura bakmayın gözümden kaçtıysa. 🙏 Sadece yazıp da görmediğim kişiler varsa "bendim ve reglim ya da hamileyim" derse tabloyu düzenlerim 🥰

Regl olan oldu mu? Ya da test yapan ve hamileyim diyen 🥰🙏

cans16 cans16 T tekgeldiktekgidicez gunaygul gunaygul RhieraN RhieraN Bbyab Bbyab Bernacannn Bernacannn R Rabiskooo U UstaOzlem O ozgeeeee1 pempbepsikolog pempbepsikolog R raziyesmsk Childdevelopment Childdevelopment Mochikom Mochikom monimoni monimoni S Sevimli_35 B Bqm0 Bright-1619 Bright-1619 M Minnos28 D dyvs Eternal_8 Eternal_8 U uzumrv N Nurse9535

Amin inşallah bebeğim neler yaptın bu ay bakiim
Bebeğim benim sıkıntım zaten yumurtlayamamakla ilgiliydi. İlk defa aşırı koyu pik gördüm bu ay ve 2 gün sürdü. Pikten 2 gün öncesini, pik ve pikten sonraki 3 günü değerlendirdik. Kalçamı hafif yukarı tutup yarım saat yattım öyle hemen kalkmadım ve 3 saatten önce duşa girmedim.

Ayrıca bu ay mavi kutu Inofolic kullandım her gün 1 tane içtim adetin ilk gününden itibaren. Ayrıca adetin ilk gününden itibaren 10 gün boyunca çakşır kökü suyu içtim her akşam 1 bardak ve eşimde içti çakşırı değerlendirmenin sonuna kadar sonra o da bıraktı. Ama eşim sabah akşam günde 2 defa içti.
Bir de adetin ilk gününden 10. güne kadar 1 gün arayla çörek otu kürünü yaptım.

Açıkçası hangisi ya da hangileri etkiledi bilmiyorum ancak bir şeyler gerçekten işe yaradı ondan eminim. Belki de hepsinin etkisi olmuştur. 🥰🙏

Yok balım tavisyem de bende merak ettim beraber mi kullacaksın diye. Bende doktorun verdigi pembe beyaz olanı kullanacam da beraberimde duğhaston içsem diye düşündüm sonra vazgeçtim rahım kalınlıgın güzel dedi diye
🤗 Sen doktorun ne dediyse onu yap bence canım. O pembeli beyazlı ilaç farklı sanırım. Ben progestan ve duphastonu birlikte kullananları görünce kullanayım dedim. Sen o riske girme bence de.

Gerçekten mi ya 🥹 belki iğnenin etkisidir hala 🥹 iki kere okudum mesajı bana mı cevap verilmiş diye 🥲 acaba başka bilen varsada yorum yapsa iğnenin 11. Günü üç gündür silik çıkıyor komple silinmedi hiç ikinci çizgi, silik hale düştü ve öyle kaldı
Aşkım hamilesin yarın git kan testi veer bak göreceksin dedigim cıkacak ignenin çift çizgiyle alakası yok tüp bebekte de mesela ikinci çizgi silik cıkıyor hamile kaldıgın zaman tamamen kırmızı cıkmıyor arkadasımda öyle hamile oldugunu ögrenmişti

Aslında her hangi bir sorunun yoksa duphastonu sabah akşam 10 gün içsen yeterli olur kuzum. Tabi sen bilirsin nasıl uygun görürsen tatlım
Aynen sorunum yok aslında canım. Doktor hep rahim kalınlığın iyi diyordu. Ama bu ay tüm tuşlara basacağım ya, kafaya koydum, benim gidiş tüp bebeğe doğru gidiyor, artık son demlerimde şunu da yapsaydım demeyeyim. Eylül'de doktor kontrolüne de gideceğim için korkusuzum biraz. Birşey olursa da doktorum müdahale eder artık. Sağol kuzum her bilgi çok kıymetli 🥰🥰

Güzel kızlarım. Şu 1-2 gündür benim için fırtınalıydı ve yazdıysanız gözden kaçırdıysam diye etiketliyorum. Kusura bakmayın gözümden kaçtıysa. 🙏 Sadece yazıp da görmediğim kişiler varsa "bendim ve reglim ya da hamileyim" derse tabloyu düzenlerim 🥰

cans16 cans16 T tekgeldiktekgidicez gunaygul gunaygul RhieraN RhieraN Bbyab Bbyab Bernacannn Bernacannn R Rabiskooo U UstaOzlem O ozgeeeee1 pempbepsikolog pempbepsikolog R raziyesmsk Childdevelopment Childdevelopment Mochikom Mochikom monimoni monimoni S Sevimli_35 B Bqm0 Bright-1619 Bright-1619 M Minnos28 D dyvs Eternal_8 Eternal_8 U uzumrv N Nurse9535
Ben regl olmadım, test de yapmadım, evimden 1000 km oteye geldik bugün, test yapmaya da korkuyorum, yumurtlama testi yapmadığım için tam olarak yumurtlama tarihimi de kestiremiyorum, heralde biraz daha bekleyeceğim ama regl olmayınca bi acaba dedim, bariz bi belirtim de yok sayılır, inşallah hayırlısı olur 🤲

Bebeğim benim sıkıntım zaten yumurtlayamamakla ilgiliydi. İlk defa aşırı koyu pik gördüm bu ay ve 2 gün sürdü. Pikten 2 gün öncesini, pik ve pikten sonraki 3 günü değerlendirdik. Kalçamı hafif yukarı tutup yarım saat yattım öyle hemen kalkmadım ve 3 saatten önce duşa girmedim.

Ayrıca bu ay mavi kutu Inofolic kullandım her gün 1 tane içtim adetin ilk gününden itibaren. Ayrıca adetin ilk gününden itibaren 10 gün boyunca çakşır kökü suyu içtim her akşam 1 bardak ve eşimde içti çakşırı değerlendirmenin sonuna kadar sonra o da bıraktı. Ama eşim sabah akşam günde 2 defa içti.
Bir de adetin ilk gününden 10. güne kadar 1 gün arayla çörek otu kürünü yaptım.

Açıkçası hangisi ya da hangileri etkiledi bilmiyorum ancak bir şeyler gerçekten işe yaradı ondan eminim. Belki de hepsinin etkisi olmuştur. 🥰🙏
Senin belliymiş aşkım bütün tuşlara basmışsın 🤭sağlıkla gelsin kuzu

Yok baby bu son denememdi, eşimle de zaten sıkıntılar var, çözmeden istemiyorum artik, ben trdavi oluyorum stresden zaten hrp hüsran oluyor..
😏😏😏Sen ikinci testi atarken geçen aymı idi bundan önceki testlerin aklıma geldi nedense sanki hep böyle çıkartıyor sende.Hayırlısı kuzum demek bu senin için pes etmeden devam🙌🏻

Benim her ay adete yakın testimde gölge çıkıyor, brlki de iğne etkisi geçmiyor bilmiyorum, teste sıkıntı yok testi alınca trst etmiştim beyaz çıkmışdı
Nasıl yani ama testte görünüyorduuu 🥹 ah canım muhtemelen benim de öyle olacak inşallah en kısa zamanda bizde görürüz çift çizgiyi ..

Benim test negatif canım dün dedigim gibi test yalancı pozitif gösteriyor bugün baska test yaptım negatif bat bugün yarın gelir cuma doktora gidicem sen beni simdiden negatif ekle sonradan yazamayabilirim bosuna ugrasma

Gerçekten mi ya 🥹 belki iğnenin etkisidir hala 🥹 iki kere okudum mesajı bana mı cevap verilmiş diye 🥲 acaba başka bilen varsada yorum yapsa iğnenin 11. Günü üç gündür silik çıkıyor komple silinmedi hiç ikinci çizgi, silik hale düştü ve öyle kaldı
Koyulaşıyor mu peki gitgide canım ☺️

X