2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

A Afratafrac canım , benim bat 18 Ağustos, ovülasyonda 6 ağustosu pik gördüm . dün ve bugün ateş basması hissediyorum( ateş ölçümü yapmadım )bugün düne göre daha cok yüzüme sıcaklık vuruyor gibi. Sol kasık çekiliyor gibi ama durmadan olan bir şey değil. Sulu akıntı az. Sana sormak istediğim bugünlerde belirti verebilecek bir şey var mı sence yoksa regl yaklaşma durumları mıdır
Bebişim bebekten ötürü olarabilir. Benim de bu zamanlarda başlamıştı yavaş yavaş. su gibi akıntım oluyor hala daha. Çamaşırıma işemişim gibi.

Benimkieri hep sağlık ocağı yaziyor
Benim aile hekimim hiç iyi değil. Hiçbir ilacı yazmıyor. O kadar yazmıyor ki hastalıktan Beni acil'lik yapıyor. Birşeyin yok deyip gönderiyor, ertesi gün kendimi acilde bulıuorum. Malesef ona yazdıramıyorum o sebeple bütçeyi zorluyorum. Yazdırabilmenize sevindim, aile hekimleri böyle olanlara çok özeniyorum 😍

Benim 14. Gün olmadı ama 15-16. Gün falan buldu sanırım tam gününe de emin degilim test yapamadığım için. Bu ay 40 günde adet olmayı beklerken 15-16. Gün olması çok güzel oldu 😍 aklıma geldikçe 2-3 güne bir de çörekotu bal tarçın karışımı yedim toplasan 4 defa falandır. İnşallah kaliteli olmuştur yumoş 😍 çatlamadan sonra inofolic bırakıp folidocedan devam etmeyi planlıyorum canım ben de
Ben de çatlamayı gördükten sonra Inofolic içmedim artık. Normal folik asit içmeye başladım.

Kızlar kan verdim negatif, 0.5 çıktı, demekki ya iğnenin etkisi geçmemiş, ya da adet yaklaşınca benim idrar gölge çıkarıyor, çünki bundan önceki aylarda afete yakın hep gölge çıktı, yarin adet olurum ben
Hayırlısı birtanem. Diliyorum en kısa zamanda güzel haberi alırsın. 🙏

İkisini beraber mi kullanacaksın canım
Öyle görünüyor canım. İkisi de progesteron ama ikisini de kullanmış kullananlar. Özellikle tüp bebek sayfalarında rahmi hazırlamak için kullandırmışlar. Burdan da yeni hamiş olan bir arkadaş ikisini de kullanmış. Birini fitil birini ağız yoluyla. Senin var mı bi tavsiyen?

Çok söylendim ya anladı hemen geldi regl hanım.:deli: 😂 Arkadaşlar ben de elendim. Kalan dostlara başarılar diliyorum 😂 Kutlu zaferi önümüzdeki aya erteliyorum inşallah :süslü: hiç bir kırmızı korkutamaz gözümüzü dimi kızlaaarr :KK76:
İşte topik ruhu 😍 Önümüzdeki ay nasipse senin ayın olur inşallah kuzum 💕🙏

Karnınızla konuşuyor musunz hamisler 🥰
Bende merak ediyorumm bir sıcak basıyor arada ama ya sicaklardan 😀 @gulseliinn A Afratafrac
Kız ben yumurtladımtan sonra başlıyorum konuşmaya. Sen tüplerde ilerlemeye başladın mı bebiş mi olacaksın sen güzelce yerleşip sımsıkı tutunacakmısın annene diyorum 😂😂😂 kociş duysa ne der bana 🤭🤭🤭🤭🤭

Öyle görünüyor canım. İkisi de progesteron ama ikisini de kullanmış kullananlar. Özellikle tüp bebek sayfalarında rahmi hazırlamak için kullandırmışlar. Burdan da yeni hamiş olan bir arkadaş ikisini de kullanmış. Birini fitil birini ağız yoluyla. Senin var mı bi tavsiyen?
Yok balım tavisyem de bende merak ettim beraber mi kullacaksın diye. Bende doktorun verdigi pembe beyaz olanı kullanacam da beraberimde duğhaston içsem diye düşündüm sonra vazgeçtim rahım kalınlıgın güzel dedi diye

Benim aile hekimim hiç iyi değil. Hiçbir ilacı yazmıyor. O kadar yazmıyor ki hastalıktan Beni acil'lik yapıyor. Birşeyin yok deyip gönderiyor, ertesi gün kendimi acilde bulıuorum. Malesef ona yazdıramıyorum o sebeple bütçeyi zorluyorum. Yazdırabilmenize sevindim, aile hekimleri böyle olanlara çok özeniyorum 😍
Benim aile hekimim de kötüydü, değiştirdim yenisi de kötü 😂

Aslında her hangi bir sorunun yoksa duphastonu sabah akşam 10 gün içsen yeterli olur kuzum. Tabi sen bilirsin nasıl uygun görürsen tatlım

X