2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım valla aynen öyle inofolic candır yaaaa😍😍😍 çok öne çekiyor hem de geçen ay 14. Gün olmuştu yumurtlamam mis gibi. Bakalım bu ay klomen artı ara ara inofolic aldım. İnofolic düzenli almadım kist olur çok büyürse diye korktum. İnşallah güzel haberler alırız bu ay hepimiz
Benim 14. Gün olmadı ama 15-16. Gün falan buldu sanırım tam gününe de emin degilim test yapamadığım için. Bu ay 40 günde adet olmayı beklerken 15-16. Gün olması çok güzel oldu 😍 aklıma geldikçe 2-3 güne bir de çörekotu bal tarçın karışımı yedim toplasan 4 defa falandır. İnşallah kaliteli olmuştur yumoş 😍 çatlamadan sonra inofolic bırakıp folidocedan devam etmeyi planlıyorum canım ben de

Kızlar bugün belirtiniz var mı ? Bende bi halsizlik söz konusu bayaa hemde. Ara arada kasığıma ağrı giriyor ama çok şiddetli değil birde ateş basıyor beni😅 sabahta ayaklarım üşüyordu 🙈
Bende de halsizlik var ya bir de sabahtan beri baş ağrısı var yataktan yeni kalktım sürekli uyuyup uyandım. Gögüs hassiyeti ve bugun bir kere uzayan akıntım geldi şeffaf ona şaşırdım
28 yaşındayım anne olmak fazla erken mi 28 yaş için tam emin değilim
24 yaşıma girdim ben daha yeni 🤣 ama hayalim hep anne olmaktı bebekle ilgili her konuya merağım var 🙏3 aylık evliyim 3.denemem 🤗

Kızlar kan verdim negatif, 0.5 çıktı, demekki ya iğnenin etkisi geçmemiş, ya da adet yaklaşınca benim idrar gölge çıkarıyor, çünki bundan önceki aylarda afete yakın hep gölge çıktı, yarin adet olurum ben
😏😏😏Sen ikinci testi atarken geçen aymı idi bundan önceki testlerin aklıma geldi nedense sanki hep böyle çıkartıyor sende.Hayırlısı kuzum demek bu senin için pes etmeden devam🙌🏻

Kızlar kan verdim negatif, 0.5 çıktı, demekki ya iğnenin etkisi geçmemiş, ya da adet yaklaşınca benim idrar gölge çıkarıyor, çünki bundan önceki aylarda afete yakın hep gölge çıktı, yarin adet olurum ben
Nasıl yani ama testte görünüyorduuu 🥹 ah canım muhtemelen benim de öyle olacak inşallah en kısa zamanda bizde görürüz çift çizgiyi ..

Bende de halsizlik var ya bir de sabahtan beri baş ağrısı var yataktan yeni kalktım sürekli uyuyup uyandım. Gögüs hassiyeti ve bugun bir kere uzayan akıntım geldi şeffaf ona şaşırdım

24 yaşıma girdim ben daha yeni 🤣 ama hayalim hep anne olmaktı bebekle ilgili her konuya merağım var 🙏3 aylık evliyim 3.denemem 🤗
Bende 27 ye girdim yeni denedik bu ay tam anlamıyla hayırlısı diyelim 😄🥰

Çok söylendim ya anladı hemen geldi regl hanım.:deli: 😂 Arkadaşlar ben de elendim. Kalan dostlara başarılar diliyorum 😂 Kutlu zaferi önümüzdeki aya erteliyorum inşallah :süslü: hiç bir kırmızı korkutamaz gözümüzü dimi kızlaaarr :KK76:
Korkutamaz tabiki 🥰 bütün kırmızıları birbir yeneceğiz inşallah canım. Yeni döngü yeni başlangıçlar 🙏

Yaa öylemiymiş gerçekten eğer olursa doktora söylerim olmadı 6. Haftada gitmeyi düşünüyorum.. baş ağrın var mı peki bugün kuzum🥰 elimde sprey kolonya şişesiyle geziyorum😅😅 eşim sağolsun müslüm filmini açmış içim bayıldı😅😅 s
Dün çok kötüydüm baş ağrım geçmedi bi türlü. Gece yatarken geçer gibiydi daha iyiyidm ama sabah hafiften yine ağrıyordu. Yine uyguladım bişiler hemen. Artık bakıcam başım ağrıyabilir diye düşününce kafama buz torbası koyucam bundan sonra 😂

Yaa öylemiymiş gerçekten eğer olursa doktora söylerim olmadı 6. Haftada gitmeyi düşünüyorum.. baş ağrın var mı peki bugün kuzum🥰 elimde sprey kolonya şişesiyle geziyorum😅😅 eşim sağolsun müslüm filmini açmış içim bayıldı😅😅 s
Bu arada ben de 6. hafta gideceğim nasip olursa, erken gitmem gereken bir durum yaşamazsam. 1 Eylül Cuma günü gideyim istiyorum. 6+3 oluyor.

X