2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kesinlikle, başkasının ayağa hemen kalktığı gibi olmuş, benim de öyle olur diye düşünmemek lazım. Bizler işimizi sağlama alalım 🥰
Haziranda korunmasız tek gün oldu ki o gün yumurtlama günümmüş umursamadığım için hemen kalkmış banyo da yapmıştım, o ay kimyasal oldu. Belki ayağa kalkmasaydım sağlıklı olan gidecekti, belki yani kim bilir 😅

Yaa maşallah 🧿

Kızlar yatma işi gerçekten önemli bence ben de hep yatarım kalça altıma yastık koyup ve hemen banyo yapmayın. Evet 1 damladan da hamile kalan oluyor ama spermin hızını vs bilmediğimiz için yatmak mantıklı ayağa kalkınca tabii fazlası gidecek.
Bu tavsiyeyi verdiğim arkadaşım birinci ay kalkmış, ikinci ay beni dinledi şu an hamile🧿
Ben de hamile kaldığım ay belime yastık koyup ayaklarımı havaya dikmiştim , bundan sonraki iki gün de o şekilde yapayım 😊

Yaa o zaman endişelenmeye hiç gerek yokmuş, benim hamile kaldığım ay hiç akma olmamıştı o yüzden şimdi akinca biraz moralim bozuluyordu
Yarım saat sonra kalkınca benden de aktı sıkıntı yok. O sürede giden gidiyor tüplere, onlar geri gelmiyo artık.

Ayy iyi sevindim. ama asıl belirtiler 5. hafta itibari ile başlayacak daha yoğun mide bulantıları falan. Herkeste aynı olmuyormuş. Bakalım 🙏 İnşallah hamile kim varsa rahat geçirir hamileliğini.

Normal zamanda da Pazar günleri benim üstüme bir rehavet çöker. Pazar sendromu resmen. Kafanı dağıt biraz, komik bişler filan izle iyi gelir.
Yaa öylemiymiş gerçekten eğer olursa doktora söylerim olmadı 6. Haftada gitmeyi düşünüyorum.. baş ağrın var mı peki bugün kuzum🥰 elimde sprey kolonya şişesiyle geziyorum😅😅 eşim sağolsun müslüm filmini açmış içim bayıldı😅😅 s

Kızlar bu gün daha silik ovi testim herhalde artık çatlama olayım bitti

Eklentiler

• IMG_2634.jpeg
    IMG_2634.jpeg
    150,7 KB · Görüntüleme: 61
Canım bu arada iğne kullandıysan ovulasyon testi doğru sonuç vermeyebilir diyorlardı..ben onun için hiç ovulasyon testi kullanmamıştım. Sen yine gün aşırı değerlendir kuzum bir müddet
bende kullanmıyordum canım bende iğneye rağmen geç çatlıyor o yüzden değerlendirmelere devam ediyorum geçen ay pik hissettiğim gün yaptım çift çizgi gördüm sonra silikleşti bu ay da doktor perşembe pik dedi yoğunluktan yapamadım dün bu gün yaptım bu gün ki dağa silik çıktı

X