2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yaaa ben bile bir tuhaf oldum gönülden istiyorum size nasip olmasını Rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla sevindirsin sizi İnşAllah

Yaaa ben bile bir tuhaf oldum gönülden istiyorum size nasip olmasını Rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla sevindirsin sizi İnşAllah
Canım benim ettiğin duan kat kat sana dönsün inşallah
Bu ara çok duygusalım, hiç böyle olmazdım.
İnşallah güzel haberlerimizi buraya yazmak nasip olsun

Kızlar bugün belirtiniz var mı ? Bende bi halsizlik söz konusu bayaa hemde. Ara arada kasığıma ağrı giriyor ama çok şiddetli değil birde ateş basıyor beni sabahta ayaklarım üşüyordu

Kizlarr inofolic gerçekten yumurtlamayi öne çekti önerenlere çok teşekkür ederim iyi ki varsınızz fnd_50 melisaa93 melegim can imagination forever haftasonu minik bir kaçamak yaptık şehir dışına bu yüzden takip edemedim tam pik ne zmaan diye ama test yaptığım zamanlarda %200'u görmesem de %100u geçtiğini gördüm testimin, muhtemelen bugun yarın catlayacaktir. Sadece dün akşam ve bugün yumurtalıklarımda çok ağrı var A Afratafrac canım sanırım sen söylemiştin kist olduğunda yumurtaligina jilet atılmış gibi hissettiğini ben de dün akşam ve bugün aynı şeyi hissettim. Kist konusunda korktum açıkçası biraz umarım sıkıntı bir durum değildir. Önümüzdeki bir kaç günü de değerlendirmeyi düşünüyorum inşallah tutunur

Çok sevindim bebeğim İnşAllah bu ay sende pozitif sonucu alacaksın

Koş koş adetin kaçıncı günü bugün? Sen hsg de cektirmistn bence önümüzdeki aylar verimli senin için
Canım ben önümüzdeki hafta şehir dışında olacağım. O sebeple yanımda olsun diye şimdiden alıyorum. Daha adetimin 6. Günü... Evet hsg çekilmiştim canım, bu aylarda şansım yüksek diye düşünerek tüm tuşlara basıyorum . Tutmayın küçük enişteyi eczaneye gidiyor.

Eklentiler

• IMG_20230813_164614.jpg
    75,7 KB · Görüntüleme: 30
Şifa olsun tatlım. İnsallah faydası olur tutunur bebişin

Al al bende birkaç gün içinde alıcam güncel fiyatı senden öğrenmiş olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…